פיקסל שרוף בCRT? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פיקסל שרוף בCRT?

dabaz

Recommended Posts

יש לי F700P ואני מאוד מרוצה ממנו. לפני כמה זמן התגלה לי פיקסל שרוף! חשבתי שזה לא אמור לקרות בCRT....

בכל מקרה אני מקווה יש לי עדיין אחריות מח.י, אז רציתי לדעת אם יש אפשרות שאפשר לתקן את זה? ואם יש לי אחריות אז הם יחליפו? מה ההצהרה שלהם לגבי פיקסלים שרופים בCRT? אם יש להם בכלל...

עוד שאלה,

איך אני אמור לנקות את המסך הנ"ל? כל הזמן מתגלים לי כתמים מוזרים, כאילו מישהו התעטש לי על המסך....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בטוח שזה פיקסל שרוף? כי בעיקרון אין כזה דבר במסכי CRT, לפי דעתי יש מצב שזה כתם די עיקש של ליכלוך נסה לשפשף אותו די חזק אבל עם נייר מגבת עם טיפ טיפה מים כאילו נייר מגבת לחה מאוד ותיזהר לא לשרוט את המסך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שיש דבר כזה.

אבל זה נדיר מאוד

(לי היה לפני 5 שנים :P ) ובד"ב מגיע כך כבר מהמפעל ולא מופיע פתאום.

הוא מופיע גם במשחקים וגם בווינדוס?

אם באחד מהם לא אז כנראה שזה סתם ארטיפאקס מעצבן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש דבר כזה, לא יודע אם זה נקרא פיקסל שרוף אבל זה בהחלט דומה לפיקסל שרוף במסך LCD, אני אפילו נתקלתי במסך עם נקודת צבע קטנה (בערך כמו סאב פיקסל שרוף בLCD, אבל גדול יותר) זה כמובן היה במסך עצמו ולא בגלל שום דבר אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בטוח שזה פיקסל שרוף? כי בעיקרון אין כזה דבר במסכי CRT' date=' לפי דעתי יש מצב שזה כתם די עיקש של ליכלוך נסה לשפשף אותו די חזק אבל עם נייר מגבת עם טיפ טיפה מים כאילו נייר מגבת לחה מאוד ותיזהר לא לשרוט את המסך..

[/quote']

:screwy::smile1: אם לא הולך תנסה עם מקדחה....

דודי על המסך יש שיכבה עדינה מאוד(כמו על עדשות מצלמה) והיא נשרטת בקלות-חבל על המסך

צמר גפן בלבד ובעדינות ואם אתה אוהב את המסך שלך שים חומר כמו של ניקוי עדשות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שיש דבר כזה בCRT.

למה אתה חושב שהמציאו את השומר מסך?

המטריצה של הCRT מצופה בחומר פלורסנטי שכאשר יורים עליו אלקטרונים הוא מואר, כתוצאה מכך יכול להיות מצב שפיקסל ייצרב ולא יראה שום דבר אחר, אונם זה לא יראה כמו LCD, אלא יותר אנמי, אבל עדיין מעצבן.

מה גם שהתופעה הזו הייתה קיימת רק במסכים מאוד ישנים.

עדיין, גם מסך חדש לאורך זמן יכול לפול קורבן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה חושב שהמציאו את השומר מסך?

:nono:

השומר מסך בא כדי להגן על אחידות ופיגמנטציה במסך, לדוגמא נגיד שבכל המסך הרקע שחור ויש חלון בצבע כחול באמצע המסך

לאורך זמן ובלי ריענון או שינוי, הצבע הכחול "יצרב" באותו המקום ותהיה בעיה של גוונים באותו האיזור

וזה לא קשור לפיקסל שרוף(שאין דבר כזה לדעתי ב crt)

אולי זה נראה כמו אבל זה לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:nono:

השומר מסך בא כדי להגן על אחידות ופיגמנטציה במסך, לדוגמא נגיד שבכל המסך הרקע שחור ויש חלון בצבע כחול באמצע המסך

לאורך זמן ובלי ריענון או שינוי, הצבע הכחול "יצרב" באותו המקום ותהיה בעיה של גוונים באותו האיזור

וזה לא קשור לפיקסל שרוף(שאין דבר כזה לדעתי ב crt)

אולי זה נראה כמו אבל זה לא

זה נכון למסכים מלפני 15 שנה, היום הבעיה כבר לא קיימת (אלה אם תשאיר את המסך באותו מצב במשך 100,000 שעות וכנראה אז אתה ממש רוצה את זה :[).

היום לשומרי מסך אין שום תועלת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני פשוט לוחץ על כפתור הON OFF וכשאני נגיד יוצא החוצה או שהמחשב פועל בלילה אני מכבה את המסך לגמרי זה יותר טוב משומר מסך לא??

זה דווקא לא טוב לכבות ולהדליק כל הזמן רכיבים אלקטרונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...