מחפש המלצה לאנטי וירוס + בעיה בnorton2005+בעיה בkaspersky - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש המלצה לאנטי וירוס + בעיה בnorton2005+בעיה בkaspersky

Katana

Recommended Posts

אני מחפש המלצה לאנטיוירוס.

זה בגלל שהנורטון שלי טוען שהוא 'לא תומך בRepair, ולכן דורש שאני אתקן אותו מחדש' וכשאני עושה זאת, אז הוא חוזר על הבעיה לאחר כמה ימים.

אם יש פתרון, אשמח לשמוע. אם אין,

אשמח להמלצה לאנטיוירוס.

<צונזר>

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן הבעיה קשה, כשאתה מנסה לעבור ממוצר לא חוקי אחד לשני בלי לקרוא את חוקי הפורום (שאוסרים דברים כאלו)...

בכל מקרה, אני ממליץ בחום על האנטי וירוס החינמי AVAST (תריץ חיפוש בגוגל), עושה את העבודה מספיק טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל יחסי בחיים, ובטח שגודל לא אומר כלום...

לי פשוט כבר כמה שנים שעם כל אנטיוירוס שיש, יש לי בדיוק 0 , אז אם כבר אני שם משהו בשביל כיסוי תחת, אני מעדיף שיהיה חינם ואני לא צריך לדאוג לשדרג אותו וכו'...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד אנטי וירוס חינמי וטוב AVG Free Edition

AVAST כמו שאמרו גם ממש מצויין אבל אם מסיבה כלשהיא הרישום הוא בעיה (ושוב אני גם אומר לא דורש כסף ולא כלום אלא רק כתובת אימייל לקבלת ה KEY) אז ה AVG לא דורש אפילו את זה ופשוט תוריד את הקובץ, שניהם לא תופסים הרבה משאבי מחשב ושניהם טובים אם כי לדעתי לAVAST היום יש יתרון קטן בזה שהRESIDENT SHIELD שלו יותר טוב מזה של ה AVG.

ובקשר לגודל וזה שאנטי וירוס של 30 MB לא יעיל כמו זה של 250 MB אז זאת טעות מוחלטת, אין שום קשר בין גודל ליעילות ובמקרה הזה אפילו להיפך האנטי וירוס הענקי והזולל משאבים של נורטון לא מתקרב ליעילות של אנטי אחרים ביניהם kaspersky AVAST ו AVG

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...