כרטיס זיכרון למחשב כף יד - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס זיכרון למחשב כף יד

borg

Recommended Posts

יש לי מחשב כף יד MyPal A636 עם מעבד במהירות של 400MHz ומערכת הפעלה Windows Monile 2005.

אני מעוניין לרכוש עבור המכשיר כרטיס זיכרון SD בנפח של לפחות 1GB.

שמתי לב שכרטיסי הזיכרון מסוג SD מהדור השני מאפשרים מהירות כתיבה של 9MB/s ומהירות קריאה של 10MB/s, ואילו כרטיסי הזיכרון מסוג SD החדשים מהדור השלישי מאפשרים מהירות כתיבה וקריאה של 20MB/s.

השאלה שלי היא האם ההבדל במהירות משמעותי ומורגש (שווה את תוספת המחיר) במחשב כף יד מהסוג שברשותי בהפעלת אפליקציות שמותקנות על הכרטיס זיכרון, ו/או בניגון של קבצי וקבצי וידאו.

ניתן להשיג בארץ כרטיסי זיכרון SD מהדור השלישי בנפח של 1GB (אני מעוניין בכרטיסים של SanDisk עם אחריות לכל החיים של היבואן הרשמי "דלתא פילם"). אבל, לא מצאתי כרטיסי זיכרון SD מהדור השלישי בנפח של 2GB. יש אפשרות להשיג אותם במחיר סביר?

רצוי להסתפק בכרטיס מהיר של 1GB, או לרכוש כרטיס בנפח של 2GB מהדור השני?

אני מעוניין להתקין על הכרטיס זיכרון אפליקציות, סרטונים, קבצי רבים ככל האפשר וגיבוי מלא של המכשיר באמצעות התוכנה Sprite Backup, כך שאני מעדיף 2GB, אבל לא כ"כ רוצה להתפשר על המהירות במידה והוא קריטי (בתוכנות ניווט, למשל).

שאלה נוספת: האם יש אפשרות להעביר את התוכנה NavN'Go מהכרטיס של 128MB שהיא מגיעה איתו לכרטיס חדש, או שיש לה איזושהי הגנה (אני מעדיף להשתמש בכרטיס אחד גדול).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...