האם אתם מגדירים את הלוח הזה ללוח טוב והאם הוא מתאים למעבדי ה-PRESLER שיצאו בקרוב - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם אתם מגדירים את הלוח הזה ללוח טוב והאם הוא מתאים למעבדי ה-PRESLER שיצאו בקרוב

PuMbA

Recommended Posts

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

אני קונה מחשב חדש אני צריך לדעת אם הלוח נחשב ללוח איכותי טוב לאוברקלוק עזבו מחיר

ואני צריך לדעת אם הוא מתאים למעבדי ה-Presler ומתי הם יוצאים בכלל המעבדים האלו ???

בואנה יש לי בעיות היום איך לא רשמתי חחח הנה :P5WD2 Premium

http://www.asus.com/products.aspx?l1=3&l2=11&l3=184&model=493&modelmenu=1

תודה מראש

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פומבה ידידי.

לא כתבת על איזה לוח אם אתה מדבר..

בכל מקרה לא אמרת בדיון קודם...שאתה הולך על לוח אם של ..(ציפ 955) ?

אז זהו שאני לא יודע עם הצ'יפ יתאים למעבדי PRESLER אתה מבין אחי אני שואל בדרך אם זה יתאים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

955X אחרי עדכון תומך ב Presler (לפני עדכון המחשב יעבוד אבל כחד-ליבה בלבד)

ד"א בסביבות המחיר של הלוח הזה אפשר כמעט להשיג את ה P5WD2-E Premium מבוסס 975X

כן אני יודע אחי אבל יש לו crossfire שזה לATI ואני קונה 7800GTX אז לא יודע מה זה עושה אבל הבנתי שלא מתאים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AI NOS:

Applications such as 3D games and video editing demand a huge chunk of system resource.

Inject ""nitrous oxide"" into your CPU! The patented NOS(Non-delay Overclocking System) technology intelligently detects system load and automatically boosts performance for the most demanding tasks. Unlike other dynamic overclocking techniques, NOS reacts much faster to satisfy your unending need for speeds .

פשוט מאוד מ-ח-ק-ו אותי מצחוק LOL

Injects Nitrous Oxide into your system!!! then set fire to it ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AI NOS:

Applications such as 3D games and video editing demand a huge chunk of system resource.

Inject ""nitrous oxide"" into your CPU! The patented NOS(Non-delay Overclocking System) technology intelligently detects system load and automatically boosts performance for the most demanding tasks. Unlike other dynamic overclocking techniques, NOS reacts much faster to satisfy your unending need for speeds .

פשוט מאוד מ-ח-ק-ו אותי מצחוק LOL

Injects Nitrous Oxide into your system!!! then set fire to it ;)

צחק צחק אבל תדע שזה עוזר !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. ה 930 הוא לא מקרטע, הוא אמנם קצת נחות מה X2 3800 אבל לא להגזים

בשביל שכפול יהיה מקרטע הוא צריך להיות עלוב במיוחד

ב. הבחור אמר כבר כמה פעמים בת'רדים קודמים שהוא יכול לקנות רק מעבדי אינטל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז קח לוח nForce 4 SLI X16 Intel Edition כמו P5N32- Deluxe

לא חארם לקחת SLI ?? גם ככה לא בטוח שאני יעשה בו שימוש אחי .... אני מבקש עצות תודה לכולם.. אהה ורוב הסיכויים שאני ייקח אז אני רוצה שתסבירו לי מה זה CROSSFIRE ??? ואם לא אז אולי הלוח שרשמתי בכל זאת מתאים ותותח ?? בשביל הכל אובר קלוק ביצויים הכל...

תודה

:xyxthumbs:

לא עדיף ללכת על ולא להסתבך עם מעבד כפול מקרטע ?

אני לא קונה יש לי הנחה על מעבדי אינטל עזוב עכשיו אין קשר רשמתי אינטל PRESLER אז למה להגיב ולהגיד ?? בכל מקרה לא נורא אחי. תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון כנראה שה P5WD2-E Premium עדיף לאוברקלוק על ה P5ND32- Deluxe

אבל CrossFire עם כרטיס מסך זה לא מועיל

עדיף לדעתי לקחת את ה , לפחות תהיה לך אופציה בעתיד להוסיף

ד"א P5ND32- Deluxe אמור לעלות +- כמו ה P5WD2-E Deluxe

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...