hiper threading question - עמוד 2 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

hiper threading question

hal

Recommended Posts

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

זה בעיקר אומר שה שלך לא חוקי..

תקרא את חוקי הפורום לפני המשך השימוש, א. אין לדבר על CRACK וכו' ב. אין לעשות DOUBLE POSTING, אתה כל הזמן מוסיף תגובות חדשות במקום ללחוץ על כפתור ה"עריכה" ולהוסיף לשם את המידע.

ושוב, תנסה לאלתר, לפתוח את ההתקנה למקום מסוים ולראות אם יש שם את הקבצים, לנסות לחפש בגוגל וכו'..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לחוקיות הווינדוס אני צריך לשאול את החנות שקניתי ממנה את המחשב.

עשיתי בדיוק כדברי הקישור לעיל עם שני הקבצים וכן עידכון בפיקס רשימות,ומשום מה לא עזר דבר ובמנהל משימות יש רק גרף אחד של cpu אפע"פ שבביוס

מצויין enable

קשה לדעת מדוע,אולי בגלל החוקיות,אני אברר זאת.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם קנית מחנות וקיבלת מערכת הפעלה חינם (וגם אם לא), אז תבדוק טוב טוב באתר של אם המערכת חוקית........

דבר שני, היפר ת'רדינג זה פשוט שיטה שבה מנהל המשימות של המעבד (לא של הווינדווס, אלא הjob manager..) נותן לכמה תהליכים עדיפות, ככה שלמרות שבכל פעם רק פעולה אחת יכולה להשתמש במעבד, יש אשלייה שכאילו כמה דברים עובדים במקביל....

הדבר הזה קיים בXP, אבל שים לב שיש הבדל בין שתי ליבות של מעבד לבין היפר ת'רדינג.. בשתי ליבות יש שני שונים שעובדים בנפרד, ובהיפר ת'רדינג זה פשוט אשליה.....

בכל מקרה, זה נמצא בXP וגם בווינדווסים הישנים.. מה שמיוחד לpro, זה הקטע של התמיכה בשתי ליבות, אז לא נראה לי שזה צריך להודיע הודעה מיוחדת....

אם אתה רוצה לבדוק שהמעבד שלך עובד ככה (לא כולם עובדים ככה..... רק אלה שכתוב עליהם HT (ר"ת Hyper Threading) עובדים ככה בצורה אופטימלית.... בשאר המקרים הווינדווס אחראי לזה...)

אם אתה רוצה לבדוק, אז תשתמש בCPU-Z, ושם צריך להיות כתוב הכל.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את cpu-z1.31 ןכתוב לענין פרטי המחשב(spesification

instruction-mmx,sse,sse2,sse3,emt64

לא כתוב ht מענין מדוע? שהרי המעבד וכן הלוח וכן נראה גם מערכת ההפעלה אחרי שהוספתי קבצים צריכים לתמוך בht !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי עם התוכנה של אינטל-מבחן המעבד-עבר ,מבחן הציפסט- עבר ,מבחן הביוס-לא עבר(אמנם בדקתי ובביוס כתוב ht-enable)

עוד כתוב שהתוכנה לא הצליחה לזהות אם all the componenets are present.

האם זה עוזר ואפשר לעשות משהו?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...