לוח GIGABYTE GAK8NF9-איפה אפשר לנטר מתח לזכרונות?? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לוח GIGABYTE GAK8NF9-איפה אפשר לנטר מתח לזכרונות??

jacko_il

Recommended Posts

שלום לכולם, שברתי את הראש כבר עם הלוח הזה (ואני יודע ש זה חרא של לוח לOC אז אל תענו את זה!!) אבל בכל זאת,

איפה אפשר לראות כמה מתח מקבלים הזכרונות שלי?? מאחר ובביוס העלוב שלו מופיע רק 3 מצבים לבחירה (NORMAL , +0.1 , +0.2)..

מה זה NORMAL ?? כמה זה?? אני יודע שהזכרונות שלי אמורים לקבל בין 2.7 - 2.8 V...

אבל על כמה הם עומדים עכשיו ( בNORMAL) ..?

בקיצור הבנתם את השאלה.. יש למישהו תשובה..? :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Normal=2.6V

הבעיה שזה לא!

הנורמל זה 2.55

ועם ה+2 זה נותן 2.75 וביגלל זה זה דופק את הOC לזיכרונות

ממש קקה לוח!

והדבר הכי מעצבן שלפעמים הוא ניתקע סתם בבוט על ההתחלה ולא מזהה כוננים וגם לפעמים שוכח!!! לעלות את המתח שקבעתי וביגלל זה הורס לי את הOC

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה שזה לא!

הנורמל זה 2.55

ועם ה+2 זה נותן 2.75 וביגלל זה זה דופק את הOC לזיכרונות

ממש קקה לוח!

והדבר הכי מעצבן שלפעמים הוא ניתקע סתם בבוט על ההתחלה ולא מזהה כוננים וגם לפעמים שוכח!!! לעלות את המתח שקבעתי וביגלל זה הורס לי את הOC

אצלי זה על 2.64 בסטוק ו2.84 בתוספת של +0.2

בכל מיקרה אצלי זה לא קורה...תנסה ביוס אחר.. :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל סבבה אנשים , אבל איפה ראיתם את המתח שלכם?? זה מה שמעניין אותי!!

באמת חרא של לוח וגם לי הוא לפעמים לא מזהה את ההארד דיסק משום מה..(תמוה מאד)

שלא נדבר על זה שכמעט שרף לי את המעבד לאחר OC - הסתבר לי שבמקרה שלא קובעים ידני מתח למעבד אחרי OC (כלומר משאירים אותו בביוס על NORMAL) הלוח בוחר מתח כמו "שהמעבד דורש" (מתח גבוה בטירוף!) והגיע לי ל 1.62 V !! (מזל שתפסתי את זה בבדיקה שגרתית ב CPU-Z לאחר ה OC ולא הרצתי לו ישר פריים..)..

*צריך לפתוח פורום/אתר המזהיר לקוחות מלקנות את הלוחות של GIGABYTE !! חבל שלא ידעתי על הלוח הזה מה שאני יודע היום לפני שקניתי אותו..

וגם תכלס, אין סיבה לקנות אותו!! הוא ממש לא זול! נהפוך הוא!! אפשר באותו סכום בדיוק לקנות לוחות של או של ברמה גבוהה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...