בעלי 3800+ X2 להתפקד !!! דרושות תוצאות OC ... - עמוד 3 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעלי 3800+ X2 להתפקד !!! דרושות תוצאות OC ...

Works4me

Recommended Posts

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תודה רבה אבל מה אתה אומר בכללי מה יכול להיות עוצר אותי ???אם תראה כמה הודעות אחורה השארתי שם הודעה עם כל הפרטים אולי הצ'יפסט שלי חם מידי או שהלוח תאמין לי אני כבר לא יודע היום העלתי ל2850 אבל לא עבר בדיקה ב-prime95 חרא של לוחות לOC הג'יגבייט האלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון אבל איך זה יכול להיות שיש לי לך ולעוד כמה אנשים פה אותו מעבד אבל אצלכם לא עוצר אותכם מה המעבד של כל אחד שונה או שאולי זה הלוח המסריח שלי לעומת הסוס שלך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אותי עוצר המעבד ב2750 בערך

מעל לזה אני כבר לא יציב

גם אין סיבה שנגיע לאותה מהירות, יכול להיות שלכל אחד פה יש סטפינג שונה

ורכיבים שונים במערכת כמו ספק למשל שמשנים קצת את התוצאה הסופית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי אותך עכשיו ניסיתי לעלות קצת ל2750 עם EASY TUNE העלתי קצת מתח מ1.55 ל1.60 תקע לי את המחשב תאמת שראיתי תמונות של מישהו שהגיע עם המעבד הזה ל3000 בגלל זה נדלקתי...קחו לינק http://www.hwupgrade.it/forum/showthread.php?t=935362

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב מישהו יודע למה אי אפשר לשמור בeasy tune את התוצאה שהרמת אתה מאתחל את המחשב וזה חוזר לך למצב הקודם עד שהצלחתי לשנות מתחים לזכרונות אין לי בביוס שינוי מתחים לזכרונות וזה מעצבן אותי מי שמוצא לי את זה אני משלם לו ...יש שם רק משהו מעצבן שרשום אתה נכנס יש לך +0.1 +0.2 זה הכל בקיצור זהו נשבר לי .......יש פה גם אחד איציק אלק הגיע ל2850 נראה לי אתה יודע לעבוד טוב עם הצייר חחחחחחחחחחחח גם אני הגעתי לתוצאה יותר טובה

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ממש קשור אבל פה בטוח נקבל תשובה ;)

בסוף הבאנצ' 3DMARK03 יש מיבחן פעם ללא קול ופעם עם 24 עד פה בטח כולם מכירים.

מה שהמיבחן בודק בעצם הוא עד כמה הFPS ניפגע כתוצאה מהשימוש של הכ. קול במעבד, מה שאני רוצה ליבדוק זה האם בכפולי הכ.קול בעצם פונה לליבה השניה ובכך בעצם מונע את הירידה של ה FPS ?

כמובן רק לכרטיסי OB . אם אפשר לציין בצורה כזו: (אלו התוצאות שלי)

CPU T1- 127

CPU T2- 20

SOUND OFF- 82.2

69.8 - 24 SOUND

מקווה שתיסלחו על האי קשר ותיתרמו לבדיקונת שלי (חיפשתי בביקורת על כפולי , אבל שם בודקים רק ב 05)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב מישהו יודע למה אי אפשר לשמור בeasy tune את התוצאה שהרמת אתה מאתחל את המחשב וזה חוזר לך למצב הקודם עד שהצלחתי לשנות מתחים לזכרונות אין לי בביוס שינוי מתחים לזכרונות וזה מעצבן אותי מי שמוצא לי את זה אני משלם לו ...יש שם רק משהו מעצבן שרשום אתה נכנס יש לך +0.1 +0.2 זה הכל בקיצור זהו נשבר לי .......יש פה גם אחד איציק אלק הגיע ל2850 נראה לי אתה יודע לעבוד טוב עם הצייר חחחחחחחחחחחח גם אני הגעתי לתוצאה יותר טובה

האיציק הזה שאתה צוחק עליו הגיע ל2850 ואני עד לזה אתה מוזמן לבוא לראות אם אתה לא מאמין :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...