בעלי 3800+ X2 להתפקד !!! דרושות תוצאות OC ... - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעלי 3800+ X2 להתפקד !!! דרושות תוצאות OC ...

Works4me

Recommended Posts

אני בטוח שיש פה כמה וכמה כאלו ....רציתי לערוך השוואה לכמה OC מקסימלי הגעתם ובאיזה מתח ( OC יציב בפריים וOCCT ולא סתם שהחלונות יעלו )

מקווה שיש כאלו שיקחו את האתגר כאשר הם נקראים לדגל !!!

גם בעלי X2 אחרים מוזמנים להצטרף ...

לילה טוב

הגולש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קודם כל עשית OC לא רע בכלל!! שיפור נחמד..

שנית, לחבר שלי יש את אותו מעבד והוא הגיע איתו ל 2600 אם אני לא טועה.. עם מתח סטוק וללא שינוי תזמונים של הזכרונות.. הבעיה שהוא לא מצליח לעבור את זה בגלל הלוח המאעפן שלו K8N SLI.. הוא פשוט "משבית שמחות" הלוח הזה.. (ו בכלל) הוא לא נותן לו להרים את מכפלת הHT של הלוח מעל 2.5.. (נושא תמוה..) בכל מקרה - שתהיה לך דרך צלחה זה אחלה מעבד! :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב כנראה שחבר שלי דיבר כבר במקומי ואת האמת הגעתי ל-2500 ולא ל2600 ניסיתי לקפוץ מ2500 ישר ל2700 אבל קרס המחשב בצורה מפחידה ככה שהייתי צריך להוציא את התקע מהספק ולהכניס אותו שוב אבל הגעתי ל2500 בלי לגעת בזכרונות בלי לשנות מתחים בלי כלום כנראה שאני צריך להרים קצת מתח אבל כמו שאמר חבר שלי הלוח יכול להיות מגביל אותי לא נותן לי להעלות מעל 210 אם אני לא מוריד את ה-HT ל2 או 2.5 ולאף אחד אין תשובה בשבילי,לא משנה מתי שהוא אני יחליף ללוח כמו שלך ....רק ספר לי מה עשית קצת שאני ידע שינית תיזמונים לזכרונות מתחים למעבד משהו ספר ...אם אתה יכול לרשום קצת פרטים אני אשמח .....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בטוח שיש פה כמה וכמה כאלו ....רציתי לערוך השוואה לכמה OC מקסימלי הגעתם ובאיזה מתח ( OC יציב בפריים וOCCT ולא סתם שהחלונות יעלו )

מקווה שיש כאלו שיקחו את האתגר כאשר הם נקראים לדגל !!!

גם בעלי X2 אחרים מוזמנים להצטרף ...

לילה טוב

הגולש...

אם אתה שוקל לקנות כפול ולעשות לו OC אז אפרטון יהיה אידיאלי בשבילך הוא מגיע ל2.9-3GHZ יציב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה שוקל לקנות כפול ולעשות לו OC אז אפרטון יהיה אידיאלי בשבילך הוא מגיע ל2.9-3GHZ יציב!

מה זאת אומרת אם אני שוקל לקנות ? יש לי 3800 כפול והוא מגיע ל2750 יציב , רק אני מעדיף לנסות אותו קצת יותר במשחקים ...

IDANMAL ... המעבד נמצא במתח של 1.46 הזכרונות ב1:1 על 550MHZ הOCZ האלה הם פשוט אוצר , בכל מקרה תזמונים גם רשומים בחתימה , אבל אני לא בטוח שהGEIL יעמדו ב1:1 על באס של 275 אז תצטרך להוריד מכפלה , לדעתי זה לא הלוח זה הזכרונות , תשחרר תזמונים , על כמה אתה עכשיו בתזמונים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפרטון 165 שלי עושה 3150 על סטוק בלי מתח יותר מידי גבוה יציב ! (שחקתי ב fear לא קרס ולא כלום) מעבד חלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפרטון 165 שלי עושה 3150 על סטוק בלי מתח יותר מידי גבוה יציב ! (שחקתי ב fear לא קרס ולא כלום) מעבד חלום

רשום בחתימה שלך שיש לך בכלל 3000+ סתם לא מעודכן ?

אה ודרך אגב הכל סופר יציב במשחקים , רק עכשיו סיימתי 3 שעות BF2 על הכל במקסימום , ואפילו לא גמגום ... והתוצאה גם עודכנה ב3DMARK05 בנוסף .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

blader אז ככה אתמול ישבתי ואמרתי לעצמי אם אתה הגעת ל2750 גם אני יכול אפילו עם הלוח אם שלי אז הגעתי ל2700 יציב לחלוטין 2800 קרס לי אני עוד עובד על זה הבעיה ש2700 נמצא לי כרגע יציב על מתח 1.550 והמתח הבא שלי בלוח הוא 1.650 ואחרי זה 1.700 שהבנתי שזה כבר מסוכן עכשיו ניסיתי 2800 עם שני המתחים האלה הגבוהים אני מתכוון אבל עדיין קורס ואני כמעט בטוח שזה המתח של המעבד אבל אין מצב שלא מספיק לו 1.700 או שאני לא יודע מפחד

לשרוף אם למישהו יש פיתרון אני אשמח נתונים באס=270 HT=4X CPU/DDR=2/1.33 מכפלה =10 270X10=2700 CPU VOLT=1.550

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...