dragon project - עמוד 25 - עדכון - 20/3/08 - עמוד 3 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

dragon project - עמוד 25 - עדכון - 20/3/08

aviran_n

Recommended Posts

לשטיחים לרכב יש רק צורה של זה.. הם מחומר הרבה יותר דק וגמיש.

בקשר לשימוש באלומיניום חלק גם, אז אני עוד מנסה להשיג כמה חתיכות בשביל הפאנל הקידמי וכאלה, אם אני לא אצליח אני אשתמש בחלק מהחומר הקיים עם הצד האחורי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 259
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני מכיר כמה אנשים שהכינו לבד ( זה יוצא ב 50 שקל פחות לכל שטיח.. X4 -מאתיים ש"ח פחות)

זה לא חייב להיות דק וגמיש אפשר גם מלוחות כמו שלך.. היום אפשר לעקם מה שרוצים , ושלא נדבר על לחתוך מה שרוצים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח עכשיו אתה אומר את זה ולפני 10 דקות חבר שלי היה פה וראה את החומר.. הוא ישר ביקש שאני אשיג לו קצת כדי להכין שטיחים לאוטו..

אני אנצל את ההזדמנות הזאת לבקש משהו, בשביל הפרוייקט אני צריך מארז ATX, אם יש למישהו מארז (לא משנה לי ממה הוא עשו ואיך הוא ניראה!) ומוכן לתרום אותו למען הפרוייקט אני אודה לו מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח עכשיו אתה אומר את זה ולפני 10 דקות חבר שלי היה פה וראה את החומר.. הוא ישר ביקש שאני אשיג לו קצת כדי להכין שטיחים לאוטו..

אני אנצל את ההזדמנות הזאת לבקש משהו, בשביל הפרוייקט אני צריך מארז ATX, אם יש למישהו מארז (לא משנה לי ממה הוא עשו ואיך הוא ניראה!) ומוכן לתרום אותו למען הפרוייקט אני אודה לו מאוד.

יש לי שתים שיושבים במחסן...איפה אתה גר?

בכל מקרה אני גר בקרית שמונה..אתה מוזמן. :) :) :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה הלכתי היום להביא את הזוויות שמהם יבנה שלד המארז, זה עוד לא התקדמות רצינית אז אני ממשיך בתרד הזה, אבל אני חושב שההתקדמות הבאה תהיה בתרד חדש ביומני פרוייקטים.

קצת תמונות:

p10100069wz.jpg

p10100105ng.jpg

p10100122ea.jpg

יש שם 4 חתיכות של 60 ס"מ, 6 חתיכות של 47 ס"מ, 8 חתיכות של 23 ס"מ, חתיכה אחת של 50 ס"מ וחתיכה אחת של 30 ס"מ.

אני עוד מתלבט איך לחבר אותן, אבל אני חושב שאני אחבר אותן בריתוך וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מרתך אני מציע לך מרתך את הפרופילים בצד הפנימי של המארז, ולשייף את החיבור לזווית חלקה ומעוגלת.

ואל תשכח לשייף את הצבע לפני הריתוך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון ראשון חבר'ה! הפרוייקט התחיל רשמית!!

טוב אז ככה, התחלתי היום בבניית שלד המארז מזוויות אלומיניום.

חשבתי בהתחלה ללכת על ריתוך אבל ויתרתי והחלטתי ללכת על ברגים.

השלד עוד לא גמור לגמרי, המקדחה הלכה לעולמה לפני חודש והמברגה עושה פוזות עם זמן הסוללה, מחר אני אסיים את השלד עם המברגה ובקרוב אני אקנה מקדחה חדשה.

ולתמונות:

p10100021cg.jpg

p10100039fv.jpg

p10100053vo.jpg

p101000279lk.jpg

עוד משהו קטן שהתחלתי להכין זה גוף קטן לצ'יפסט שלי שלא מצאתי פאסיבי טוב שמתאים לו..

תמונות:

p10100142uc.jpg

p10100155lo.jpg

p10100219cp.jpg

בזמן הפרוייקט הקודם שלי הכנתי גוף לכרטיס מסך שלי ותמונות שלו (ושל הפרוייקט הקודם) תוכלו לראות כאן:

http://briefcase.walla.co.il/aviran27

בקרוב גם של הפרוייקט החדש יתחילו להועלות לשם.

טוב חבר'ה, מפה אני רוצה לבקש מכם שאם יש לכם כל מיני רעיונות (למרות שאני מלא רעיונות) לדברים שקשורים לדרקונים שאני יכול לשלב במארז או יפות של דרקונים לחריטה / חיתוך או כל מיני אני רוצה שתביאו לי בבקשה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה נחמד ביותר:)

אני אוהב את זה

אגב

את הפנל הקדמי אני מייעץ לך לעשות בצורה הבאה:

לשים עליו חיפוי אלומיניום, כאשר בקצוות שלו - הוא יהיה מכופף, כלומר הוא יתלבש על שאר פאות המארז

תחתוך "מלבן" כאשר, מכל צד שלו יהיו עוד 2-3 CM, את הקצוות תחתוך ב45 מעלות, לגימור יותר אסטטתי, קצת הלחמה לאחר הכיפוף+שיוף

והכל נראה יחידה אחת ;D

הנה תמונה שתמחיש את החיתוך..

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות.

arkadur אני ממש שמח שאהבת, ויהיו עוד הרבה הרבה הפתעות, אני מבטיח!

בקשר לרעיון שלך, אבא שלי הציע בדיוק את זה היום!! הוא הציע לי שיכופפו לי את החתיכה של הפאנל הקידמי ובפינות זה יעבור ריתוך עם רתכת ארגון ויראה אחיד.

אני בהחלט הולך לשקול את זה ואני חושב שאני יעשה את זה אם זה לא יפריע לאחת מההפתעות שאני מתכן.

**עריכה:** עוד משהו שאבא שלי הביא לי היום ושכחתי מהם קצת ;):

p10100120ts.jpg

הוא הביא כמה לדוגמא לברר איתי אם זה טוב, אני אמור לקבל עוד כאלה בהמשך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...