קצת בנ'צים לGF 6200 שלי אחרי OC נחמד ביותר :] **נערך** - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קצת בנ'צים לGF 6200 שלי אחרי OC נחמד ביותר :] **נערך**

nisi90

Recommended Posts

אחי גם אני מיצטער לומר אבל התוצאות לא ממש ניראות לי אמינות

אני עם מהירויות הרבה יותר גבוהות+ מיפרט הרבה יותר טוב קיבלתי פחות מימך

וגם למה הFPS שלך ב2003 בGT1 הוא כזה נמוך?(זה הFPS שלי בסטוק) ובGT2 הוא כל כך גבוה??

איזה דריברים את מישתמש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אחי גם אני מיצטער לומר אבל התוצאות לא ממש ניראות לי אמינות

אני עם מהירויות הרבה יותר גבוהות+ מיפרט הרבה יותר טוב קיבלתי פחות מימך

וגם למה הFPS שלך ב2003 בGT1 הוא כזה נמוך?(זה הFPS שלי בסטוק) ובGT2 הוא כל כך גבוה??

איזה דריברים את מישתמש?

לא יודע אחי יכול להיות ביגלל המעבד הGT1 צריך כניראה יותר כוח מהמעבד ובGT2 זה כניראה יותר מהכרטיס

ותאמין לי גם אני ממש מודהם לפני הפירמוט הגעתי לתוצאה של 3K ב05 ו7K ב03 ואחי הפירמוט תיראה איך זה קפץ ואני משתמש בדרברים הכי חדשים שיצאו

ואני עוד מעט יעשה בדיקה שוב ונצלם לך עם הרזולוציה והכול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לכל אחד יש פה את ה3DMARK שעולה כסף עם גישה לORB אז אם הוא נותן רק סקרינשוט זה סימן שהוא קנה את התוכנה..גם אני לא הייתי קונה את זה בחיים דבר שטותי מאוד,רק בשביל גישה מטומטמת לORB אני יקנה משהו שעולה 100 שקל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לכל אחד יש פה את ה3DMARK שעולה כסף עם גישה לORB אז אם הוא נותן רק סקרינשוט זה סימן שהוא קנה את התוכנה..גם אני לא הייתי קונה את זה בחיים דבר שטותי מאוד,רק בשביל גישה מטומטמת לORB אני יקנה משהו שעולה 100 שקל?

אתה בחור מאוד חכם

עם הגרסאות החינמיות של 3DMARK05 אפשר להעלות לORB

הסיבה שפותח הת'רד לא יצליח להעלות לORB זה כי יש לו סיריאל פרוץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אומר שפותח הדיון משקר

פשוט הבעיה שלי היא למה הFPS שלו בGT1 ב2003 הוא כל כך נמוך!! (185 אני מוציא ללא OC) ובGT2 הוא מאוד!! גבוה

ואני לא מבין למה- איזה דריברים אתה מישתמש??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אומר שפותח הדיון משקר

פשוט הבעיה שלי היא למה הFPS שלו בGT1 ב2003 הוא כל כך נמוך!! (185 אני מוציא ללא OC) ובGT2 הוא מאוד!! גבוה

ואני לא מבין למה- איזה דריברים אתה מישתמש??

אני משתמש בדריברים הכי חדשים שיצאו החודש שמע לדעתי הGT1 מאמץ יותר את המעבד כניראה והמעבד שלי דיי חלש אז יכול להיות ביגלל זה קיבלתי שמה ציון נמוך :\

וכניראה בGT2 זה יותר מאמץ מהכרטיס מסך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה זה שאתה מעלה את התוצאה שלך והפרטים והכול אני מכיר את זה אבל משומה אני לא מצליח לעלות הוא מבקש ממני משתמש כזה כניראה ביגלל ששלי פרוץ

למה אתה שם סיריאל ?

תעשה הסרה , תתקין שוב

ואז בהתקנה תעשה "לרכוש יותר מאוחר "

וזהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...