לכל טכנאי המחשבים בפורום... אנא התפקדו ! - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לכל טכנאי המחשבים בפורום... אנא התפקדו !

Sting

Recommended Posts

• תגובות 90
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לגבי לעבוד בשחור אז כמובן שלא להיתגרות במזל אז הסיכוי הוא נמוך מאוד

גם אני טכנאי למחשב שלי ומתעלל בו לא מעט

כמובן שניסיון ועבודה בתחום הם הלימודים בתחלס

אבל אני מעוניין ללמוד קורס במחשבים טכנאי נראה איך ניתגלגל ובמהשך טכנאי

איפה אפשר למצוא מידע לגבי קורסים מהסוג הזה והאם הקורסים האלה עדכניים

אני גר באשקלון ומוכן לנסוע לעיר אחרת

כמה עולה ?

מהם זמני השיעורים בדרך כלל האם זה לימודי ערב או שצריך יום שלם וכמה פעמים בשבוע

וזה חשוב לי שהתעודה ממוסד מוכר

תודה (אחלה תרד משש לעניין)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אם אתם מתחת לגיל 18 אסור לכם לעשות מה שאתם עושים , אתם מתקינים תוכנות לא חוקיות במחשבים של לקוחות בעד תשלום . תפסו חבר שלי ככה הגיע הפלייר שלו ליידים הלא נכונות. 10 אלף שקל כנס...הוא עוד יצא בזול. זה היה לפני שנתיים בארך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה מילים לגבי הקורס שלי... עשיתי אותו דרך ב"ס כחלק מהמגמה (נאמר לנו אז שהוא עולה 15k) והדבר היחיד שקיבלתי ממנו זה קצת שעורי היסטוריה על מחשבים לפני שנולדתי ,ארגז כלים נחמד שמשמש בעיקר כאלמנט פוזה מצויין אה כן וגם דף נייר שכתוב עליו שהוכשרתי כ"טכנאי מחשבים של סיון" מה שמבדיל אותי מסתם ילד שמבין במחשבים

ובתור אחד שהיה שם אני אמור להם שזה לא אומר הרבה... ובו נגיד שהיו כמה אנשים בכיתה שלי שגם עברו את הקורס הזה ולא יודעים אפילו להתקין וינדוס

את הידע שלי קיבלתי משכן טוב כשהיתי קטן ואחרי זה מחברים ובעיקר את הדחיפה הגדולה מהפורום הזה

בקשר למס הכנסה... אין לי מספיק הכנסות על מנת להצדיק פתיחה של תיק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מדבר עליך אלה על החובבנים שמתחת לגיל 18.

אני חושב שזה גם משנה איזור המגורים שלך...

אם אתה גר במרכז הארץ או באחת הערים המרכזיות - יש יותר סיכוי שתתפס

מאשר באיזה מישהו שמתקין לאנשים

בפרברי חדרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

link=topic=160221.msg1353169#msg1353169 date=1136241915]

אני לא טכנאי אבל אני צורב דיסקים של וינדוס ותוכנות אחרות ואז מוכר אותם

נ.ב אם מישהו רוצה וינדוס SP2 עם נורטון 2006 וAD-AWARE

ב100 שקל תדברו איתי בפרטי

פחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחח!!!!!

LOLOLOL LOLOL LOL LOL

הרגת אותי אחייייייייי אני מת פה!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו באמת NOS ...

בשביל מה ההודעה המגוחכת הזאת ? נראה לך באמת שמישהו יקנה ממך ? ואני עוד לא מדבר על זה שההודעה הזאת בכלל לא חוקית

בבקשה אל תהרסו את הדיון הזה כמו רבים אחרים :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עובד אצל אבא שלי כטכנאי

את כל מה שלמדתי למדתי בהתחלה מנסיונות והריסות, אחרי זה קורס טכנאים ורשתות (סיוון זה היה בת"א וזה קצת רחוק בשביל ילד בן 12 אז למדתי בקורס בבית שמש)

אני מקבל משכורת קבועה וכמובן שמקבל ביטוח לאומי וכו' כמו כל שכיר אחר

כנ"ל.. :)

גם אני עובד כטכנאי אצל אבא שלי כ8 שנים כבר

מגיל 12 בעיקרון אבל זה היה רק להתלוות אליו ולעזור ולהרוס מדי פעם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך שאמרו מיקודם או שלא - "הכי קל לילמוד מטעויות"!

ככה בעצם למדתי מהטעויות וידעתי לאט לאט... ולמדתי מאחרים ומהאינטרנט ...

אין מה לעשות לא כל עבודה/תיקון יוצא פרפקט. יש הרבה לדעתי מה לילמוד מאחרים וממחשבים של אחרים. :P

ודרך אגב לדעתי עם השנים טכנאים יהיה דבר זניח כי לדעתי לכל בעיה יש פיתרון באינטרנט! כניראה אם השנים הם יעלמו...

גם אני כמוכם מתקן חינם לאנשים באשקלון בשכונה לחברים לכולם חינם מפרמט מתקין מתקין כיאלו מאווררים מרכיב מחשבים של חברים/מישפחה וכל זה מבינים.

אני מיתבייש יענו להגיד תביאו 50 שקל על התיקון חח! שיהיו בריאים וילמדו מטעויות אני תמיד מלמד אותם מה לעשות להבא אם יקרא תתקלה. זה ככה

כמו שחבר מביא חבר - חבר מלמד חבר וככה כולם ירוויחו..... (אני יודע שחלק מימכם לא יסכימו) בימקום לצאת עם הרגשה רעה צריך שהלקוח יהיה מרוצה!! זה הכי חשוב!! לא הכסף!! ככה גם תיהיה מוערך וגם תאמין לי מהקטע הזה מצאתי עוד הרבה חברים ידידים!

מיצטער שכתבתי מגילה ... :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה מילים לגבי הקורס שלי... עשיתי אותו דרך ב"ס כחלק מהמגמה (נאמר לנו אז שהוא עולה 15k) והדבר היחיד שקיבלתי ממנו זה קצת שעורי היסטוריה על מחשבים לפני שנולדתי ,ארגז כלים נחמד שמשמש בעיקר כאלמנט פוזה מצויין אה כן וגם דף נייר שכתוב עליו שהוכשרתי כ"טכנאי מחשבים של סיון" מה שמבדיל אותי מסתם ילד שמבין במחשבים

ובתור אחד שהיה שם אני אמור להם שזה לא אומר הרבה... ובו נגיד שהיו כמה אנשים בכיתה שלי שגם עברו את הקורס הזה ולא יודעים אפילו להתקין וינדוס

את הידע שלי קיבלתי משכן טוב כשהיתי קטן ואחרי זה מחברים אינטרנט ובעיקר את הדחיפה הגדולה מהפורום הזה

בקשר למס הכנסה... אין לי מספיק הכנסות על מנת להצדיק פתיחה של תיק

גם אני לומד טכנאות מחשבים בבצפר.. מגמת טכנאי ורשתות

w00t

+מגישים אותנו ל-2 בחינות של שעלות הבחינה היא 100 דולר כל אחת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך שאמרו מיקודם או שלא - "הכי קל לילמוד מטעויות"!

ככה בעצם למדתי מהטעויות וידעתי לאט לאט... ולמדתי מאחרים ומהאינטרנט ...

אין מה לעשות לא כל עבודה/תיקון יוצא פרפקט. יש הרבה לדעתי מה לילמוד מאחרים וממחשבים של אחרים. :P

ודרך אגב לדעתי עם השנים טכנאים יהיה דבר זניח כי לדעתי לכל בעיה יש פיתרון באינטרנט! כניראה אם השנים הם יעלמו...

גם אני כמוכם מתקן חינם לאנשים באשקלון בשכונה לחברים לכולם חינם מפרמט מתקין מתקין כיאלו מאווררים מרכיב מחשבים של חברים/מישפחה וכל זה מבינים.

אני מיתבייש יענו להגיד תביאו 50 שקל על התיקון חח! שיהיו בריאים וילמדו מטעויות אני תמיד מלמד אותם מה לעשות להבא אם יקרא תתקלה. זה ככה

כמו שחבר מביא חבר - חבר מלמד חבר וככה כולם ירוויחו..... (אני יודע שחלק מימכם לא יסכימו) בימקום לצאת עם הרגשה רעה צריך שהלקוח יהיה מרוצה!! זה הכי חשוב!! לא הכסף!! ככה גם תיהיה מוערך וגם תאמין לי מהקטע הזה מצאתי עוד הרבה חברים ידידים!

מיצטער שכתבתי מגילה ... :hi:

לא הבנתי... אתה מתקן גם לאנשים שאתה לא מכיר את המחשב בחינם ? כי אם כן זה קצת להיות פראייר , אחרי הכל זה הרבה זמן והשקעה שלי אישית אין אבל מה שכן

מבחינתי זה שהלקוח מרוצה עושה טוב בלב בלי קשר לכסף וכל מי שאני מכיר ואני מתקן לו בחינם אז מספיק לי רק שהוא אומר תודה ומתכוון לזה

כמו אתמול למשל שבן-דוד שלי מתקשר אלי ואומר לי שאני "תותח על" ושהכל עובד סבבה סוף סוף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...