לכל טכנאי המחשבים בפורום... אנא התפקדו ! - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לכל טכנאי המחשבים בפורום... אנא התפקדו !

Sting

Recommended Posts

כל כך הרבה? :o

זה ציניות או הבעת התפעלות???

בשבילי זה הרבה מאוד!!(רק בן 14 כל שקל חשוב!!!)

והכול חוקי אני מאמין... ;D ;)

נו ברור.......

נ.ב

תקשיבו משהו ענק שהיה לי אתמול!:

הלכתי לבן אדם הוא אמר לי שהמדפסת שלו לא מדפיסה...!!

אני שעה עובד לנסות לתקן את הבעיה ובסוף אחרי שעה של עבודה בדקתי אם יש דיו במדפסת ונחשו מה???לא היה דיו!!! :pissed:

בסוף שביקשתי מהבן אדם 50 שח הוא אמר לי שהוא יתן לי רק 20 בגלל שלא פתרתי את הבעיה!!!!!

התחלתי לריב איתו ובסוף הוא נתן לי גם ספר על שלמה המלך!!(ממש פיצוי!!!) (גם כן ברסלבים...)

איזה קטע מעצבן..!!זה כל כך מעצבן שרואים שאני בא אליהם ורואים שאני בן 14 הם חושבים ישר:אולי נוכל לתחמן אותו..!!! אולי לא נשלם לו??!! הרי מה הוא כבר יעשה לנו!

מעצבן..! :pissed: :pissed: :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 90
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה ציניות או הבעת התפעלות???

בשבילי זה הרבה מאוד!!(רק בן 14 כל שקל חשוב!!!)נו ברור.......

נ.ב

תקשיבו משהו ענק שהיה לי אתמול!:

הלכתי לבן אדם הוא אמר לי שהמדפסת שלו לא מדפיסה...!!

אני שעה עובד לנסות לתקן את הבעיה ובסוף אחרי שעה של עבודה בדקתי אם יש דיו במדפסת ונחשו מה???לא היה דיו!!! :pissed:

בסוף שביקשתי מהבן אדם 50 שח הוא אמר לי שהוא יתן לי רק 20 בגלל שלא פתרתי את הבעיה!!!!!

התחלתי לריב איתו ובסוף הוא נתן לי גם ספר על שלמה המלך!!(ממש פיצוי!!!) (גם כן ברסלבים...)

איזה קטע מעצבן..!!זה כל כך מעצבן שרואים שאני בא אליהם ורואים שאני בן 14 הם חושבים ישר:אולי נוכל לתחמן אותו..!!! אולי לא נשלם לו??!! הרי מה הוא כבר יעשה לנו!

מעצבן..! :pissed: :pissed: :pissed:

להבא תדע, בעיות בודקים קודם פיזית ואז עוברים לתוכנתית ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד לי אתה בסדר

גובים לפי שעת תכנאי לא לפי כמה תוכנות אתה מתקין

בגלל אנשים כמוך לטכנאי מחשבים בישראל יהיה עתיד שנראה כמו עתיד של עובד זבל

דבר ראשון אל תאשים אותי בשום עתיד של אף אחד,ואם אתה עובד רק 10 דקות על ההתקנה תיקח גם 40 שקל?

ואני ממש לא מתכוון לעבוד כטכנאי -יש בכל מקום ואם אתה דופק משהו-תמיד יש תסיכוי הזה לא משנה כמה ניסיון יש לך בזה אתה תיהיה אשם וכל האשמה תיהי תלויה בך בגלל זה אני לא מעוניין לעבוד בזה,

וחוץ מזה היום כל אחד יודע או לא יודע קורא לעצמו טכנאי ויש יותר מידי אנשים שהם ' טכנאי מחשבים' ככה שבכל מקרה העתיד של המקצוע הזה לא משהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כיף לי , ליאור פרץ, גאון החומרה העולמי גר 5 קילומטר ממני ועל כל בעיה אני יכול לפנות אליו במעבדה, בלי פחד שיעבדו עליי. ;D (עוד לא ממישתי את זה...)

אני גם מתכוון לקחת איזה קורס .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון אל תאשים אותי בשום עתיד של אף אחד,ואם אתה עובד רק 10 דקות על ההתקנה תיקח גם 40 שקל?

ואני ממש לא מתכוון לעבוד כטכנאי -יש בכל מקום ואם אתה דופק משהו-תמיד יש תסיכוי הזה לא משנה כמה ניסיון יש לך בזה אתה תיהיה אשם וכל האשמה תיהי תלויה בך בגלל זה אני לא מעוניין לעבוד בזה,

וחוץ מזה היום כל אחד יודע או לא יודע קורא לעצמו טכנאי ויש יותר מידי אנשים שהם ' טכנאי מחשבים' ככה שבכל מקרה העתיד של המקצוע הזה לא משהו

מזה עובד רק 10 דקות

א.אני לא יבוא לאף אחד רק כדי להתקין לו תוכנה

ב.גובים כסף מראש על השעה הראשונה (השעה הזאת מתחילה מהדקה שאתה נכנס לבית הלקוח)

ומה השטות הזאת שאתה דופק משהו ? אם אתה חובבן אתה דופק ,בתור בן אדם שעובד כמעט 10 שנים בתחום אני יכול להגיד לך בלי שום שחצנות

שלא דפקתי לאף אחד מחשב אף פעם

אם יש משהו שאני לא יודע אני פשוט לא נכנס אליו

ג.אני גם מוכר מחשבים חדשים וחלקי חומרה (אבא שלי יבואן)

במשפט האחרון אני מסכים איתך ב 100%

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא טכנאי מן הסתם כי אני קטן :P אבל אם יש לי בעייה אני יודע לפתור לבד וגם אני לומד עכשיו קורס אם מישהו מכיר של פרוייקט נט"ע....זה ממומן על ידי חברת CISCO,לומדים 3 שנים..שנה ראשונה זה ללמוד בשביל לקבל את תעודת הA+ שאמרו לנו שהיא בינלאומית ואחרי זה שנתיים בשביל לקבל את תעודת הCCNA

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...