אני רוצה לקנות את ה ATI RADEON 9550SE 256MB - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני רוצה לקנות את ה ATI RADEON 9550SE 256MB

DS

Recommended Posts

ראיתי בפי1000 את המוצר ואני רוצה לקנות אותו!

הוא עולה כולה 379 ש"ח אבל אני רוצה לדעת כי קראתי שגירסאות ה-SE הן הגרועות ביותר!

מה אתם מציעים לי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 89
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גם אני בהתחלה ככה חשבתי אבל תראה מה הבעיה.

יש לי את המשחק 2 וקניתי אותו והוא כותב שהוא לא תומך כרטיסי מסך עם 64MB רק 128 מינימום. אז כשיצאו משחקים שצריך לפחות 256MB אני אצטרך לקנות עוד פעם כרטיס מסך. אז למה זה שווה לי?

חוץ מזה כיף לך!

יש לך 6600 ולי לעומת זאת יש את החרא חרא חרא חרא(GeForce 4 MX 400SE שהוא הגרוע ביותר. למשל BIA(Brothers in arms דורש את כל כרטיסי המסך הנורמליים(כולל GF3 וGF4 TI רק MX 400 SE לא טוב!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני נכנסתי לפאניקה לרגע!!!!

הורדתי את התוכנה Riva Tuner וראיתי בפנים כתוב לי AGP TRANSFER RATE 4X ולא 8X!!!

זאת אומרת שהמקסימום שאני יכול לתמוך זה 4X??????????????????????????? :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :s05: :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה אני רוצה כרטיס מסך עד 400 שקל עם 256 MB ומומלץ ואני שם דגש

לא 128MB!!

גם אני בהתחלה ככה חשבתי אבל תראה מה הבעיה.

יש לי את המשחק 2 וקניתי אותו והוא כותב שהוא לא תומך עם 64MB רק 128 מינימום. אז כשיצאו משחקים שצריך לפחות 256MB אני אצטרך לקנות עוד פעם כרטיס מסך. אז למה זה שווה לי?

בכל מקרה תצטרך כ.מסך חדש בעתיד... אפילו היום R9550 הוא מיושן וחלש יחסית למשחקים חדשים (ועוד במיוחד SE).

אם אתה רוצה כ.מסך שיחזיק להרבה זמן, אני רואה שרק קנייה של 6800GT\GS או אחד מסדרת X800 לAGP תאפשר זאת, כלומר בשביל שיריץ משחקים של היום ומחר, תצטרך להתפשר...

האפשרות הטובה ביותר לעכשיו לתקציב שלך (~400ש"ח?) זה GF6200 לAGP, שניתן להמהיר עד לרמה של 6600, או שתחפש 9800 משומש...

128MB מול 256MB: הזיכרון משמש בעיקר לאחסון טקסטורות בזמן הרצת המשחק, ההבדל בין כרטיס עם 128 ל256 הוא דיי נמוך.

זאת אומרת שהמקסימום שאני יכול לתמוך זה 4X??????????????????????????? :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :s05: :s07:

איזה לוח-אם יש לך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...