Windows Under Linux OS - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows Under Linux OS

-JobNick-

Recommended Posts

טוב אז באחד הTOPICים בפורום כבר טחנו את הנושא של הLINUX תחת וינדוס וכמה ששהפצות האלה לא מוצלחות מלאות באגים איטיות וכו'.

וגם האלינו את הנושא של תוכנות האמולציה כמו הVMWARE וכפי שמיהו אמר לי צריך להיות לך מחשב בן **** (מצטער על הביטוי זה רק בשביל להדגיש את "עוצמת" המחשב שאמרו לי שצריך) בשביל להריץ מערכת הפעלה נוספת בתוכנה הזו בלי לעבד ביצועים.

אז עכשיו נתקלתי (כשסתם גלשתי לי פה באתרי לינוקס) באמולטר (או שזה לא ? תקנו אותי אם אני טוע) שנקרא WIN4LIN.

שהוא נרא פתרון לא רע לאנשים שרוצים להריץ "וחסרים" להם תוכנות של וינדוס או משהו בסגנון, אז למה להסבך עם DUAL BOOT ודברים מהסוג הזה כהתוכנה הזו מציא הרצת ונדוס תחת (וינדוסים 95/98[me=-JobNick-]שהם בעצם "ונדוסים קלים" חוץ מME).[/me]

נו אז מדי פעם כשרוצים לשחק איזה משחק וWINEX מתקשה להרית אותו או איזו תוכנת וינדוס שWINE מתקש להריץ מפעילים את WINDOS 98 ה"קל" ועובדים איתו. אאא עוד דבר לפי מפתחי התוכנה היא מסוגלת להריץ את הונדוס ב"עיבוד" מינמלי של ניצול המחשב.

נו אז אני שואל אותכם מה אתם חושבים על זה,מישהו התנסה עם התוכנה ?

היא טובה או שעוד אחת מאותן התוכנות.

לפי דעתי התוכנה הזו יכולה לפתור את בעיות האופיס שיש בהפצות ומה שטוב בה במיוחד בשבילי שאני הולך להתקין עוד מעט זה שאבאב שלי עדיין יוכל לעבוד בWINDOS עם התוכנות שהוא רגיל לעבוד איתן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מסובך...בקיצור win4lin שונה מvmware בכך שהיא לא עושה אימולציה למחשב חדש בתוך המחשב שלך(vmware) אלא לוקחת פקודות של ומפרשת אותם לפקודות של לינוקס(בדומה לwine).

כרגע win4lin פשוט לא יכולה למפות את העיברית למקבילה שלה בלינוקס ולכן אין תמיכה.

אולם אין לי מושג איך יפעלו תוכנות בעיברית כי מעולם לא ניסיתי את זה...

יכול להיות שחלק יפעלו, יכול להיות שכולם ויכול להיות אף אחד מהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באסה

תגיד לי משהו אחר. המחשב שלי מספיק "זחק" בשביל שאני אוכל להריץ בVMWARE בצורה נורמלית וינדוס 98 ?

הרוב אני צריך את ה98 בשביל האופיס ועוד כמה תוכנות של וינדוס ואולי משחק או שניים כמו COUNTER STRIKE כי ככה אני כמעט לא משחק בכלום.

אז ככה המפרט שלי הוא PIII 933 MHZ ד384 מגה של רם (RAM).

אם צריך עוד פרטים תגיד לי איזה אני אתן אבל לפי דעתי זה העיקר.

מחכה לתשובה.

ונ.ב

תודה על כל העזרה שלך :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחקים לא כך כל עקרוני כי אני כמעט ולא משחק וCOUNTER STRIKE אמרו לי אפשר להריץ בלי הרבה בעיות בלינוקס.

עכשיו יש לי עוד שאלה אפשר לעשות DUALBOOT כאשר לינוקס מותקנים אצלי על 2 הרדיסיקים שונים?

אחד של 20 ג'יגה שאליו מותקן וינדוס ואחד של 5 שלאיו מותקן (ליתר דיוק יותקן. ואני מדבר על הרדיסיק שונים לPARTITIONS).

אם כן, עדיך לעשות את זה בעזרת LILO או GRUB ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...