שקיות ורצעה אנטי סינטטית - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שקיות ורצעה אנטי סינטטית

ofir123

Recommended Posts

זה מומלץ אם מתעסקים הרבה בפירוק והרכבת חומרה.

בשביל פעם בשנה לא נחוץ. בעיקרון מספיק לגעת במארז כדי לפרוק את המטען ולהניח את הכרטיסים על המארז ולא על שולחן או חס וחלילה שטיח שיחשמל אותם.

יש חברה בשם מוטינית שמוכרת ציוד אנטי סטטי. הם מופיעים בספר טלפונים וב 144 באינטרנט.

הייתי פעם במחסן שלהם והם ממש רציניים בקטע (ציוד של 3COM) אבל ציוד כזה לא זול בכלל (משטח אנטי סטטי עולה משהו כמו 200 ש"ח למ"ר ו 30 ש"ח לרצועה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שקיות אנטי סטטיות מגיעות אם החומרה שאתה קונה. אם לדוגמה קנית כרטיס מסך לא מזמן ועדיין לא זרקתה את הקופסה אז תוכל לחפש שם. נסה לחפש בכל קופסאות החומרה שיש לך בבית, ואם אין אז תשאל חבר.

אגב, משטחים אנטי סטטיים ספוגיים מגיעים גם אם הקופסה של הלוח אם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל פעם בשנה לא נחוץ. בעיקרון מספיק לגעת במארז כדי לפרוק את המטען ולהניח את הכרטיסים על המארז ולא על שולחן או חס וחלילה שטיח שיחשמל אותם.

יש חברה בשם מוטינית שמוכרת ציוד אנטי סטטי. הם מופיעים בספר טלפונים וב 144 באינטרנט.

הייתי פעם במחסן שלהם והם ממש רציניים בקטע (ציוד של 3COM) אבל ציוד כזה לא זול בכלל (משטח אנטי סטטי עולה משהו כמו 200 ש"ח למ"ר ו 30 ש"ח לרצועה).

אין קשר כמה פעמים אתה נוגע בחומרה, אתה יכול לגעת פעם אחת בשנה בכרטיס מסך ואז להרוג אותו.

דרך אגב לנגוע במארז יעזור רק אם הספק מחובר לחשמל...מה שלא מומלץ שיקרה כאשר אתה עובד עם המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין קשר כמה פעמים אתה נוגע בחומרה, אתה יכול לגעת פעם אחת בשנה בכרטיס מסך ואז להרוג אותו.

דרך אגב לנגוע במארז יעזור רק אם הספק מחובר לחשמל...מה שלא מומלץ שיקרה כאשר אתה עובד עם המחשב.

נכון, אבל לא תשקיע 1000 ש"ח על ציוד אנטי סטאטי בשביל לפתוח את המחשב פעם אחת, אבל אם אתה עושה את זה הרבה ולהרבה מחשבים זה כסף קטן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...