מה מגביל אותי בOC ומה אני יכול לעשות בנידון? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה מגביל אותי בOC ומה אני יכול לעשות בנידון?

B0necrack3R

Recommended Posts

לי יש למשל P4 2.28

עשיתי לו OC עד ל 2.8 עם וולטז של 1.6 והחום היה סבבה (45) והזכרונות היו על ראטיו 5:4 כלומר הם פעלו על 240 או משהו כזה !(קיצור זה לא ה בעיה!) אבל כשניסיתי לעלות יותר את הFSB הווינוס לא עלה והוא אראה מסך שגיאה כחול!

ניסיתי גם להוסיף וולטז למעבד וזה לא עזר (דרך אדב החום לא עבר את 55!,וAGP ו PCI היו נעולים!,ויש לי לוח של 4G4A+)

במה דעתכם יכולה להיות הבעיה???

ועוד משהו .. למשמל כשאני מעלה את את מהירות המעבד עד ל2.53 וזכרנות עד ל300, הכל עובד די יציב וכל המשחקים רצים יפה!

אפילו הבנצמארקים של סנדרה הכי כבדים עוברים בהצלחה!!!

אבל הבעיה היא ב3D MARK! ב OC הוא תמיד נתקע לי באיזהשהוא שלב! האם זו בעיה ידועה וזה בסדר?

תנו דעתכם על העיניין!

תודה. :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בעיה של ה AGP- כלומר כרטיס המסך- בטוח.

זה קורה כי משהוממהיר אותו, תבדוק טוב טוב עם הFSB שלך לא מעלה

גם את הAGP, כי זה חייב להיות זה, זה גם קרה לי והוגבלתי בגלל

הכרטיס מסך.

עם אתה רוצה הוכחה, תראה במסך הכחול איזה קובץ עושה בעיה

ותגלה שזה אחד הקבצים של הדריבר של המסך.

נ.ב. איזה כרטיס מסך יש לך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא הזיכרון כי אם זה היה הזיכרון אז המחשב היה נתקע כבר בPOST......

המחשב שלו עלה עד הWINDOWS

שם תפקוד הכרטיס מסך עולה (נטענים דריברים..., רזולוציות..., עומק צבע וכו....)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא..

\חבוב, זה שלזיכרון לא מסופק מספיק מתח ככה שהוא ירוץ ביציבות\הזיכרון "נתקע" במהירות מוסיימת לא מורה בכלל שגם לא תעלה..רק ברגע שמתחיל הלחץ על הזיכרון הוא קורס.

זזה לא יוכול להיות הכרטיס מסך..הAGP נעול על 66מה"צ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל הזכרון רץ על יחס של 5:4 כלומר הוא אמור לעבוד ב266 אבל הוא ובד ב240 או משהו כזה..

אז איך זאת הבעיה של הזכרון?????

דבר שני לגבי הAGP ן הPCI הגדרתי בביוס במקום AUTO (אופציה אשר מקיימת יחס ישר בין AGP\PCI ןFSB) לאופציה: AGP=66,PCI 33 או משהו כזה.. יאני שזה ישאר קבוע כל הזמן!

אז מה אתם אומרים?

דרך הגב יש לי כרטיס מסך GF4 TI 4200

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל הזכרון רץ על יחס של 5:4 כלומר הוא אמור לעבוד ב266 אבל הוא ובד ב240 או משהו כזה..

דבר שני לגבי הAGP ן הPCI הגדרתי בביוס במקום AUTO (אופציה אשר מקיימת יחס ישר בין AGP\PCI ןFSB) לאופציה: AGP=66,PCI 33 או משהו כזה.. יאני שזה ישאר קבוע כל הזמן!

אז מה אתם אומרים?

אתה בFSB של 165 לערך, ככה שהזיכרון עובד עכשיו ב206 (412) בועד שהוא מיועד לעבור ב266 (2X133).

DDR שלא כמו SDRAM מעביר שתי יחידות מידע במחזור שעון בודד..משום המ אנחנו מכפילים פי 2.

יש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה אתם אומרים?

אתה בFSB של 165 לערך, ככה שהזיכרון עובד עכשיו ב206 (412) בועד שהוא מיועד לעבור ב266 (2X133).

DDR שלא כמו SDRAM מעביר שתי יחידות מידע במחזור שעון בודד..משום המ אנחנו מכפילים פי 2.

יש?

תרשים שציירתי: ;D

4b16006839c14911cc49f682cc4b1af0020000.aspx

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...