כל השחקני BF2 "האנונימים" שפה כנסו ומייד ! - עמוד 27 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כל השחקני BF2 "האנונימים" שפה כנסו ומייד !

asdasdasd

Recommended Posts

זה קרה בדיוק מהרגע שהתקנתי תפאצ'

מן הסתם אתה מסנן שרתים לגרסא שלך... יש מצב שרוב השרתים שעברו לפאץ' החדש נתנו לך פינג גבוה גם בגרסא הקודמת ואתה פשוט לא מודע לזה כי לא שיחקת שם.

היום זה כבר לא רלוונטי כי כימעט כולם עברו ל-1.2 (תקנו אותי אם אני טועה).

אין שום קשר בין מס' גרסא לפינג בינך לבין שרת. בנוסף, אל תשכח שה-server browser הדפוק שלהם לא מראה פינג אמיתי גם ככה.. תלחץ כמה פעמים על השרת והפינג ישתנה (בדרך כלל)

במידה והטענה שלך היא ---> "לאחר שהתקנתי את הפאץ' אין פינגים עד היום ובמשחקים אחרים יש פינגים"

הייתי אומר ---> "נסיון עלוב להרחיק שחקנים מ-1.2"

;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 526
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא מבין על מה כל הבלאגן ? פשוט סידרו את המטול שיהיה יותר ראליסטי ולא כמו ב1.2 שהוא היה מתפוצץ ישר

על תהיו נובים ... מטול גם אמור להתפוצץ רק מטווח מסויים ולא כמו במשחק שהיו יורים אותו לריצפה והוא ישר מתפוצץ

באמת שמתי לב שאני יורה מטול על קיר מקרוב - הוא לרוב יפגע בקיר ויעוף לרצפה ורק אז יתפוצץ.

או אם אני יורה על הרצפה מקרוב הוא יקפץ קדימה ויתפוצץ.

ככה זה היה צריך להיות מהתחלה! :xyxthumbs:

אם שחקתם פעם ב-AA - בטח שמתם לב שהיו מצבים שהוא בכלל לא התפוצץ... מה תגידו על זה ? קצת ידע על נשקים ותחמושת לא יזיק לאף אחד.

לפעמים לא שמים לב לשובל המטול כשהוא חוזר מהקיר (במיוחד עם FPS נמוך) וזה יכול להטעות לגבי ייעד הפיצוץ. מה לעשות...

בכל מקרה - אני בעד!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבוד...

בלי ידיע קודמת על תרומות, ואנחנו, ואנחו, ואנחנו... :screwy: לא יתכן :kopfpatsch: , התקדמנו...

יש כאן 50 שקל תרומה, מי שאחראי כולל הוכחות שהוא בעל השרת ---> לפרטי. (בלי בקשות לאדמין או כול דבר אחר 50 שח שלכם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תענו לי רגע על השאלה מטומטמת הזאת !!!

איך עושים את החתימות של הBF2?

חיפשתי באתר אבל לא היה שם משהו רלוונטי

בכל מקרה היה הפרופיל שלי באתר

http://bf2stats.nsvr.info/player/65637814/

ועוד שאלה לא קשורה ממש אבל האם אפשר למצוא את המוזיקה שיש בBF2 אפישהו?

*אחלה :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...