כמה בערך צריך לעלות ה-Hercules Game Theater XP? - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה בערך צריך לעלות ה-Hercules Game Theater XP?

אורח gonzila

Recommended Posts

יכול להיות שהבעיה טמונה ברמקולים? שאין תאימות טובה כשמשלבים אותם עם הgtxp?

אצלי בכל אופן בזמן הבדיקה עם הכרטיס לא התגלו שום בעיות כגון אלו שהזכרת, שום בעיות בכלל לצורך העניין.

ד"א הרמקולים איתם בדקתי את הכרטיס: AltecLansing ATP3, ATP5, ADA890. .

לי יש Z-560...יהיו בעיות? ::)

אתם בדקתם את זה על WXP?

חוץ מזה שאני חושב שבדקתם את הגירסה הישנה - 4.1 ולא את 6.1 החדשה וה"טובה"... ::)

א. לא יהיו לך שום בעיות עם 4.1.

ב. זה אותו כרטיס בדיוק, והתכוונת ל-5.1 מול 6.1.

מצטער, :-\ .

אצלי בכל אופן בזמן הבדיקה עם הכרטיס לא התגלו שום בעיות כגון אלו שהזכרת, שום בעיות בכלל לצורך העניין.

ד"א הרמקולים איתם בדקתי את הכרטיס: AltecLansing ATP3, ATP5, ADA890.

אז יכול מאד להיות שזה ההבדל

אתה לא השתמשת במערכת 5.1 שמתחברת לכרטיס עם שלושה חוטים (קדמיים, אחוריים, סנטר+סאב). יכול להיות שמהיציאות הדיגיטליות אין שום בעיה כי האות של הדולבי דיגיטל מועבר ישירות מתוכנת ה-. את שאר הפריסה ל-5.1 (כשמקור האודיו הוא לא דולבי דיגיטל) הרמקולים עצמם (ה-ADA880 או 890) ויש להם גם הדגשה של טרבל ובס עצמאית.

נראה לי שאתה צודק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א.איך אני אחבר אותם? דרך תוכנת ה-DVD? :o ;D

ב.אם כך, אז מה ההבדלים ביניהם ?

ג. ל-מה אתם מתכוונים כשאתם אומרים שהאות של הדולבי דיגיטל מועבר ישירות מתוכנת ה-DVD? מה הקשר ל-DVD?

ד. ל-מה אתה מתכוון GIL כשאתה אומר שהתקנת 4.10 על הקודמים, הרי ה-4.10 לא היו טובים, אז איך זה שהם כן עובדים בסדר כשמשדרגים מהגרסה הישנה, ואיזה בסוף יוצא שיש לך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי עדיין...

א.איך אני אחבר אותם? דרך תוכנת ה-DVD?

ב.אם כך, אז מה ההבדלים ביניהם ?

ג. ל-מה אתם מתכוונים כשאתם אומרים שהאות של הדולבי דיגיטל מועבר ישירות מתוכנת ה-DVD? מה הקשר ל-DVD?

ד. ל-מה אתה מתכוון GIL כשאתה אומר שהתקנת 4.10 על הקודמים, הרי ה-4.10 לא היו טובים, אז איך זה שהם כן עובדים בסדר כשמשדרגים מהגרסה הישנה, ואיזה בסוף יוצא שיש לך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...