כמה בערך צריך לעלות ה-Hercules Game Theater XP? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה בערך צריך לעלות ה-Hercules Game Theater XP?

אורח gonzila

Recommended Posts

609 ש"ח בלמיר למשל.

זה כרטיס טוב שסובל מדרייברים לקויים. בתמיכה שלהם הבטיחו לי שיצא תיקון בקרוב, אין לי סיבה לא להאמין להם. הרקולס נחשבת לחברה איכותית.

הייתי מציע לך לחשוב גם על ה-TERRATEC SIXPACK 5.1. כרטיס עם מעולה ואותם פיצ'רים (מבחינת התוכנה) כמו ההרקולס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיט ולי יש ... :-\ >:(

או הו!!!! קודם הלידטק עשה לי בעיות ועכשיו גם אלה יעשו לי בעיות?! >:(

א. זה לא כל כך נורא כמו שזה נשמע

אצלי אחרי התקנה נקיה של התקנתי את הדרייברים שהגיעו עם הכרטיס ועליהם כשידרוג התקנתי את גירסה 4.10 שיש באתר של הרקולס

ב. מהתמיכה שלהם הבטיחו שבקרוב יצא סט חדש של עם תיקוני באגים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבדיקות שאני עשיתי בביקורת, לא הייתה שום בעיה.

לדעתי זה בקונפיגורציה מסוימת.

למה אנחנו כל פעם חוזרים לזה ?

במדור תמיכה טכנית פירסמתי את האי מייל שקיבלתי מהתמיכה של הרקולס. הם מודים שיש להם בעיה עם גירסת הדרייברים 4.10 ואכן כשהתקנתי אותה כ-stand alone, לא היה בכלל מהסנטר והסאב. אבל לעומת זאת כשהתקנתי קודם גירסה אחרת ועליה את 4.10 אין בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער, :-\ .

אצלי בכל אופן בזמן הבדיקה עם הכרטיס לא התגלו שום בעיות כגון אלו שהזכרת, שום בעיות בכלל לצורך העניין.

ד"א הרמקולים איתם בדקתי את הכרטיס: AltecLansing ATP3, ATP5, ADA890.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שהבעיה טמונה ברמקולים? שאין תאימות טובה כשמשלבים אותם עם הgtxp?

אצלי בכל אופן בזמן הבדיקה עם הכרטיס לא התגלו שום בעיות כגון אלו שהזכרת, שום בעיות בכלל לצורך העניין.

ד"א הרמקולים איתם בדקתי את הכרטיס: AltecLansing ATP3, ATP5, ADA890. .

לי יש Z-560...יהיו בעיות? ::)

אתם בדקתם את זה על WXP?

חוץ מזה שאני חושב שבדקתם את הגירסה הישנה - 4.1 ולא את 6.1 החדשה וה"טובה"... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער, :-\ .

ד"א הרמקולים איתם בדקתי את הכרטיס: AltecLansing ATP3, ATP5, ADA890.

אז יכול מאד להיות שזה ההבדל

אתה לא השתמשת במערכת 5.1 שמתחברת לכרטיס עם שלושה חוטים (קדמיים, אחוריים, סנטר+סאב). יכול להיות שמהיציאות הדיגיטליות אין שום בעיה כי האות של הדולבי דיגיטל מועבר ישירות מתוכנת ה-. את שאר הפריסה ל-5.1 (כשמקור האודיו הוא לא דולבי דיגיטל) הרמקולים עצמם (ה-ADA880 או 890) ויש להם גם הדגשה של טרבל ובס עצמאית.

בכל מקרה, הדרייברים הנוכחיים של הכרטיס לא דוחפים חזק את הסנטר+סאב כמו שלמשל קורה ב-TERRATEC (שם הרמקולים כמעט עפים אם מגבירים את הבאס עד הסוף).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...