שאלה בקשר לאובר של הכרטיס מסך שלי - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר לאובר של הכרטיס מסך שלי

yotam.m

Recommended Posts

טוב כמו שאתם רואים בחתימה יש לי את הכרטיס המעאפן :pissed: ג'יפה FX5200.

הוא בא בתדרים של 250 לליבה ו364 לזיכרון אם אני זוכר נכון, עכשיו השאלה מתחילה מכאן..

אחרי האובר הוא עומד על 320 לליבה ו500 לזיכרון(250 אמיתיים כמובן).

אז מה בעצם עשיתי כאן? שיפרתי משהו? האם אני יראה הפרש ביצועים? אם כן עד כמה זה רציני? או שהעלתי תדרים הוספתי מסך לכרטיס מסך ושינויים אני לא באמת יראה...וכל זה מיותר...

תודה לעוזרים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי גם לי יש אותו כרטיס עשיתי לו אובר והוא עומד לי על 456 לזיכרון ו310 על הליבה..

ויש לי שיפור די טוב במשחקים עכשיו השאלה שלי אליך איך הגעת ל 500 בזיכרון יש לך עוד חוץ מהסטוק?!?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע הליבה שלנו לא רחוקה יכולתי להרים את שלי ל345 אבל הורדתי את זה מטעמי יציבות יש לי מאוורר פשוט ששמתי על הצלע כי הכרטיס הזה לא בא עם מאוורר בסטוק בעיקר צריך להוסיף מתח מהביוס שלי עומד על 2.7V בכל מקרה אני לא מרגיש שום דבר מיוחד בגלל זה אני שואל האם באמת הוספתי משהו או שסתם אני צולה את הליבה של הכרטיס מסך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך הוספת מתח אחי מאיזה ביוס של המחשב? או של הכרטיס מסך ? כי אין לי אופציה כזאת בביוס של המחשב..

תבדוק איזה משחק שקירטע לך קצת ותיראה אם יש איזה שיפור.. אני בודק עם פיפא חחח

וכל אובר קלוק עושה איזשהו נזק אם הוא מינימלי או לא רק הזמן יגיד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונתי לביוס של המחשב יש אצלי הגדרה agp voltage והיא על 2.7 שהדפולט אם אני לא טועה זה 2.5 בכל מקרה אני מוכן להרוויח ביצועים ולהסתכן בנזק שממילא הכרטיס הזה יזרק לזבל לא עוד הרבה זמן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...