Vmod ל6600GT, הושלם! - עמוד 4 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Vmod ל6600GT, הושלם!

gigabot

Recommended Posts

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

רגע gigabot על אילו תדרים אתה עובד עכשיו לזכרון ולליבה?ועל איזה מתח לליבה אתה עומד?

ואם במקרה הוא כן רוצה להוריד אז זה אפשרי כי לי יש את הכרטיס שהביאו במדריך לעשיית vmod עיפרון וזה דיי קל ..אני רוצה לנסות בעצמי אז בגלל זה אני שואל איך להוריד את זה

עפרון נשמע לי מגוחך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להוריד את המוד הזה פשוט עובר עם אלכוהול על זה וזהו למרות שאני די בטוח שלא יעזור לך העיפרון ניסיתי לא עבד

אני בינתיים הפסקתי עם זה החזרתי לסטוק הכל, יש לי ארטיפקטים אחרי 600 מה שלא מוצא חן בעיני לא משנה כמה מתח, הטמפ' בסדר ,

בהתחשב שהחיישן בליבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שלא יעבוד כמו שהבנתי ברוב המקרים זה עובד..ויש לי גם את הכרטיס שעליו הדגימו תעניין

אגב למה לא הבאת תוצאות של בנצ'ים ועל איזה תדר הזכרון שלך!!!?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל למדוד התנגדות לא צריך מתח יותר נכון לא צריך שהכרטיס יהיה מחובר וזה מה שאתה בודק בעצם...

במצב idle הליבה אמורה לקבל מתח של 1.24?ובמצב 3d 1.4 בסטוק? או שיותר?

ואיך אפשר למדוד את המתח בזמן פעולה של המחשב בלי להלחים כלום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהה התכוונת ניגודיות אז כן, לא מדדתי ניגודיות מדדתי מתח וכלום לא השנה עם עיפרון,

אני לא יודע כמה ב2D אבל ב3D 1.4

בזמן פעולה אמרת שיש לך כרטיס כמו במדריך אז פשוט תגע עם החוט האדום (מהמולטימטר) בנקודה של ה GPU MESURE ועם השחור בכל - במחשב

לא משנה איזה חוט שחור אפילו מהספק..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהה התכוונת ניגודיות אז כן, לא מדדתי ניגודיות מדדתי מתח וכלום לא השנה עם עיפרון,

אני לא יודע כמה ב2D אבל ב3D 1.4

בזמן פעולה אמרת שיש לך כרטיס כמו במדריך אז פשוט תגע עם החוט האדום (מהמולטימטר) בנקודה של ה GPU MESURE ועם השחור בכל - במחשב

לא משנה איזה חוט שחור אפילו מהספק..

ה gpu measure הוא מתחת לכרטיס איך אני יגיע לשם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...