איך אוכל לעבור את המגבלה שלי - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אוכל לעבור את המגבלה שלי

Phobus

Recommended Posts

שלום לכולם, זאת הפעם הראשונה שאני מבקר בפורומים והתרשמתי מאוד לטובה, מקווה שאוכל להשתלב אצלכם ולתרום את חלקי.

המפרט הרלוונטי שלי לבעיה:

amd a64 3000+ venice E6 stepping s939

dfi lanparty ut ultra-d

hynix ddr400

ocz modstream 520watt

האוברקלוק:

cpu @ 1800/2400mhz

200/267mhz fsb

2000/2080mhz htt

1.4/1.67v vcore

ddram @ 240mhz 10:9

timing @ 3-3-3-8

2.5/2.7v

במצב הזה המערכת יציבה ועוברת superpi ו- עם טמפרטורות מצויינות למרות שיש לי קירור ג'נרי של . לכן אני משוכנע שאין בעיות טמפרטורה למערכת, הבעיה נוצרת כשאני משנה את יחס הזיכרון למעבד ל-1:1 ואז אין יציבות. האם זאת מגבלה טכנית של הזיכרון הג'נרי? או שיש מה לעשות בקשר לזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי הזיכרונות שלך ג'נרים..(hynix חברה מוכרת ליצור ציפים/זיכרונות רק הדגם הוא בטח VALUE ולא ממש מיועד לOC..)

והם לא יכולים עמוד בתדר שנקבע להם ביחס של 1:1...(אם אתה רוצה להגיע יותר רחוק תקנה זיכרונות ל OC.אז נדבר..;))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזה חששתי, העניין הוא שבניתי את המחשב הזה לאחי לשימוש בית ספרי, אבל השקעתי ברכיבים מסויימים למרות זאת כמו לוח האם, וניסיתי להביא את המערכת למקסימום האפשרי. זאת לא בעיה לקנות טובים יותר, אני גם ידעתי שהזכרונות ג'נריים בזמן הקנייה. רק המחשב לא מיועד לזה, ובטח שאין כבר תקציב :-\ אז חיפשתי פתרון אחר..האוברקלוק עצמו דיי מוצלח בהתחשב בזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

domiel אם שמת לב כתבתי שה-htt שלי הוא 2080mhz ז"א המכפלה שלו היא x4 וזאת לא הבעיה, כנראה הגעתי לגבול של הזכרון, ו-shlomom לא עשיתי טעות כתיב, הזכרון רץ ב-240mhz. וכן זה מוצלח, רק שעדיין לא הגעתי לגבול של המעבד שלי, בגלל מגבלות הזיכרון. אחכה עד שיצא לי לקנות חדשים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הבעיה לשים מחלק יותר אגרסיבי ולהמשיך עם הOC למעבד?

:xyxthumbs:

למה אתה מתעקש על יחס 1:1, גם כאשר מהירות המעבד עולה והזכרון לא משתפר רוחב הפס של הזכרון.

הגעתה לתוצא מאוד יפה מבחינת הזכרון, תוריד מדרגה אחת לזכרון ותמשיך OC למעבד בלבד. תראה לאן תגיע ואולי יבוא לך החשק לקנות DDR500 ;D

אל תשכח להוריד מכפלת HTT ל X3 כדי לוודא שלא תגביל אותך (לא תפסיד ביצועים !!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העניין לא היה האם להמשיך עם האוברקלוק למעבד, או מה יותר עדיף, מהירות מעבד יותר גבוה ומחלק נמוך לזיכרון או להיפך. השאלה שלי התייחסה לאותה נקודה שהגעתי אליה, אני יודע שיש עוד מה לעשות, כמו להמשיך לדחוף עם המעבד, ואני לא מתעקש על 1:1, אבל שוב השאלה הייתה רלוונטית למצב שהייתי בו, בלי קשר למה עוד אוכל לעשות כדי לשפר ביצועים...אבל תודה על הכול ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...