9800 PRO ל-XT אפשרי - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

9800 PRO ל-XT אפשרי

eladbu

Recommended Posts

שלום לכולם!

פעמים רבות שמעתי באתר על של 9800PRO

ל9800 XT תלוי משהו בדגם של המאיץ!

אז קיבלתי 9800פרו חדש והחלטתי לשים לו משחה טרמית של ארקטיק סילבר 5

וזה עובד מצויין על הדרך צילמתי לכם את סוג המאיץ!

מה המלצותכם?

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 96
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לעשות לו אתה יכול..אבל פיזית הכרטיס שלך הוא לא ליבת R360 שהיא ליבת 9800XT כך שאתה לא יכול לצרוב ביוס של XT לכרטיס שלך

לא מדוייק.. יש בשבילך ביוס.. רק תצלם לי בבקשה גם את סוג הזיכרונות שלך ואני אביא לך כאן מדריך מקוצר שיעבוד...(עובדה הנה לי יש R350 ואני משתמש בביוס של GECUBE 9800XT 128MB וזה שיפר לי את הביצועים פלאים... חוץ מאיזה כמה עיוותים בFEAR וב3dmark03 (רק בהגדרות מסויימות) הוא עובד מצויין וזה ממש ממש לא מפריע לי... במיוחד כאשר כל שאר המשחקים עובדים מצויין(בFEAR רק צריך להוריד את השיידר המסויים)

ד"א : תמונה של הליבה שלי שעובדת עכשיו על 9800XT ב450MHZ. ללא ארטיפקטים... :

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו אני צריך שתגיד לי של איזה חברה הכרטיס שלך ואחרי זה אני אתן לך את הפרטים איך לבצע את הצריבת ביוס

אם אתה יכול גם להוריד אוורסט ולהביא לי משם תצלום מסך של הלשונית של הכרטיס מסך או פשוט להגיד לי מה מהירות הזיכרונות של כרטיס המסך שלך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו אני צריך שתגיד לי של איזה חברה הכרטיס שלך ואחרי זה אני אתן לך את הפרטים איך לבצע את הצריבת ביוס

אם אתה יכול גם להוריד אוורסט ולהביא לי משם תצלום מסך של הלשונית של הכרטיס מסך או פשוט להגיד לי מה מהירות הזיכרונות של כרטיס המסך שלך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי הורדתי לך 2 ביוסים :

1. המקורי של הכרטיס שלך

2. ביוס של GeCube 9800XT 128MB

אני מעלה לכאן את שניהם

המקורי רשום כ Pro.bin החדש רשום כ XT.bin.

עכשיו בוא נתחיל ככה... תיכנס לכאן :

http://www.techpowerup.com/bios/

תרד למטה למטה בדף ותוריד flashrom 2.40...

אחרי שהורדת שים דיסקט בפלופי ותיכנס למחשב שלי שם תלחץ על הפלופי לחצן ימני ואז format באפשרויות שם תעשה "Create An MS-DOS startup disk" או משו דומה...

אחרי שזה סיים את התהליך תיקח את 3 הקבצים שנמצאים בתוך הזיפ שהורדת של flashrom 2.40 ותשים גם אותם בדיסקט... לאחר מכן תיקח את 2 הביוסים שאני עכשיו אעלה לך(מכווצים בתוך זיפ) ותשים גם אותם בתוך הדיסקט...

אחרי כל התהליך הזה תעשה ריסטרט, תיכנס לביוס ותשים שם שהבוט הראשון יהיה מהפלופי - שמור הגדרות וחכה לריסטרט...

כל התהליך הזה כמובן כאשר הדיסקט בתוך הכונן... אחרי הריסטרט המחשב במקום להעלות את הוינדוס אמור לעשות לך כמה דברים ואז לתת לך שורת כתיבה של דוס..

במצב הזה פשוט תכתוב בשורת כתיבה מילה במילה את זה : flashrom -f -p 0 XT.bin

לחץ אנטר.

אחרי כל התהליך הזה סיימת לצרוב את הביוס... יכול להיות שהמסך יכבה לך לכמה שניות או יותר... אל תיבהל.. זה נורמאלי.. אם אחרי הצריבה אתה רואה עיוותים וכל מיני בעיות תצוגה בביוס אל תיבהל... פשוט תעשה ריסט תחכה שהוא ייתן לך שורת כתיבה ותכתוב לו flashrom -f -p 0 Pro.bin כמובן מה שזה יעשה זה יצרוב לך את הביוס הישן...

אם זה לא עשה לך בעיות... אז מה טוב... צרבת את הביוס בהצלחה.. תיכנס לוינדוס ותתקין דרייבר חדש לכרטיס המסך החדש שלך הלא הוא 9800XT... אחרי שהתקנת דרייבר והגדרת הכל(כמובן בכל החלקים האלה יש להתייחס אפילו לעיוות תצוגה הכי קטן) תיכנס ל3dmark05 ותריץ כמה לופים לייתר ביטחון.. אם עובד הרווחת... אם לא אז לא :)

מקווה שעזרתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או קי אז צרבתי את הביוס החדש בדיוק לפי ההוראות!

אבל...................זה פשוט חירבש לי את כל המסך!

ולא ראיתי כלום על עיוור רשמתי את הביוס הקודם והעלתי אותו למצב הקודם!

רין ביוס אחר שיכול לעבוד על הכרטיס שלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש דווקא... שניה אני מעלה אותו (גם לו אני קורא XT פשוט תחליף אותו במה שיש בדיסק... זה של 9800XT של ...)

כרגע מהירות הזיכרונות שלו 320 ומהירות 380... ככה שזה בעיקרון אמור להיות פחות טוב מהרגיל אבל קודם תצרוב ונראה שזה עובד.. אחרי זה נתחיל באוברקלוק ואז אני אתן לך ביוס חדש עם האוברקלוק שהגעת אליו... אם אתה מבין...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע קטע קצת מצחיק הורדתי מהלינק שצירפת איזה 7-8 ביוסים של XT

אמרתי ננסה את כולם אולי איזה 4 העלו לי את המסך תקין ללא ארטיפקטים

ואז שהגעתי להתקנה של הדרייבר המסך פשוט נעלם!

באחד מהם שזה מה שיש לי כרגע זה נראה יציב מאוד הקטע הוא אין לי מושג איזה התקנתי

אז איך אני יודע מה הביוס המותקן ושל איזה חברה?

ודרך אגב תודה על העזרה!!

אני יריץ עכשיו 3D MARK

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...