Gigabyte 7VRXP- REV2, כן/לא? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Gigabyte 7VRXP- REV2, כן/לא?

oron

Recommended Posts

התעניינתי בלוח האם 7VRXP- REV2 מאחר וכולם משבחים את התמורה שלו למחיר. אבל כשבאתי לקנות אותו נאמר לי שהוא לא מומלץ בגלל בעיות של אמינות. עד כמה נכון הדבר?

בעיקרון אני מספק בביצועים של GA-7VTX-H PLUS, אבל הפער בין השניים זניח ואולי גם הוא סובל מבעייתיות.

הלכתי לאיבוד שטח לא לי!

???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אין שום חשש לקנות את הלוח הנל

לאחר הרכבה של חמישים כאלו בחושיים האחרונים

אני יכול לומר בפה מלא שמדובר באחד הלוחות הכי טובים שהיו לגיגהבייט בזמן האחרון

מה גם שהחברה ידועה בלוחות האמינים שלה.

ולהתעקש מהמוכר שיראה לך שכתוב REV2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התעניינתי בלוח האם 7VRXP- REV2 מאחר וכולם משבחים את התמורה שלו למחיר. אבל כשבאתי לקנות אותו נאמר לי שהוא לא מומלץ בגלל בעיות של אמינות. עד כמה נכון הדבר?

בעיקרון אני מספק בביצועים של GA-7VTX-H PLUS, אבל הפער בין השניים זניח ואולי גם הוא סובל מבעייתיות.

הלכתי לאיבוד שטח לא לי!

???

מי שאמר לך את זה פשוט לא מוכר , והוא רוצה שתקנה את מה שהוא מוכר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בRevision 2 של ה7RXP פטרו את כל הבעיות ומהכאובים, ולא צריך להיות לך שום חשש לקנות את הלוח הזה. נקודה. מי שאמר לך את זה ככל הנראה לא מתמצא גדול בתחום החומרה העדכני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלכתי לאיבוד שטח לא לי!

???

בגרסה השניה תוקנו הבעיות החמורות של גרסה ראשונה

אתה יכול לקנות VRXP REV2 ללא חשש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא הייתי קונה אותו, לא בגלל בעיות כלשהן..אלא בגלל העובדה שיש לוחות טובים ממנו במחירים דומים מאוד (ע"ע, KX7,8K5A).

תסביר לי למה לא?

לוח אם עם כרטיס קול 4 ערוצים משובח של קריאטיב, כרטיס מובנים ובקר RAID. מי צריך יותר מזה? הלוח הזה מספק את כל הצרכים של המשתמש הביתי כיום. הKX7 של אביט הלוח שלא נותן תמורה מלאה לכסף שלו, הוא הלוח עם הכי פחות פיטשרים מכל לוחות הKT333 שיש כיום, והתמיכה שלו בTBRED מוגבל לREV מאוד מסויימים!

אני רוצה, שתסביר את ההמלצות התמוהות מאוד שלך ללוחות האם שאתה הצעת, בעיקר כשמדובר במשתמש לא מנוסה שצריך לוח יציב ושיעבוד ולא אחד עם המון פיטשרים לOC...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסביר לי למה לא?

לוח אם עם כרטיס קול 4 ערוצים משובח של קריאטיב

זה חיסרון של VRXP, יש לו צ'יפ CT5880 של קריאטיב אך אין לו תמיכה ב4 ערוצים, רק 2 ערוצים (בלוחות אחרים של גיגה בייט עם צ'יפ זהה יש תמיכה ב4 ערוצים).

יש לוחות אחרים של גיגה בייט (רק הסדרה של פ4 לדיוק) עם צ'יפ CT5880E עם תמיכה ב5.1 ערוצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא הייתי קונה אותו, לא בגלל בעיות כלשהן..אלא בגלל העובדה שיש לוחות טובים ממנו במחירים דומים מאוד (ע"ע, KX7,8K5A).

תסביר לי למה לא?

לוח אם עם כרטיס קול 4 ערוצים משובח של קריאטיב, כרטיס מובנים ובקר RAID. מי צריך יותר מזה? הלוח הזה מספק את כל הצרכים של המשתמש הביתי כיום. הKX7 של אביט הלוח שלא נותן תמורה מלאה לכסף שלו, הוא הלוח עם הכי פחות פיטשרים מכל לוחות הKT333 שיש כיום, והתמיכה שלו בTBRED מוגבל לREV מאוד מסויימים!

אני רוצה, שתסביר את ההמלצות התמוהות מאוד שלך ללוחות האם שאתה הצעת, בעיקר כשמדובר במשתמש לא מנוסה שצריך לוח יציב ושיעבוד ולא אחד עם המון פיטשרים לOC...

אם כבר קונים לוח (ובמיוחד לוח עם פוטנציאל לשידרוג למעבד TBRED2 בעתיד) אז קונים לוח שהוא גם אוברקלוקר, אחרת באמת שאין הצדקה לקניית המעבדים האלה.

בקשר לREV- כמו שעם הג'יגה בייט מתעקשים לקבל REV2 גם כאן אפשר להתעקש לקבלת הREV הרצוי.

בקשר לאפוקס (בוא נגיד שהאביט לא מתאים לו והוא לא ירצה לעשות מודים בשום מצב, האפוקס הוא הלוח בשבילו), כולל פיצ'רים מעולים, יכולות OC טובות מאוד ודיאגנוסטיק לד (הושמטה בג'יגה בייט).

וכן, יש כרטיס ..וכרטיס קול של שישה עורצים אם אני זוכר נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר קונים לוח (ובמיוחד לוח עם פוטנציאל לשידרוג למעבד TBRED2 בעתיד) אז קונים לוח שהוא גם אוברקלוקר, אחרת באמת שאין הצדקה לקניית המעבדים האלה.

בקשר לREV- כמו שעם הג'יגה בייט מתעקשים לקבל REV2 גם כאן אפשר להתעקש לקבלת הREV הרצוי.

בקשר לאפוקס (בוא נגיד שהאביט לא מתאים לו והוא לא ירצה לעשות מודים בשום מצב, האפוקס הוא הלוח בשבילו), כולל פיצ'רים מעולים, יכולות OC טובות מאוד ודיאגנוסטיק לד (הושמטה בג'יגה בייט).

וכן, יש כרטיס ..וכרטיס קול של שישה עורצים אם אני זוכר נכון.

אני לא מבין מה יוצא לך מלהגן על מוצרים מאוד ספציפים, אבל ניחה...

אתה יכול להתעקש עד מחר בבוקר לגבי Rev של KX7-333, הכי עדכני שתקבל הוא 1.10 והוא לא יעבוד לך עם הTBRED B ובטח שלו עם הBarton. הלוח היחידי שבאמת יתאים לשדרוגים עתידיים הוא האיפוקס עם KT333CE בגל הפיטשרים שלו - הבעיה בארץ או שאתה קונה את הלוח עם כל הפיטשרים(ה3+) או שאתה קונה את זה בלי כלום(ה2 - בלי הרייד). בשביל משתמש מתחיל לא הייתי ממליץ על לוחות מסוג זה, כי הנזק שהוא עשוי להסב לחלקים שלו בלי ידיעה יעלה לו הרבה יותר מאופציות השדרוג שהלוח יאפשר לו. בד"כ משתמשים לא מנוסים לא משדרגים את המחשבים שלהם, אלא נוהגים להחליף אותם אחת לשנתיים - ויש הגיון מסויים מאחורי זה. בעוד שנתיים - אני בטוח שכבר יהיה יותר משתלם להחליף את כל לוח האם, המעבד כרטיס המסך והזכרון במקום לשדרג את המעבד - גם כשעוסקים בSOCKET A. לכן, אני חושב שהלוח הכי טוב למשתמש מהסוג הזה - זה הלוח של ג'יגה-בייט.

אתה עדיין לא העלת שום נימוק אשר סותר את מה שהסברתי קודם לכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אט'לון, אני לא נכנס איתך שוב לוויכוח הזה..רק שים לב שהאפוקס\אביט נמכרים באקסלנט, סימפלטק, פנדה ואולי גם זיגזאג (לא בדקתי).

את עניין הREV אפשר לבדוק, לדעתי היבואן ידע להגיד יותר טוב ממך מה אפשר לקלב ומה אי אפשר.

הטענה שלך שטותית לגמרי, הלוח מתאים במיוחד למשתמשים מתחילים שרוצים להתחיל עם לוח שמגיע עם פיצ'רים טובים (אגב, אותם משתמשים ביתיים צריכים בקר רייד, נכון? אממ..) וגם כולל אפשרויות O\C לעתיד במידה וירצו לשדרג את המעבד בלבד (למה להם לשדרג גם לוח\זיכרון? במידה ויפעל על הלוח כמובן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אט'לון, אני לא נכנס איתך שוב לוויכוח הזה..רק שים לב שהאפוקס\אביט נמכרים באקסלנט, סימפלטק, פנדה ואולי גם זיגזאג (לא בדקתי).

אני דווקא כן, כי זה מזכיר לי מאוד את הסיבות המעורפלות מאוד מדוע אתה המלצת על ספקי אנטק והשמצת ספקי אנרמקס - ואתה יודע טוב מאוד שהנושא הזה טעון מאוד, וזה עניין של מריבה בין שתי חנויות(יבואנים) מתחרים, שאחד מהם שם לעצמו מטרה להשחיט את כל שוק החומרה בארץ כדי להיות דומיננטי, ולא סתם אין ספקי אנטק ומוצרים שהחנות שאתה כ"כ אהב מיבאת ב99 אחוז מחנויות החומרה בארץ.

טוב, לא רציתי להכנס לזה, אבל אני אכנס:

אקסלנט - יבוא אישי שלהם, למיטב ידיעתי ע"ס פעם אחרונה שבדקתי. אף משתמש חומרה שמכבד את עצמו, בטח לא מהקהילה הזאתי, קונה אצלהם.

סימפלטק - קונים מפנדס שבעקיפין זה מביא רווח לחנות ה"אהובה" עליך.

זיזאג- קונים מהיבואן הרשמי של אביט, כשם שפלונטר קונים.

את עניין הREV אפשר לבדוק, לדעתי היבואן ידע להגיד יותר טוב ממך מה אפשר לקלב ומה אי אפשר.

מה שאמרתי לך היה ע"ס בדיקה.

הטענה שלך שטותית לגמרי, הלוח מתאים במיוחד למשתמשים מתחילים שרוצים להתחיל עם לוח שמגיע עם פיצ'רים טובים (אגב, אותם משתמשים ביתיים צריכים בקר רייד, נכון? אממ..) וגם כולל אפשרויות O\C לעתיד במידה וירצו לשדרג את המעבד בלבד (למה להם לשדרג גם לוח\זיכרון? במידה ויפעל על הלוח כמובן).

"הטענה שלך שטותית לגמרי, הלוח מתאים במיוחד למשתמשים מתחילים שרוצים להתחיל עם לוח שמגיע עם פיצ'רים טובים (אגב, אותם משתמשים ביתיים צריכים בקר רייד, נכון? אממ..)" - נו בשביל זה בדיוק הלוח של ג'יגה-בייט מיועד.

אפשרויות OC לא מבטיחות יכולת שדרוג למעבד עתידי, אתה לא מבין את זה? למה לשדרג לוח/זכרון? כי כשהם יגיעו לשדרג את המעבד, כשהם באמת אבל באמת יצטרכו לעשות זאת הלוח אם והזכרון יהיו מיושנים ואיטיים והחלפת המעבד לא תתן להם כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...