כמה שאלות על לינוקס או "לינוקס סוכר הוא נוסע ואני נשאר" - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה שאלות על לינוקס או "לינוקס סוכר הוא נוסע ואני נשאר"

MosheDo

Recommended Posts

אני מקווה שלא יקרעו אותי על הכותרת הזאת אבל אני חושב שהיא ממחישה את רגשותי בכמה שעות האחרונות.

טוב, אז כמה שאלות שלא מצאתי עליהן תשובות חד משמעיות או יעילות ברשת:

1. האם יש דרך לשפר את העברית המוצגת באתרים בעברית? אני משתמש כרגע בגופן TAHOMA של מיקרוסופט שיבאתי מחלונות אבל עדיין העברית נראית ממש לא טוב בקונקור, מוזילה וגלאון (ואני יודע שבמוזילה וגלאון צריך לשנות את הפונט בצוך ה-PREFERENCES).

אני משתמש ב-KDE 3.

2. האם ישנה תוכנה לשינוי דינמי של גודל המחיצות? בדומה ל-Partition Magic בחלונות?

3. מה נותנת העובדה ש-var/ ישב במחיצה נפרדת בשרתים? איך זה משפר את הביצועים?

4. כתיבת קבצים בעברית על מחיצת FAT. למרות שעקבתי אחרי ההוראות בפינגווין והגדרתי iocharset=iso8859-8,codepage=862

אני רואה ב'גיבריש את שמות הקבצים (לעומת 0 קודם לכן) ומקבל error שאני מנסה לכתוב שם קובץ בעברית.

5. מחיצות ה-FAT שהעליתי ב-fstab נשלטות רק ע"י root. איך אפשר לשנות את זה? האם אפשר לבצע את זה רק ע"י סקריפט של mount לכל משתמש בנפרד?

תודה מראש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, טעות בידך. תשנה את הכותרת למשהו הולם. (שאלות על זה לא ממש כותרת טובה..)

ישנה תכנה. אך היא לא יכולה לשנות מחיצות כתובות. לא כדאי לפחות... (אז אני נמנע מלהמליץ עליה, אם הבנתי אותך)

תשנה את הרשאות התיקיה המייצג את הכונן למה שתרצה. (777, 755 וכו וכו וכו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...