שאלה באובר קלוק הגדרות חדשות + אוורר שינוי סיבובי RPM - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה באובר קלוק הגדרות חדשות + אוורר שינוי סיבובי RPM

asdasdasd

Recommended Posts

1) יש אפשרות להגביר את קצב מאוורר ה CPU בעוד יותר ? כרגע הוא על 100 אחוז בביוס אבל רק 2100 RPM !

ואני חושב שבגלל זה,שהCPU שלי תמיד על 45-52 ( AMD 3200 VENICE) קירור IGLOO 7200

2)ניסיתי בביוס לשנות למתוח יותר את האובר קלוק סתם לראות לכמה אני אגיע כרגע אני כבר כמה זמן ב 2400 יציב . ניסיתי למתוח עוד קצת

אז העלתי מ מתח 1.425...ל 1.450 למעבד זכרונות לא נגעתי וגם צ'יפ

שיניתי מ 166 ל 150 (זכרונות) השארתי X 10 מכפלה כמו שהיה תמיד ושיניתי מ HTT X 4 ל X 3... כי גם ב X4 לא עזר .....

זכרונות 3-3-3-7

מה עוד אני יכול לעשות ? כבר הורדתי את הזכרון מ 200 ! ה DEFAULT ל 150 בשביל להמשיך הלאה ...

זה הגבול שלי אז ? כי הוא לא יציב ב 2500 או שהוא דופק מסך כחול אחרי 5 דקות או ש קורס ..

אני חושב על הכל ואין לי עוד אפשרויות נראה לי לשנות , ציינתי את הכל כבר כאן .

מישהו ? .. :-\ :s05: ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי המאוורר זה כנראה ה RPM שלו, לא חושב שהפתרון זה להעלות RPM, אולי אין צימוד טרמי טוב (משחה), אולי מארז חם.

לגבי ה OC לא ציינת איזה יש לך, יכול להיות שהוא מגביל אותך, HTT ב X3 זה בסדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז הלוח אם בוודאי לא הבעיה ( DFI ;D)

להעלות זכרון מעל 208 או בכלל, לא מסכן אותם, הבעיה היחידה שהמחשב יכול לקרוס. אבל יכול להיות באמת שהזכרונות שיש לך (שוב תעדכן מפרט בפרופיל שלך) מגבילים אותך אבל ב מהירות 150 ב הם לא אמורים להגיע ל 208 לפני שתגיע ל HTT של 290. בכל מקרה כשתגיע ל OC לזכרון גם להם אפשר להוסיף מתח.

לגבי המעבד, תוריד ל 150, HTT ל X2

ואם יש חוסר יציבות תעלה מתח מעבד. אתה יכול לעלות ל 1.5-1.6 בלי בעיה אם צריך זה מאוד נדיר שמעבד כזה לא יגיע ל 2500 למרות שאפשרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיניתי בפרופיל את המפרט שלי

לא יודע לא מצליח למצוא שום דרך לייצב את המערכת על 2500

ניסיתי 150 במקום 166 ולשחק עם ה HTT מ X4 ל X3 ...X2....לא עזר עדיין דופק ריסטארט או מצליח לעלות אבל במשחק פשוט יישר בטעינה של שלב דופק ריסטארט .....ניסיתי להוריד קצת מתח מעבד לא עזר אז ניסיתי להעלות ב 0.25 .....גם לא עזר

העלתי קצת מתח לצ'יפ ל 1.6 מ 1.5

בקיצור שום דבר לא עוזר.... מה עוד לשנות ? בעצם מה עוד לא עשיתי ? נראה לי כבר רשמתי פה את הכל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...