CREATIVE מציגה, המתחרה של APPLE IPOD VIDEO !!! - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

CREATIVE מציגה, המתחרה של APPLE IPOD VIDEO !!!

icebreak

Recommended Posts

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ביקורת ראשונה:

http://www.asia.cnet.com/reviews/portable_av/0,39033459,39297086-39097200p,00.htm

The good: Fast transfer speed; wide video codec support; brilliant screen; improved vertical scroll.

The bad: Stiff keys; bothersome sync adapter; thicker than the iPod.

The bottom line: There is a lot going for the Zen Vision: M, and true to form, has just created yet another killer to take on the incumbent.

הנגן מקבל ציון 8.2 שזה טוב בהחלט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי את הכתבה, אכן נראה כאילו השקיעו הרבה מחשבה בנגן, הדברים שמציקים לי אישית הם:

1. החסרון הרגיל והגדול, שאי אפשר להשתמש בכל הדיסק בשביל DISK ON KEY, כמו שמאפשר היום כל נגן נורמלי אחר (צריך לחלק את הדיסק לשתי מחיצות בשביל זה). וגם שצריך DRIVER בשביל להעתיק שירים לנגן.

2. לגבי הוידאו, דווקא נראה מבטיח יחסית לתחרות, אבל השאלה היא איזה מגבלות יש עליו (רשום למשל שהוא יכול לנגן גם 640 על 480, אבל באיזה קצב?)

3. לא ברור לי האם איכות הקול הדי טובה של נגני מהעבר נשמרה פה, או קצת ירדה.

אבל עדיין, כל הכבוד להם, ומכאן הם רק יכולים להשתפר :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה אם זה נראה כמו הנאנו?? אז עכשיו זה אפילו יפה, תחשבו על זה, קיבלנו נגן יפה, מנגן יותר מהאייפוד ושהבאנדל שלו לא יעלה כמו כל המכשיר, האמת, אני בכלל לא יודע למה צריך את השטות הזו של ווידיאו בנגן, יש לי את הIRIVER H320 שמנגן ווידיאו כבר קרוב לחצי שנה ואני בכלל לא משתמש בווידיאו , זה פשוט לא נוח!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא מועתק אלא להיפך - אפל היא שהעתיקה מ- ויש על כך דיון משפטי ביניהן.

למעשה היתה לנו כאן טעות בפורום. אנשים צודקים - העיצוב הויזואלי של הנגן , אבל יותר מיזה העיצוב הויזאלי של הממשק אכן נראים מאוד מועתקים ואנשים צודקים.

עניין התביעה הוא לא על "איך נראה הממשק" אלא איך הוא עובד. קריאטיב טוענת שהיא פיתחה את שיטת הגלישה ההיררכית בנגנים לפי ID3 וכו'... זה הכל , לא מדובר על העיצוב הגרפי של הממשק , שלא יעזור לאף אחד , הוא נראה מועתק ונראה לי שעדיף כך. אני מניח שהם גם לא התבישו לעשות זאת אם יש להם תביעה על שימוש בפטנט.

ולגבי הוידאו - זה מאוד אינדיבידואלי , אז אל תנסה להבין למה צריך את זה. יש גם כאלו שלא מבינים למה צריך יותר מ1000 מגה, כל אחד ושימושיו.

אני יכול להגיד לך שטלווזיה אני לא רואה , והוידאו ממש לא מעניין אותי מעבר אולי הגימיק שבעניין. אבל יום יום אני נוסע באוטובוס שעה כל כיוון , ואחרי חודש החלטתי לנסות לשים פרקים של סיינפלד מהDVD , ו... וואלה - זה הפתיע אותי - ממש נהנתי לצפות ב25 דקות של סיינפלד באוטובוס בנסיעה , ניצול טוב ומהנה של הזמן. עוד עניין - הווידאו שיש לך בנגן זה לא ווידאו זה בדיחה , מה שיש באייפוד וכנראה בקריאטיב זה המינימום לווידאו לשנות ה2000 , באמת קשה להנות בפחות מיזה - גם אם מנסים (זה כמו להנות מנגן שיכול לנגן שיר רק בחצי ווליום , במונו , וב11 KHZ ;) ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קורא לך שאתה צופה בפרק של סיינפלד באוטובוס ופתאום מתפקע מצחוק בכל רם ? (כי שמעתי שזה קרה כבר למספר אנשים באוטובוס)

8)

לא , כמובן אני משתדל - מקסימום חיוך רחב, חשוב לא להפריע לשאר הנוסעים באוטובוס. אבל סה"כ הנגן החדש לא הרבה זמן אצלי , ורק עכשיו התחלתי לבדוק את הווידאו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

icebreak, איזה נגן יש לך???

ובכל מקרה הווידיאו ב320 הוא לא בדיחה אבל בתכלס באמת זה לא נג ןווידיאו וכל הקטע של הווידיאו בנגני זה לדעתי סתם גימיק מעפן, רוצה וידיאו לך תקנה PMP!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבא שלי קנה אותו למטרת איבוד הנגן MP3 הקודם שלו (MPIO200 או משהו) בזמן טיול בצרפת. היא חברה צרפתית, אז הוא מצא שם איזה דיל סביר על זה והחליט לקנות אותו.

לי אישית (כרגע לפחות), אין כלכך מה לעשות עם נגן של סרטים (חוץ מאולי להעביר את השיעמום בהרצאות ?) כרגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו זהו, למה צריך בכלל את השטות הזו, גם בMPM זה לא כזה כיף לראות, אני לא מבין למה מגדירים נגנים כ"יותר טובים" אם הדבר היחיד שיותר טוב בהםם זה הסרטים, בארכוס למשל חשבו רק על הסרטים והזניחו את איכות המוזיקה.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...