מעבדי ה-64BIT ומערכת ההפעלה WINDOWS X64... - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעבדי ה-64BIT ומערכת ההפעלה WINDOWS X64...

Dr. Hardware

Recommended Posts

לא אחד ולא שתיים שיש להם מעבדי 64BIT במחשב האישי שלהם ! אך למעט מאד יש את הווינדוס שתומך ב-64... מה שאני לא מבין זה למה ? יש לי חבר שיש לו מחשב עם Sempron 2800+ והמחשב עובד מהר ונוח לשימוש מלבד העובדה שיש לו XP SP2 שלא תומך ב-64BIT. אך שהייתי אצל חבר אחר שיש לו Sempron 2600+ ושאר המחשב חלש בכללי מהמחשב אצל החבר הקודם אבל הוא משתמש עם הויינדוס שכן תומך 64BIT ואני חייב לציין שהמחשב שלו מראה ביצועים יותר גבוהים ואני לא מדבר על הפעלת משחקים וכאלה אלה על פתיחת תוכנות או שימוש בכמה תוכנות בו זמנית ובקיצור עבודה משרדית כזאת שכל אחד מאיתנו עושה בכל דקה שהוא על המחשב.... אז אני לא מבין למה לא כל אחד שיש לו מעבד 64 לא מתקין סה"כ שכן תומך במעבד שלו בצורה מלאה!? אני טועה? אולי אין כל כך הבדל ודימיינתי.. אני לא חושב... אשמח לשמוע את דעת ה"מומחים"... :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

על איזה אתם בדיוק מדברים ?! כרטיסי מסך ? קול? חוסר זיהוי אולי...? כי אם אני משתמש במחשב שלי ל"עבודה משרדית" בלבד אני לא רואה שום סיבה שאני לא אתקין כזה לפחות לחצי שנה הקרובה.... עד הגרסא הסופית..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולכם שכחתם להגיד שלא כל התוכנות הקיימות היום מותאמות ל64 .. כגון כמה אנטי וכו' ;) ומשחקים .. אם יש לך 2 הארדיסקים או ... 2 מחיצות .. אתה יכול לנסות להתקין גם וגם ;) תעשה גיבוי לפני שאתה עושה את זה ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשי טוענים לשיפור ביצועים ביישומי 32Bit בסביבת 64Bit (למעשה הם טוענים לשיפור בכל יישום שיהיה)

אבל מצד שני להם יש אינטרס ברור כאן

יהיה מעניין לראות לאן זה יתפתח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהההה

כש Solidus Snake הביע ספקנות בכנס של טק דאטה שה 64Bit באמת כמו בהדגמה

אז האחראי שם אמר לו שיביא כל יישום שהוא רוצה והוא יראה לו שיפור על 64Bit (כשהיישום הוא 32Bit)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...