לכל בעלי ה GTO2 !!! אובר קלוק רק גורע !...הוכחות בפנים - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לכל בעלי ה GTO2 !!! אובר קלוק רק גורע !...הוכחות בפנים

asdasdasd

Recommended Posts

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חרטטן!! איך אפשר להבדיל בין 66-67 fps?!!!

אתה משהו אני חותם שאתה לא יכול להבדיל בין 66 ל90 fps..

תפנים שעושים אובר לא מעלים ישר 50mhz!!

עושים את זה לאט לאט!!

מעלים כל פעם ב10 בודקים יציבות ארטיפקטים וdmark תעשה את זה לאט ותראה תהבדל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יוווווו איז חירטוט אני פשוט לא מאמין!!!

bcvbvc מעניין שכל ההודעות שלך הם בתרד הזה וכשהוא יגמר אני מאמין שגם היוזר הזה יגמר מה קרה "באת" לחזק דעה כי אחד מרגיש שהוציאו אותו לא כל כך צודק?

3DMARK זה הדבר שמוכיח והמספרים כן קובעים נקודה!

ועיניים.... יש לך עיניים מיוחדות מה אני יגיד לך...... תשמע תשמע! או שהכרטיס שלך דפוק והוא לא עומד ב-OC והוא יעבוד טוב רק בסטוק, או שאתה עושה משהו לא נכון. אין מצב שמיליונים אם לא מיליארדים שמשתמשים וסומכים על טועים ואין מצב שכולם שקנו את הכרטיס הזה מרגישים הבדל והם טועים.

ורק אתה ועוד איזה קוסם שצץ צודקים... נו דייי תחשבו בהגיון.. בחיי 2 מול אני לא יודע כמה......

ניסיתי לחשוב ברצינות וכל מה שנראה לי זה כמו שאמרתי: סטוק עובד טוב.. יפה, אולי משהו בכרטיס כבר נמצא מבחינת מעבד, כבר באובר בגלל דפקט או לא יודע מה ולכן כשאתה נותן לו - OC הוא לא עומד בזה וזהו.... ותנסה לעשות לו OC קטן ממש קטן ותראה מה קורה ואל תלך לפי.. אין לי ארטיפקטים אז תעלה ותעלה... אני העלתי מ-500@1120 ל-568@1270 ולא היה לי ארטיפקטים וכשהעלתי עוד קצת אז החום של הכרטיס היה בשמיים ונהיו לי תקיעות.. למרות שזה לא אותו כרטיס אבל הכל יכול להיות... קיצר תבדוק את עצמך כי אתה טועה ובגדול! ואני מוכן לעשות איתך התערבות כרטיס על כרטיס למי שטועה שאובר לכרטיס הזה נותן תוצאות וזהו!  :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שקט! הבחור צודק! ניתקלתי בזה שכשעשיתי OC לR9800P שלי אבל סידרתי את זה ! זה בעיית דריוור.

אתם תראו שבסטוק עם פחות FPS הבדיקה ב לא קופצת ועם OC ו יותר FPS הבדיקה קופצת.

זה קרה לי ב דריוור 5.3-5.1 ו 5.9 ב 5.11 זה לא קרה. יש פה איזה אי תאימות בין הדריוור לכרטיס אחרי ה OC , אולי אפילו בעיית ביוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אם הדרייברים לא יעזרו לך, תנסה לחזור ל 12 צינורות ואז לעשות OC. יכול להיות שארבעת הצינורות או חלקם דפוקים. זה היה קורה בזמנו ב 6800AGP. היה אפשר לעשות OC בלי צינורות, או צינורות בלי OC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או פשוט מצויין !!!

עכשיו הכרטיס גם נתקע אחרי מעל שלושת רבעי שעה !!!.....

אני משחק קאונטר ..בסביבות השעה הוא נתקע (הרבה פעמים) המשחק קופא ותוך 7 שניות המסך נכבה למצב STAN BY

יופי !

מה עכשיו !!??

בא לי לשבור את הכרטיס הזה לשניים כבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או פשוט מצויין !!!

עכשיו הכרטיס גם נתקע אחרי מעל שלושת רבעי שעה !!!.....

אני משחק קאונטר ..בסביבות השעה הוא נתקע (הרבה פעמים)  המשחק קופא ותוך 7 שניות המסך נכבה למצב STAN BY

יופי !

מה עכשיו !!??

בא לי לשבור את הכרטיס הזה לשניים כבר.

תחליף אותו ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...