הווינדוס לא רואה את הלינוקס - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הווינדוס לא רואה את הלינוקס

e-r-a-n

Recommended Posts

בוקר טוב לכולם :)

אז ככה

היה לי ווינדואס, התקנתי דרהאט, הכונן של הווינדואס היה NTFS אז לא יכולתי לעשות בוט לווינדואס ויכולתי לעבוד אך ורק עם הלינוקס.

אז בסדר, ניסיתי להפוך את הכונן ל פאט32, לא עבד, אז לקחתי לחבר ועשיתי משמה, באמצע ההמרה המחשב נתקע, הלך ההרדיסק, הייתי צריך לפרמט אותו ונשארתי רק עם ווינדואס, ועוד הכי גרוע מילניום :(, לא הצלחתי להתקין את ה 98\2000 מסיבות משונות

בכל מקרה, עכשיו יש לי רק ווינדואס, והדיסקט בוט כביכול של הלינוקס לא עובד, שאני מפעיל את המערכת הוא אומר שזה לא BOOTABLE DISKETTE וישר מעלה לי את הווינדואס ללא אפשרות בחירה ללינוקס.

עכשיו, איך אני מסדר את הבעיה ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוקר טוב לכולם :)

אז ככה

היה לי ווינדואס, התקנתי דרהאט, הכונן של הווינדואס היה NTFS אז לא יכולתי לעשות בוט לווינדואס ויכולתי לעבוד אך ורק עם הלינוקס.

אז בסדר, ניסיתי להפוך את הכונן ל פאט32, לא עבד, אז לקחתי לחבר ועשיתי משמה, באמצע ההמרה המחשב נתקע, הלך ההרדיסק, הייתי צריך לפרמט אותו ונשארתי רק עם ווינדואס, ועוד הכי גרוע מילניום :(, לא הצלחתי להתקין את ה 98\2000 מסיבות משונות

בכל מקרה, עכשיו יש לי רק ווינדואס, והדיסקט בוט כביכול של הלינוקס לא עובד, שאני מפעיל את המערכת הוא אומר שזה לא BOOTABLE DISKETTE וישר מעלה לי את הווינדואס ללא אפשרות בחירה ללינוקס.

עכשיו, איך אני מסדר את הבעיה ???

נראה לי שהתשובה בגוף ההודעה, לא? :smoke:

עריכה: אני רואה שיש לך בעיה עם הדיסקט, אבל בכל מקרה מה זה משנה עם "הלך ההרדיסק"? המחיצה של הלינוקס עדיין שם? אם כן, תתקין מנהל אתחול (לילו, GRUB, XOSL וכדומה...)

Prog.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר הסתדרתי ולא הבנת בכלל מה שאמרתי כנראה.

יש לי 2 הרדיסקים (Quantom 20gb 7200rpm , 60Gb 7200RPM)

על הקוונטום יש והסיגייט הוא שעבר פרמוט

בכל מקרה כבר הסתדרתי לבד אז לא משנה

תודה בכל זאת.. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...