שיטה מעניינת להחזיר לחיים הרדיסק שהפסיק לעבוד - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שיטה מעניינת להחזיר לחיים הרדיסק שהפסיק לעבוד

realmagic

Recommended Posts

הבנו את ה SPINRITE שלך, זה בסדר, אבל אם יש בעיית חומרה (הבקר הלך), לא בטוח שבכלל היא תוכל לעשות משהו... (ואני השתמשתי בה עוד בגרסא 1.0 שלה בימי ה DOS הטובים :) ).

בכל מקרה, לכל הארד דיסק יש מלמטה את הבקר שלו (הכרטיס כפי שנאמר פה ?), זה עניין של לפרק כמה ברגים, ולהחליף אותו (לא מחליפים את הפלטות, אלה את הבקר האלקרוני), לרוב זה עוזר.

וזה באמת השאלה עד כמה אפשר להשיג דיסק כזה, עד כה היו לי 3 דיסקים שהלכו ומצאתי דגמים זהים והצלחתי לגבות את המידע. אבל את הדיסק הרביעי שיש לי עליו 60 גיגה של מוסיקה, עד היום לא מצאתי דיסק זהה (WD600AB), בשביל להוציא את המידע, אבל יום אחד, אני אמצע !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמישהו ישיג לי דיסק של WD600AB ואני מבטיח לנסות לעשות מדריך מצולם (או לפחות עם תמונות שלב-שלב), של איך עושים זאת.

WD600AB זה דיסק של 60 גיגה, במהירות 5400 RPM

(למרות שזה די פשוט כמו שאמרתי מקודם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה, לכל הארד דיסק יש מלמטה את הבקר שלו (הכרטיס כפי שנאמר פה ?), זה עניין של לפרק כמה ברגים, ולהחליף אותו (לא מחליפים את הפלטות, אלה את הבקר האלקרוני), לרוב זה עוזר.

אהה אני חשבתי אתה מדבר על משהו אחר

חשבתי שאתה מדבר על להחליף את הראשים

(טעות שלי) :s07: :s07:

דרך אגב יש חנויות שמוכרות דברים כאלה?

או שאתה צריך לפרק מדיסק ישן זהה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי הלך ה WD60 GB עם כל השישים גיגה של שירים, ועד היום אני מחפש בקר חלופי כדי להוציא ממנו את השירים :( :( :(

חבל שאני מזמן לא בחה"י. אולי הייתי מארגן משהו...

הצלתי ככה בסביבות 10 דיסקים כשנשרפו להם בקרים, והחלפתי בקרים מדיסקים מושבתים מסיבה אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...