"40% מהעניים בישראל הם ערבים וחרדים" - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"40% מהעניים בישראל הם ערבים וחרדים"

Milford Cubicle

Recommended Posts

את לא יודעת על מה את מדברת בכלל , אם אתה לא יודעת אל תגידי תעשי טובה.

אם כבר הבדואים לא הערבים וגם זה לא כל כך נכון.

אף אחד לא פטור ממס,ותאמיני לי שהרבה מאוד ערבים מרוויחים כמו היהודים ומשלמים כמוהם בדיוק , שאני מדבר על מאוד אז זה מאוד.

את זורקת דברים באוויר שאתה לא יודעת , ואת יודעת שאני צודק.

כבר מזמן הבנתי שמטרתו של דיון היא לא להוכיח את צדקדך אלא "להוכיח" שהאדם עימו אתה מתווכח הוא מטומטם. אתה יודע מה? אם זה יגרום לך לישון טוב בלילה - בסדר, אתה צודק. טוב לך? יופי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 100
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

1. אני מדבר על דבריהם של חלק מהמשתתפים בדיון הזה שטענו שערבים מעלימים יותר כסף מאשר יהודים. אין להם שום הוכחות לכך מלבד תחושת בטן ולכן תמוה שגם אתה מסכים לכך.

2. שוב אין לך שום הוכחות לטענות הללו. כמו כן יש הרבה עניים אמיתיים שלא מטופלים ולא מדווחים ולכן הם לא נכנסים לסטטיסטיקה של העוני.

הכנסת את המילה "יותר" במקום הלא נכון. במקום "ערבים מעלימים יותר כסף מאשר יהודים", היית צריך לכתוב "יותר ערבים מעלימים כסף מאשר יהודים". המשמעות שונה לחלוטין, כלומר אתה עונה לטענה שכלל לא עלתה בויכוח.

כדי שעני יהיה לא מדווח, הוא צריך:

1. לא לבקש קיצבאות שלהן הוא זכאי.

2. לשקר בסקרי הלמ"ס ולטעון שיש לו יותר כסף ממה שבאמת יש לו.

אם מישהו מתעקש שהוא לא עני, נו, זה כבר אפשר לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר מזמן הבנתי שמטרתו של דיון היא לא להוכיח את צדקדך אלא "להוכיח" שהאדם עימו אתה מתווכח הוא מטומטם. אתה יודע מה? אם זה יגרום לך לישון טוב בלילה - בסדר, אתה צודק. טוב לך? יופי.

לא , אני רוצה שתוכיחי לפני שאת זורקת דברים לאוויר , טוב ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והנתון הבא הוא... 40% מאזרחי המדינה הם ערבים וחרדים...

אני קצת מגזים אבל האחוז הוא לא רחוק בכלל ככה שהנתון הזה לא ממש מרגש אותי, חוץ מזה כל החרדים מקבלים כסף על קצבאות ילדים ומקבלים משכורת נמוכה לאחר החתונה בזמן הלימודים ככה שעל הנייר הם אולי עניים אבל הם מסתדרים, רוב בני ברק "ענייה" ובגדול הם חברה סגורה שמקיימת את עצמה (וקצת מכבידה על המשק) אבל אני לא חושב שצריך להתרגש כל כך מהנתון הזה.

החברה החרדית היא חברה מאוד לא חומרנית והם ממש מסתפקים במועט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכפיל את המעט הזה ב-12 הילדים שלהם ופתאום זה לא כזה מעט... ותראה אותם - הם לא יתלבשו לך בבגדים מהשוק אלא חליפות כאלו. אז אולי לא כל חרדי קונה חליפת ARMANI אבל בוא נגיד שזה לא יעלה לך 69.99 בסוף עונה מה שהם לובשים, וזאת רק דוגמא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החברה החרדית היא חברה מאוד לא חומרנית והם ממש מסתפקים במועט

תשאל את אנשי המכס לגבי החרדים ותראה מה יש להם להגיד עליהם ועל הכמויות הגדולות של מוצרי החשמל והתכשיטים שהם מבריחים לתוך .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קורא את תגובותיכם ואני די מזועזע לגבי הבורות והשנאה שיש פה לאנשים על החברה החרדית.

האמת שאני לא מופתע אחרי 100 שנה של הטפה אנטישמית של מנהיגי ה"ציונות" נגד הדתיים.

העובדות הן:

א. אנחנו נמשיך להביא 10 ילדים ויותר...בעוד שבחברה החילונית מביאים ילד וחצי בקושי. כך שבעוד מספר שנים נהיה רוב וגם ככה נשלוט.

ב. אנחנו לא נצא לעבוד יותר מכפי צרכינו הבסיסיים (אם צריך אז לחם ומים). וכל זה כדי שנוכל ללמוד את התורה הקדושה כמה שיותר שעות ביום, על אפם ועל חמתם של כולם.

ג. כל התוכניות למיניהם שמנסות לבטל אותנו מהתורה לא יצליחו (כבר 3300 שנה מנסים כולם לעשות לנו את זה בלי הצלחה). הסטטיסטיקה לטובתינו. ;D

ד. אנחנו בעלי אמונה חזקה בבורא עולם ולא מפחדים בכלל מכל האיומים... לא כלא ולא קנסות ולא גזרות ולא כלום.

ה. כל הגזרות מובילות אותנו למסקנה אחת להתנתק מהמדינה הזמנית הזאת שגם ככה נמצאת בשלבי חיסול עצמי...לא נשלם מיסים, לא נתחשב בחוקים, נתעלם מקיומה.

לא מפחדים כי אפשר להתקיים מלחם ומים!   לא נפחד כי אפשר ללמוד תורה גם בכלא!   לא נפחד כי נהיה הרוב בקרוב!   לא מפחדים כי המדינה הציונית כבר בסוף חייה!   לא מפחדים כי ה' אלוקים צבאות עמנו!!!

המציאות חזקה מכל הדיונים הללו.

באהבה יניב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מודה, הוצאת אותי משלוותי.

מתנצל מראש על הכללה, אני יודע שזה לא כולם.

א. לי אישית אין בעיה שתביאו 2000 ילדים, שיהיה שמח, אבל מחובתכם לדאוג להם כלכלית.

ב. נו אתם לא יוצאים לעבוד, אז אל תביאו 2000 ילדים, ואל תיהיו עלוקות אל כלכלת המדינה, אל תבקשו שום דבר ממנה אם אתה לא תורמים לה דבר.

ג. מנסים לנתק אתכם מהתורה? אינעל דינק, תעשו מה שאתם רוצים, אף אחד לא רוצה לנתק אדם ממה שהוא, אבל תתרמו משהו למדינה בה אתם חיים, ולא רק תקחו.

ד. תיהיו בעלי אמונה חזקה, צדיק באמונתו יחיה, אל תפחדו מכלום, אבל תתרמו משהו למדינה!

ה. איזה גזירות? אתם רק לוקחים... תתנקתו, אני אומר זאת בצער, אני רוצה מדינה אחת ליהודים, ואין לי שום דבר נגד דתיים אמיתיים שכל שבאמת עובדים לפי התורה. התורה אומרת במפורש, שצריך להאמין, שצריך לכבד אדם את חברו, חלק ממצוות אדם וחברו זה לא לרמות ולא לחמוד, זה אומר שצריך לעבוד בשביל מה שיש לך ולא לרמות אנשים אחרים ולא לחמוד לצאן של אנשים אחרים אלא לעבוד בשביל מה שיש לך.

גם בתורה כתוב במילים אחרות שצריך לעבוד באדמת הארץ, או לעבוד את אדמת הארץ, למה אתם מזניחים את זה? (נראה לי שזה בספר דברים איפה שכל החוקים)

למה אתם צריכים להיות בכלא? לא רוצים אתכם בכלא רוצים אתכם עובדים!!!

מבין ת'מוטו? מבין ת'רמז?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי ועוד איך יש בעיה עם הילודה שלהם כי אני יודע שהם לא יוכלו לדאוג לאותם ילדים. אותם ילדים עלולים לסיים את חייהם בתור עבריינים, נרקומנים או פשוט לחיות חיים גרועים ולזה אני לא מוכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מודה, הוצאת אותי משלוותי.

מתנצל מראש על הכללה, אני יודע שזה לא כולם.

א. לי אישית אין בעיה שתביאו 2000 ילדים, שיהיה שמח, אבל מחובתכם לדאוג להם כלכלית.

ב. נו אתם לא יוצאים לעבוד, אז אל תביאו 2000 ילדים, ואל תיהיו עלוקות אל כלכלת המדינה, אל תבקשו שום דבר ממנה אם אתה לא תורמים לה דבר.

ג. מנסים לנתק אתכם מהתורה? אינעל דינק, תעשו מה שאתם רוצים, אף אחד לא רוצה לנתק אדם ממה שהוא, אבל תתרמו משהו למדינה בה אתם חיים, ולא רק תקחו.

ד. תיהיו בעלי אמונה חזקה, צדיק באמונתו יחיה, אל תפחדו מכלום, אבל תתרמו משהו למדינה!

ה. איזה גזירות? אתם רק לוקחים... תתנקתו, אני אומר זאת בצער, אני רוצה מדינה אחת ליהודים, ואין לי שום דבר נגד דתיים אמיתיים שכל שבאמת עובדים לפי התורה. התורה אומרת במפורש, שצריך להאמין, שצריך לכבד אדם את חברו, חלק ממצוות אדם וחברו זה לא לרמות ולא לחמוד, זה אומר שצריך לעבוד בשביל מה שיש לך ולא לרמות אנשים אחרים ולא לחמוד לצאן של אנשים אחרים אלא לעבוד בשביל מה שיש לך.

גם בתורה כתוב במילים אחרות שצריך לעבוד באדמת הארץ, או לעבוד את אדמת הארץ, למה אתם מזניחים את זה? (נראה לי שזה בספר דברים איפה שכל החוקים)

למה אתם צריכים להיות בכלא? לא רוצים אתכם בכלא רוצים אתכם עובדים!!!

מבין ת'מוטו? מבין ת'רמז?

א. אנחנו דואגים להם כלכלית. קו העוני לא נמדד אצלינו ע"פ אמות מידה מערביות. לחם, מים ותורה יספיקו אם צריך...היו כבר תקופות יותר קשות...אנחנו לא מחפשים מותרות.

ב. כל מי שאני מכיר עושה השתדלות לפרנסה גם אם זה לא תמיד עומד בקו אחד עם החוק...לאט לאט אנו לומדים לא לבקש שום דבר. אני למשל שירתתי בצבא ונפצעתי בלבנון. שנים של תביעות והשפלות לא הניבו פרי אז התיאשתי. כך שה' מלמד אותנו לא לסמוך על המדינה בכלל כמו שכל הצדיקים לפני חמישים שנה ויותר אמרו לנו לא לסמוך על ה"ציונים".

ג. אנחנו לא חיים בשום מדינה אנחנו חיים בארץ ע"פ תורת . המדינה לא מעניינת. לפני ה"ישראלים", שלטו פה הבריטים ולפניהם הטורקים ..........הרומאים, היוונים ושלל עמים. ה"ישראלים" לא יותר טובים. ואל תגיד לי שאם לא טוב שאלך כי תמיד היו פה עם שומר תורה ומצוות, מי שחדש פה זה ה"יהדות החילונית" לכאורה שהשתלטה על ארץ בכח הזרוע.

ד. כנ"ל.

ה. בחברה המערבית החילונית הכל נמדד בחומר\כסף לכן את תרומתינו החיונית והבלעדית לקיום עמינו לא תוכל להבין. כוחינו לא בחרבינו אלא בפינו, בתפילותינו ובלימוד התורה הקדושה. אנחנו עם הספר (לא סטימצקי) התורה!.

אם אני רוצה להתנתק מהמדינה עלי להתעלם מהחוקים ולא לשלם כספים שהמדינה חושבת שמגיע לה (ע"פ חוק כמובן) ואז היא צריכה להפעיל את המשטרה המושחתת שלה כדי לנסות לאיים עלי. על כן אין לי חשבון בנק כדי שלא תהיה להם שליטה עלי (אין מה לעקל), אין לי רכוש, רק בסיסי למחיה (אין מה לעקל). אם אין לי חשבון בנק ממילא איני מקבל שום קצבאות כל שהן ( לא שכשהיה לי קיבלתי), לא משלם מיסים ולא קנסות ולא כפל קנסות ולא כפל כפלי קנסות. האופציה האחרונה שיש למדינה לפגוע בי היא כלא שגם שם אני יכול ללמוד תורה אז לא נורא! גם ככה המדינה הזאת נושמת את נשמותיה האחרונות. ימים יגידו.

על כן אנו רואים שאין לנו ברירה אחרת...הכלא זה הכלי של המדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי ועוד איך יש בעיה עם הילודה שלהם כי אני יודע שהם לא יוכלו לדאוג לאותם ילדים. אותם ילדים עלולים לסיים את חייהם בתור עבריינים, נרקומנים או פשוט לחיות חיים גרועים ולזה אני לא מוכן.

המציאות מוכיחה שדוקא בחברה החילונית המשכילה לכאורה יש את האחוזים הגדולים ביותר של: זנות, סמים, ושאר מרעין בישין. וכל זה בעשרות אחוזים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק שלא תגיד שאני מחפש אותך... הקפצת עכשיו דיון... מה רע בכפתור העריכה?

קרא את חוקי הפורום, קיבלת אזהרה...

התורה, בבסיסה, לא צריך שיקראו בה כל היום.

מי שעושה את זה פשוט לא מבין אותה.

התורה בבסיסה זה ספר חוקים, ספר חוקים! שכולל בחובו סיפורים עם מוסרי השכל מאוד חשובה.

סיפור מעניין שהיה דווקא לא בתורה אלא בספר מלכים הוא על פיצול הארץ לממלכת יהודה וישראל ועל כמה האחדות והסולידריות החברתית חשובה.

אני דווקא רוצה לדעת איך אתם תורמים לאחדות החברתית הזאת, לחוסנו של העם היהודי (אמנם אתם לא רואים בנו יהודים, ורק על זה מגיעים לכם מלקות, למה מי אתם שתקבעו), למען הנצח (וללמוד תורה, ולא משנה כרגע במה אתה מאמין, לא יביא לבדו את הגאולה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק שלא תגיד שאני מחפש אותך... הקפצת עכשיו דיון... מה רע בכפתור העריכה?

קרא את חוקי הפורום, קיבלת אזהרה...

לגבי הקפיצה אני מתנצל. אין פה כונת זדון.

התורה, בבסיסה, לא צריך שיקראו בה כל היום.

מי שעושה את זה פשוט לא מבין אותה.

התורה בבסיסה זה ספר חוקים, ספר חוקים! שכולל בחובו סיפורים עם מוסרי השכל מאוד חשובה.

סיפור מעניין שהיה דווקא לא בתורה אלא בספר מלכים הוא על פיצול הארץ לממלכת יהודה וישראל ועל כמה האחדות והסולידריות החברתית חשובה.

אני דווקא רוצה לדעת איך אתם תורמים לאחדות החברתית הזאת, לחוסנו של העם היהודי (אמנם אתם לא רואים בנו יהודים, ורק על זה מגיעים לכם מלקות, למה מי אתם שתקבעו), למען הנצח (וללמוד תורה, ולא משנה כרגע במה אתה מאמין, לא יביא לבדו את הגאולה).

יש פסוק אחד דווקא מהתורה ששולל את מה שאמרת: "לא ימוש ספר התורה הזה מפיך והגית בו יומם ולילה למען תשמר לעשות ככל הכתוב בו  כי אז תצליח את דרכך ואז תשכיל

" (יהושע א, ח)

ובקריאת שמע שחרית וערבית קוראים:"והיו הדברים האלה אשר אנכי מצוך היום על לבבך ושננתם לבניך ודברת בם בשבתך בביתך ובלכתך בדרך ובשכבך ובקומך.

בכל עת, כל הזמן, כל היום, בכל מקום ולדורות.

אתם כן יהודים אבל אם לא תעשו מה שצריך אתם הורסים לכולנו.

לא אנחנו קבענו ה' קבע. הוא אמר ויהי הוא ציוה ויעמוד.

התורה היא העיקר ובלעדיה אנחנו כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אווו "והגית בו יומם וליל" ידעתי שתגיע לזה :)

האם זה אומר שאתה צריך להיות עיוור לחברה? האם זה אומר להיות אנטיפט?

איך באירופה, בתקופה של היהדות החזקה ביותר, של לפני 100 שנה, ושלא תגיד שהם היו פחות מאמינים או פחות יהודיים ממך, עבדו, הרוויחו הצליחו, ושילבו בזה תפילה ואמונה אמיתית? תוך כדי עזרה אמיתית לזולת ומערכת נפלאה של תרבות יהודית, עבודה יהודית, ודת.

למה אתה לא יכולים לשלב עבודה שבאמת תתרום למדינה ואי לכך לכם, במקום להיות עצם בגרון?

למה אתה מנצלים את הסטטוס קוו, וכל שנה מצטרפים יותר ויותר למעמד של לא עובדים, אלא בחורי ישיבות / אברכים, אה, למה?

אבל בו נחזור לנושא? shall we?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...