"40% מהעניים בישראל הם ערבים וחרדים" - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"40% מהעניים בישראל הם ערבים וחרדים"

Milford Cubicle

Recommended Posts

תמשיכי עם ההערות האנטישמיות שלך, נראה לאן תגיעי.

מה שמוביל אותך זו רק שנאה מגובה בשטויות.

זה בכלל לא משנה מה שתגידו או תחשבו. כמו שכבר אמרתי בקרוב נהיה הרוב ואז נראה. ;)

לאן אני אגיע? הממ, לראש הרייך ה-4 אולי? נחיה ונראה באמת, האנטישמי היחיד פה בינתיים זה אתה שמתעקש לחיות כפרזיט במדינה יהודית. אם היית חיי בחו"ל היית עובד ומפרנס כמו ילד טוב כמו שכל חרדי בברוקלין או בכל מקום אחר בעולם עושה, אבל כאן, בארץ הקודש אתה וכמותך מרגישים שהם "יותר יהודים", אולי אפילו "קדושים", אולי אפילו קדושים מכדי לעבוד עבודת כפיים ולפרנס את 12 הילדים שהשרצתם בקצב מבלי להתחשב בעובדה שלא אתם אלו שתשאו את הנטל עליהם. אז אולי הם לא יחיו באושר ואושר אבל את המחיר עדיין ישלמו אנשים עובדים.

בתורה דווקא יהודים עבדו, קיימו משק והתפרנסו בכבוד, השאירו מעשר לעניים וכיו"ב. כיום, ישנם יהודים מסוג מיוחד ששמים עצמם מעל הממוצע ומחליטים שהם טפילים על שאר האוכלוסיה, ולא דיי בכך - הם מכתיבים לאוכלוסיה הזאת כיצד לחיות. אנשים כמוך הם האנטישמים האמיתיים, בכך שאתם מחיים כל סטריאוטיפ מכוער שאי פעם המציאו על היהודים (פרט לעלילות דם, רק זה היה חסר...). אתם בעצם מגבים את כל מה שאנטישמים חושבים. אתם אסון על האומה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 100
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

לאן אני אגיע? הממ, לראש הרייך ה-4 אולי? נחיה ונראה באמת, האנטישמי היחיד פה בינתיים זה אתה שמתעקש לחיות כפרזיט במדינה יהודית. אם היית חיי בחו"ל היית עובד ומפרנס כמו ילד טוב כמו שכל חרדי בברוקלין או בכל מקום אחר בעולם עושה, אבל כאן, בארץ הקודש אתה וכמותך מרגישים שהם "יותר יהודים", אולי אפילו "קדושים", אולי אפילו קדושים מכדי לעבוד עבודת כפיים ולפרנס את 12 הילדים שהשרצתם בקצב מבלי להתחשב בעובדה שלא אתם אלו שתשאו את הנטל עליהם. אז אולי הם לא יחיו באושר ואושר אבל את המחיר עדיין ישלמו אנשים עובדים.

בתורה דווקא יהודים עבדו, קיימו משק והתפרנסו בכבוד, השאירו מעשר לעניים וכיו"ב. כיום, ישנם יהודים מסוג מיוחד ששמים עצמם מעל הממוצע ומחליטים שהם טפילים על שאר האוכלוסיה, ולא דיי בכך - הם מכתיבים לאוכלוסיה הזאת כיצד לחיות. אנשים כמוך הם האנטישמים האמיתיים, בכך שאתם מחיים כל סטריאוטיפ מכוער שאי פעם המציאו על היהודים (פרט לעלילות דם, רק זה היה חסר...). אתם בעצם מגבים את כל מה שאנטישמים חושבים. אתם אסון על האומה הזאת.

יש לי תמיכה לדברים אלו

ברמב"ם הלכות תורה פרק ג' הלכה ו' כתובים דברים מאוד חריפים (והרמב"ם אינו נוהג להתבטא כך) כנגד אחד שאומר אלמד ואסתמך על הציבור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בכלל לא משנה מה שתגידו או תחשבו. כמו שכבר אמרתי בקרוב נהיה הרוב ואז נראה. ;)

תקשיב, ותקשיב טוב, אם יהיה פה משטר הלכתי, אז רוב יושבי הארץ היהודים (חילונים הם גם יהודים...) ינטשו, אף חילוני לא רוצה לחיות תחת "כיבוש" אייטולות דתי, או תחת משטר תורני.

ואז, מי יגן על הת*ת שלכם שאתה יושבים כל היום ומתפלספים? מי יהיה בצבא? מי יעבוד? אתם? הרי אם בתורה עסקינן, מי ששם את כל יהבו באלוהים, ולא עשה כלום כדי למשש את זה חוץ מלקרוא מילים - נעלם.

עד כמה פנאט בן אדם יכול להיות? עד כמה מצליחים להוריד בנאדם לרמה כזאת שהוא לא חושב? לא חושב מעבר למסגרת שלו?

נכון, אז אתם כן חושבים, והגמרא זה דבר באמת יפה, שבאמת מחדד את המחשבה, אבל אתם לא מתעלים את החוכמה שבגמרא לדברים הנכונים!

בקרוב אולי תיהיו הרוב, אבל אם תנהיגו פה משטר דתי, תיהיו לבד.

אני לעולם לא ארצה לעזוב את הארץ הזאת, כי נולדתי פה ואני אוהב את הארץ הזאת יותר ממה שאתה מסוגל לדמיין, יותר מכך היא הארץ היחידה שיש לי והיחידה שאני אגיש בה בבית, וואלה אני לא מתבייש להגיד, אם תיהיו רוב והמשטר יהיה תורני/הלכתי, אני אשקול בכאב אדיר, לעזוב את הארץ, עד אשר יעבור זעם.

תבינו, מי ששם יהבו בדבר אחד - סופו לכליה.

ושלא תבין לא נכון, הדת היהודית היא דבר יפה ביסודה, היא דבר תרבותי, היא הרבה דברים. אבל מה שעשיתם ממנה, פשוט גועל נפש!

ולא אני היחיד שאומר את זה.

גם חושבי הכיפות הסרוגות, שאותם אני מכבד הרבה יותר מלובשי השחור (שאגב זה לבוש נוצרי, אין לו ולו חצי דבר ליהדות), חושבים ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו שכל הפונדמנטליסטים זה אותו דבר, לא משנה מאיזה דת. גם איסלאם בעקרון הוא דבר מאד יפה אבל הבעיה מתחילה כשכל מיני פרימיטיביים שאימצו אותה עשו ממנה מה שהם רוצים. יענו לקחו בעלות על אלוהים... מוסלמי אמיתי לא מכה את אישתו ולא מטיף לרצח אבל בשביל מוסלמים רבים זה דבר לגיטימי ואף נחשב למצווה. כשכל אחד מפרש את הדת איך שבא לו מכתיב אותה אח"כ לאנשים עוד פחות אינטיליגנטיים זה מה שקורה. כהנה, בין-לאדן, מסעות הצלב וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם חושבי הכיפות הסרוגות, שאותם אני מכבד הרבה יותר מלובשי השחור (שאגב זה לבוש נוצרי, אין לו ולו חצי דבר ליהדות), חושבים ככה.

אצל חובשי הכיפות הסרוגות יש כמה דעות

ולידיעתך הלבוש השחור היה עוד לפני הולדת ישו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי את שתפתחי את הפה אים לא היהודים האשכנזים שמממנים את הקצבה שלך היית מגרבצת ברחוב תגידי תודה לאשכזים שמממנים לך את האנטרנט ואת הגרבצוץ

בתחת מול המחשב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצל חובשי הכיפות הסרוגות יש כמה דעות

ולידיעתך הלבוש השחור היה עוד לפני הולדת ישו

נכון לחושבי הכיפות הסרוגות מספר דעות, בדיוק כמו לכל קבוצה אחרת.

אבל הצורה שבה הם מפרשים את הדת הרבה פחות פנאטית, והם מתנגדים לפירוש החרדי שלו.

הלבוש השחור ממש לא היה לפני הולדת ישו, הוא במקום לבוש של נזירים, לא זוכר מאיפה.

תביא לי אזכור אחד, אחד בתורה נביאים כתובים או כל ספר נורמלי אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לזה איזכור אצל יוספוס פלביוס-אולם אז זה היה פחות נפוץ

ובדיוק מעל התראד הזה יש סטיקי שהיה גורם להודעה שלך להיות יותר קריאה (כי היא לא.)  ::)

דווקא אני חשבתי על מנומסת יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...