עשיתי OC 1.6@1.9 צריך עצות לשיפור... - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עשיתי OC 1.6@1.9 צריך עצות לשיפור...

the kooks

Recommended Posts

שלום.

לאחרונה עשיתי OC למעבד שלי+בדיקת יציבות עם התוכנה ספור פאי ורציתי לשאול אם יש משהו שצריך להוסיף כאן..

העלתי תמונה אחת עם CPU-Z ותמונה אחת של הEVERSNT מראה מעלות במנוחה..

+דעה איך הOC שלי ?

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוספתי 2 מאוורים..

על הלוח אן ממש אחד ואחד על ההטסטים של הלוח אם...

(של המעבד)

לא טוב לעשות ככה OC...

:lol:

אז מה אתה רוצה שאני אקנה ביג טיפון אני עוד מטע מחליף את המחשב אני שואל בכללי איך זה עם סקוט+מארר אחד שהופסתי(יש לי 2 אבל בדרך כלל אני מפעיל אחד אלא אם כך אני מרחיק לכת בOC)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה במפרט שלך רשום 1.6@2.6 ?!?!?!

אח שלי עשה כל מיני דברים מטורפים עם המחשב הזה חיבור גזים נראה לי שזה היה חנקן נוזלי או משהו כזה הוא מומחה בדברים האלה בכול אופן הסרתי את זה אחרי הOC אבל הגעתי לסביבות ה 2.6 אבל היו מלא בעיות +לא הצלחתי להשיג יציבות..

אם לא מעלים מתח אבל מעלים מהירות המעבד מתחמם?

כן המעבד שלי התחמם בכול אופן ללא OC הוא בסביבות ה 41C ועם הוא בסביבות ה45C...

מישהו חוות דעת נוספת או עצות שיעזור לי כאן..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה- 45C זה כשהמעבד במאמץ? אתה צריך לבצע בדיקות מאמץ ולראות עד כמה הוא מתחמם. זה שהמחשב עולה ואתה גולש באינטרנט זה לא אומר שהOC הצליח לחלוטין. אתה לא רוצה לשחק במשחק או לעשות משהו אחר ואז לגרום למעבד להתחמם בצורה מסוכנת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה- 45C זה כשהמעבד במאמץ?כבר עניתי על זה..

אתה צריך לבצע בדיקות מאמץ ולראות עד כמה הוא מתחמם.- אני אעשה מתישהו.. כבר עשיתי ולא היו קריסות אני חושב שהטמפרטורה הייתי בסביבות ה50-55c

זה שהמחשב עולה ואתה גולש באינטרנט זה לא אומר שהOC הצליח לחלוטין.-אני כבר יודע את זה אני לא סתם העלתי את הFSB בשביל לראות לכמה אני מגיע..

אתה לא רוצה לשחק במשחק או לעשות משהו אחר ואז לגרום למעבד להתחמם בצורה מסוכנת-מי יודע אולי אני רוצה לשרוף את המחשב, אתה לא יכול לקבוע דברים סתם ככה :lol:

אז אני אוסיף של טמפרטורה במאמץ..

מישהו רוצה שאני אעלה עוד משהו שקשור לOC?

בנוסף מישהו כאן יכול להסביר לי על היחיס אני חושב ששלי זה 1:1 בין המעבד לזיכרון אם אני לא טועה מה זה אומר ואיזה עוד סוגי יחס יש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...