עוד כמה תמונות של החתולה שלי, הפעם עם Ricoh Caplio GX - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עוד כמה תמונות של החתולה שלי, הפעם עם Ricoh Caplio GX

rangerman

Recommended Posts

איכס חתול מגעעעעעעיל

א. אתה איכס מגעעעעעעעיל!, החתולה מקסימה.

ב. אם תמשיך עם הספאם אתה תמצא את עצמך מהר מאוד בחוץ.

לפותח הת'רד:

באמת חתולה מקסימה, את הקלוז-אפ על העיניים אני מקווה שעשית בלי פלש (פלש כ"כ קרוב יכול להזיק לעיניים של החתולה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת חתולה מקסימה, את הקלוז-אפ על העיניים אני מקווה שעשית בלי פלש (פלש כ"כ קרוב יכול להזיק לעיניים של החתולה).

קודם כל זה לא ממש קלוז-אפ, אלא קרופ של קטע די קטן (מה שרק מחזק את דעתי שהאיכות של המצלמה מצויינת).

לגבי הפלאש, יש כאן פלאש חיצוני (ניקון SB25) שמופעל אבל לא מכוון ישירות לכיוון החתולה אלא לתקרה. לכן אין בעיית סנוור והתאורה כל כך רכה וטבעית. אגב, התמונות האלה ממחישות מדוע אני שם דגש כל כך גדול על תושבת לפלאש חיצוני. עם פלאש ישיר התאורה הייתה יוצאת הרבה יותר קונטרסטית ולטעמי פשוט מכוערת. האפשרות השניה היא לצלם עם אור קיים ו-ISO גבוה, אבל אז האיכות ההכללית יותר נמוכה, במיוחד מבחינת כמות הרעש והפרטים (כל התמונות צולמו ב-ISO 64).

שמע לדעתי החתולה יפה והצילומים יפים אבל הבעייה היא שהחתולה לבנה וזה גורם ל שירפת אזורים

כן, אני מסכים. עם פלאש TTL וצילום ב-RAW זה היה יוצא יותר טוב, אבל בשביל שעולה פחות מ-1500 ש"ח ופלאש שעולה (משומש) כ-500 ש"ח, אני חושב שהתוצאה בהחלט מספקת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המזבק של ה70 הוא ה600 נכון?

אתה מתכוון ל-D70 ול-SB600? אם כן, זה התשובה היא לא. יש עוד פלאשים שמתאימים למצלמה הזו (גם לניקון וגם לחברות אחרות). מעבר לזה, אני לא ממש מבין מה הקשר בין הציוד הזה לבין זה שבו השתמשתי כאן (Ricoh Caplio GX + Nikon SB25).

אין לו מדידה חלקית בלבד???

לא בטוח שהבנתי... מי זה "לו" (SB25?? SB600??) ולמה אתה מתכוון ב"מדידה חלקית"? למדידת מטריקס? אם כן, עם איזו מצלמה? ל-Caplio GX אין מדידת TTL בכלל, לא מטריקס ולא אחרת. ל-D70 יש, אבל רק עם פלאשים תואמים (שזה כולל בין השאר את ה-SB600, אבל לא את ה-SB25).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה נדיר לתפוס פחתול מפהק

כנראה שאין לך חתול...היצורים האלה פשוט לא מפסיקים לפהק...אם היה לי שקל על כל פיהוק שאחד מהחתולים שלי מפהק הייתי מליונר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שאין לך חתול...היצורים האלה פשוט לא מפסיקים לפהק...אם היה לי שקל על כל פיהוק שאחד מהחתולים שלי מפהק הייתי מליונר...

דווקא רוב בחתולים שאנ רואה לא מפהקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר...

הנה עוד תמונה שלה, מהחצר בדירה הקודמת שבה גרתי:

9399564.jpg

התמונה צולמה עם מינולטה 8000i ועם עדשת 70-300 APO של סיגמה (שכחובב עדשות רחבות, די מוזנחת אצלי רוב הזמן). מכיוון שהסרט לא שומר EXIF, אין לי פרטים טכניים נוספים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...