הקמת רשת ביתית אלחוטית - זקוק לעזרתכם! - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הקמת רשת ביתית אלחוטית - זקוק לעזרתכם!

Chaos

Recommended Posts

שלום לכולם.

ברשותי שני מחשבים נייחים. האחד מחובר לאינטרנט המהיר בכבלים, והשני לא מחובר לאינטרנט לעת עתה.

ברצוני לחברו לאינטרנט באמצעות רשת אלחוטית בתקן החדש (g?), אך אינני בטוח כי ברשותי הידע הנדרש לעשות זאת.

ברצוני לשאול מספר שאלות:

- אילו רכיבים הנני צריך לקנות עבור כל אחד מהמחשבים (בשני המחשבים מותקן כרטיס רשת רגיל), חוץ מנתב אלחוטי? חשבתי להקצות בסביבות ה 400-450 שקל לנתב, ועד 200 לכל כרטיס רשת. האם דרוש עוד רכיב?

- כיצד לחברם? וכיצד לגרום לכל העסק לעבוד (מבחינת התעסקות בתוכנה והגדרות)?

- כמו כן, הנני מחפש המלצות לנתב . החבות המוכרות לי מהידע המעט שיש לי בתחום, הם D-Link, Edimax ו 3Com. יש למישהו המלצה ספציפית על אחת מחברות אלו, או על נתב מסויים? כמו כן, האם קיים יתרון בחיבור כרטיס רשת שם אותה חברה?

אני יודע שנפתחו כבר נושאים דומים רבים, ובהחלט ביצעתי חיפוש, אך לא מצאתי תשובות לכל השאלות, ולכן החלטתי לפתוח נושא זה כאן.

אשמח לכל עזרה והתייחסות, בתודה מראש, קובי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Edimax 6204 עונה על התקציב שלך ... + כרטיס רשת ...

בתור המלצה לחסכון בעלות שים את הראוטר ליד אחד המחשבים וחבר אותו עם כרטיס רשת רגיל ככה תחסוך כרטיס רשת אחד...

כיום כל אחד יכול להקים רשת אלחוטית

ברמה בסיסית של ידע של מחשבים ...

פשוט תחזור לפורום אחרי שתקנה או הראוטר שים את הדגם שקנית ונעזור לך להגדיר אותו ... זה לא בעיה עניין של כמה דקות...

בקשר לשאלות שלך :

-רכיבים : נתב + כרטיס רשת ראסמי זה לא משנה אם הם מאותה חברה רק שיעבדו על אותו תקן ... למרות שחברות מתאמות את הכרטיסי רשת למוצרים שלהם בצורה האופטימלית ביותר ז"א שתהנה אולי משיפור קל בביצועים ... ובתאימות . באופן כללי זה לא משנה לי יש כרטיס רשת וראוטר אלחוטי מחברות שונות .. לא קריטי בכלל...

- כיצד לחברם ? הוראות הפעלה עם המוצר ... אי אפשר לטעות בזה ...

-איך לגרום להכל לעבוד ? אמרתי פשוט תחזור לכאן ותשאל שוב... קצת קשה להסביר אם אתה לא רואה הכל מול הפרצוף ...

במיוחד אם אתה לא מבין מי יודע מה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי הולך על קומפקס. נתב NP27G + כרטיס רשת איזה שאתה רוצה ב-550 ש"ח. כולל 2 יציאות לתמיכה במדפסת ודיסק קשיח. הנתב תומך PPTP ואצלי אישית עובד מצויין כבר הרבה זמן ללא ניתוקים. הוא חודר גם ממ"דים ועד 2 קומות כלפי מעלה.ד"א , התקנתי כאלה לחברי מהלימודים ששנעו להצעתי, הם מרוצים עד הגג! (כן וגם יכולים לעבוד עם הנייד על הגג-פנטהאוס) ואל תאמין לסיפורים של האינדיאני הזה עם המדריכים שלו, גם PPTP עובד טוב, למרות שהוא ממליץ רק L2TP.אני קונה ממשרדיה, אחלה שרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...