מתלבט בין iRiver H340 ו iAudio X5L - בבקשה עזרה - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט בין iRiver H340 ו iAudio X5L - בבקשה עזרה

CoronaXtra

Recommended Posts

היי כולם ,

אני מתלבט בין לקנות את אייריבר h340 או אייאודיו X5L

אני מודע לזה שבאייריבר בדגם הזה יש 40 ג'יגה ובאודיו יש 30 ג'יגה

עכשיו שניהם עולים אותו דבר (נניח)

אני רוצה את הנגן לצורך שירים יותר ופחות ותמונות , למרות שזה פיצ'ר חמוד

שאני לא מתנגד לו . אנ רוצה שיהיה קל לחפש בתפריטים השונים במכשיר , ויהיה נוח לחפש שירים

ולהעביר שירים בקלות ובמהירות מהמחשב למכשיר .

השעות נגינה לא כזה קריטי כי אני גם ככה לא הולך לשמוע 16 או 35 שעות רצוף

ולא אכפת לי להטעין 3 פעמים בשבוע .

אני רוצה פשוט נגין דק , יעיל , קל לשימוש , נוח , קטן וגם די חשוב לי שיהיה מסך בשלט

שהבנתי שאין באייריבר .

מה אתם אומרים כדאי לי לקנות ?? אני ממש בדילמה :'(

בבקשה תעזרו לי :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה אתם אומרים כדאי לי לקנות ?? אני ממש בדילמה  :'(

X5L, כי ברוב הפורומים טוענים שאיכות השמע שלו טובה יותר מ-H340, וזה מה שבאמת חשוב.

עכשיו אני מקווה שאתה בפרובלמה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האיכות של הH300 מצויינת ושאף אחד לא יעבוד עליך, תשמע שני הנגנים לא כאלו דקים, אם אתה רוצה נגן דק לך על הX5 (לא X5L) שהרי במילא אתה לא צריך הרבה שעות נגינה אז יספיקו לך ה14 של הX5 הרגילף אל תשכח שהשלט לא בא בבאנגל הרגיל ואתה צריך לקנות אותו ב250 שקל בערך, בתכלס אני עדיין ממליך על האייריבר, אבל זה ר בגלל שאני מאוד אוהב את הריבר שלי........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האיכות של הH300 מצויינת ושאף אחד לא יעבוד עליך, תשמע שני הנגנים לא כאלו דקים, אם אתה רוצה נגן דק לך על הX5 (לא X5L) שהרי במילא אתה לא צריך הרבה שעות נגינה אז יספיקו לך ה14 של הX5 הרגילף אל תשכח שהשלט לא בא בבאנגל הרגיל ואתה צריך לקנות אותו ב250 שקל בערך, בתכלס אני עדיין ממליך על האייריבר, אבל זה ר בגלל שאני מאוד אוהב את הריבר שלי........

תראה שלט זה דבר שחשוב לי ואני רוצה לקבל אותו ביחד עם החבילה הכוללת

עכשיו גם חשוב לי שיהיה מסך בשלט דבר שאין באייריבר , האם זה סיבה מספקת לעבור לאייאודיו ??

בכלליות האם האייאודיו הוא טוב כמו האייריבר ? אני לא אצטער אם אקנה אותו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מה לדבר בכלל לך על ה iAudio! (החיסרון היחיד שמצאתי בו לעומת האייריבר זה 30 ג'יגה ולא 40 אבל זה באמת משנה לך? ;)

ד"א אם אתה רוצה נגן אז לך על Cowon A2 (אותה חברה של iaudio) או על אחד מהנגנים של ארקוס מה שנראה לך (לדעתי ארקוס עדיף רק בגלל שיש לו 100 ג'יגה שזה מעולה לסרטים לעומת 30 ג'יגה בcowon אבל 30 יכולים גם להספיק בלי בעיה וגם הCOWON הרבה יותר יפה לדעתי:))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד"א אם אתה רוצה נגן אז לך על Cowon A2 (אותה חברה של iaudio) או על אחד מהנגנים של ארקוס מה שנראה לך (לדעתי ארקוס עדיף רק בגלל שיש לו 100 ג'יגה שזה מעולה לסרטים לעומת 30 ג'יגה בcowon אבל 30 יכולים גם להספיק בלי בעיה וגם הCOWON הרבה יותר יפה לדעתי:))

רק שהפרש המחירים הוא כמעט כפול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין בכלל ספק לך על האייאודיו X5L

לעניין השעות השמעה זה בכלל לא קשור לכמה אתה שומע

תבין אחרי שתקנה שנוחות העניין של בכלל לא להטעין את המוצר גוברת על הצורך

להתעסקות יתר עם המכשיר!פתאום אתה מבין שיש לך נגן ב 1700 2000 שקל

ואתה רוצה את נוחות השימוש וקלות התפעול כדבר ראשוני והכרחי!

בעניין הסאונד אין ספק שהאייאודיו לוקח בגדול!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין בכלל ספק לך על האייאודיו X5L

לעניין השעות השמעה זה בכלל לא קשור לכמה אתה שומע

תבין אחרי שתקנה שנוחות העניין של בכלל לא להטעין את המוצר גוברת על הצורך

להתעסקות יתר עם המכשיר!פתאום אתה מבין שיש לך נגן ב 1700 2000 שקל

ואתה רוצה את נוחות השימוש וקלות התפעול כדבר ראשוני והכרחי!

בעניין הסאונד אין ספק שהאייאודיו לוקח בגדול!

יש משהו שמפריע לי בו , החלק הזה שצריך לחבר אליו - צריך לחבר אותו כדי לחבר למכשיר או רק כדי להעתיק שירים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החלק הזה שמתחבר אליו הוא רק לצורך העברת שירים

האוזניות מתחברות לצד!כך שאין צורך לחבר את זה!

קח בחשבון שהמחבר הזה הוא משהו שלא תמצא אצל אף נגן בשוק!

LINE IN\LINE OUT\USB2

חוז מזה אתה גם יכול להקליט ישירות מכל מקור דרך המחבר!גם דרך פטיפון ישן

וזה ישר מקמפרס לך את זה ל MP3!ללא צורך בתווך מחשב!!!!!!!!!!!

עכשיו תגיד לי שאתה לא רוצה אותו? ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חושב שהצרכן הרגיל ישים לב להבדל האיכות בקול בין ה-H340 לבין ה-X5L. כך שלא הייתי נותן את זה כיתרון, רק אם אתה אודיופיל מוחלט.

ה-H340 בא עם נרתיק+אוזניות איכותיות. לעומת ה-X5L שמגיע בלי נרתיק ועם על הפנים שזה אומר תוספת של 150 שקל לאוזניות+80 שקל לנרתיק!

למי שעובד ומרוויח את הכסף לבד, התוספת הכספית הזאת סתם מוסיפה מעמסה להוצאה הכספית הגדולה גם כך!

אני מתכוון לקנות את ה-H340 כשתיכנס לי המשכורת בחודש הבא (אני דוחה את הקנייה כבר ארבעה חודשים :-X).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה הנצחית.......

אני העדפתי את הH340

למה?

- בשבילי כמה שיותר נפח יותר טוב

- באנדל גדול יותר (הנרתיק שלו נוח לעבודה, שלט ללא מסך שעושה את העבודה בשבילי, אוזניות אכותיות, תושבת לחיבור חשמל וUSB שעושה סדר בשולחן)

- תמיכה בעברית (בשבילי זה מאוד חשוב כי 60% מהמוזיקה שלי בעברית ואני רוצה נגן שיודע לעבוד איתו טוב (בכלל אתמול גם יצאה גירסה רשמית שבכלל מקצרת תהליכים:http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=155136.0)

- איכות סאונד - לא שמעתי הבדל בין הX5L לH3XX (עבדתי ברשת גדולה שמוכרת את רוב סוגי הנגנים ועשיתי לעצמי בדיקה נרחבת על המוצר)

- מטען סוללות, שמתי אותו בנפרד מהבאנדל כי זה דבר אדיר, גם בארץ השתמשתי בו הרבה

- חיבור אוניברסלי (כמעט, חוץ מהUSB2GO), חשוב מאוד במקרה שאובד כבל או משהו

(יתרון אבל לא משהו שאני צריך - איכות הקלטה של מיקרופון ברמה מעולה)

היתרון שיש לX5L זה:

- זמן סוללה (גם אם לא אכפת לך להטעין אותו 3 פעמים בשבוע) כמו שאמרו מעלי - כמה שפחות להתעסק עם הנגן אתה מרגיש כמה שהמוצר טוב יותר (לא ש16 שעות זה גרוע אבל בהחלט יש יתרון אדיר ל35 שעות...)

- USB2GO בממשק 2.0 ולא 1.1 כמו בH3XX, לא קריטי כול כך (לא יצא לי להעביר עוד יותר מ20MB בכול פעם) אבל זה יתרון אמיתי

- FPS גבוה יותר בסרטים (התמונה טיפה מקפצת בH3XX אבל בהחלט ניתן לראות סרטים)

נראה לי שזהו

לגבי הLINE IN/OUT ל2 הנגנים יש את זה ושניהים מקודדים לMP3

החלק המעצבן בX5L זה הפלאג שצריך להסתובב איתו כדי לחבר אותו לדברים שונים (לעומת החיבור האונברסלי של הH3XX, אם אתה מכיר זה MINI-B שלהרבה אנשים יש איזה שהוא מוצר שמחבר איתו (מצלמה, HUB וכו'))

וגם יוצא שH3XX זול יותר....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו יצאתי מבולבל לגמרי ...

מצד אחד לזה יש מסך בשלט ורואים בו טוב , מצד שני הסרטים זה סתם גימיק ואני את הנגן לשירים אבל אין מסך בשלט

מצד אחד לזה יש יותר שעות עבודה אבל לשני יותר איכותיות ונרתיק שברור שאזדקק לו אם אני לא רוצה מכשיר שרוט

מצד שלישי אולי אני משיג את האייריבר ב 1700 שקל ואז זה בכלל שווה לי ...אני מבולבל לגמריייי :-[ :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, בסופו של דבר, לא משנה מה מבין שני הנגנים האלה תקנה אתה עדיין תצא מאוד מרוצה מהקנייה שלך. שני הנגנים הם מאוד מצויינים ומומלצים, פשוט תחליט איזה יתרונות עדיפים לך וכך תדע איזה מהם לקנות.

אני למשל העדפתי את ה-H340 כי יש בו 10GB נפח נוסף (מאוד מועיל בשבילי), וגם לא אצטרך להוסיף עוד כסף (לסכום הענקי גם כך) ולקנות לו אוזניות+נרתיק בנפרד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שבדקתי בזאפ הפרש המחירים בין X5 לבין ה-X5L הוא ממש זניח, 20-40 ש"ח!

כך שאפילו אם הוא ירצה לקנות את ה-X5, הוא עדיין יצטרך להוסיף 260 ש"ח בערך לאוזניות+נרתיק וזה יוצא לו יותר יקר מה-H340.

אני לא מבין למה אנשים מתעקשים על ה-X5L!

זה נהיה יותר לכיוון הפאנבויס...

שיחליט פשוט מה לקנות לפי כמות הכסף שיש לו, כי בסוף שני הנגנים הם בין הטובים שיש (במחיר הזה!).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...