איזה קירור פאסיבי הכי כדאי לקנות מבין אלה?? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה קירור פאסיבי הכי כדאי לקנות מבין אלה??

tamir.fri

Recommended Posts

תכלס.

איפה ראית בארץ את הראשון ?

את הסן בים ראיתי ב-90 ש"ח , אבל הוא לא מקרר אלא רק "משתיק", ובשביל 90 ש"ח השתקה שכוללת רק 4 חתיכות גומי...זה דבר שאני עושה לבד, זה לא שווה את הכסף.

הזלמן לא מקרר ממש, ולא משתיק בגלל שהוא אלומיניום כולו.

הראשון נראה לי הכי אפקטיבי, יש לך לינק עם יותר פרטים עליו ?

ואישית, הייתי הולך על Coolermaster Cooldrive, ומוציא את המאוורר או מכבה אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-HB-101 של Aerocool נראה מעולה, גם מבחינה חיצונית, וגם בזכות כל סנפירי הנחושת שמקררים אותו מצויין ובטח גורמים לו להיות מאוד יקר.

ה-HS של Sunbeam לא מקרר את הדיסק הקשיח, אלא רק מונע ויברציות. יש לו חור עגול למטה שמאפשר חיבור של מאוורר, אם אתה רוצה לקרר את הדיסק הקשיח.

ה-ZM-2HC2 של Zalman (יש גם ZM-1HC1 עם 9 מוטות במחיר קצת יותר זול) מונע ויברציות וגם מקרר מצויין (שני הדגמים מורכבים מאלומיניום ונחושת). ההרכבה שלו קצת יותר מסובכת משל האחרים, אבל לא צריך להיות מהנדס בשביל זה.

אפשר בבקשה לקבל קצת פרטים על ה-HB-101 של Aerocool? אני מעוניין בעיקר בקישור לחנות בארץ שמוכרת אותו, מחיר וגודל פיסי (עומק בס"מ).

אם אתה רוצה רק לחבר דיסק קשיח אחד למפרץ "5.25 (יש מתקנים שמאפשרים חיבור של שלושה דיסקים קשיחים, אבל הם צריכים שני מפרצים של "5.25) ולדיסק הקשיח שלך לא דרוש , אז אתה יכול לקנות מתאם פשוט ל-"5.25 (שתי חתיכות מתכת שמתחברות משני צדי הדיסק הקשיח) במחיר של כ-15 ש"ח בזיגזג (לא כולל דמי משלוח של 45 ש"ח), או במחיר של כ-40 ש"ח בלמיר (לא כולל דמי משלוח - בלמיר אפשר לעשות משלוח בדואר בכ-15 ש"ח בערך).

אם אתה מוצא אלטרנטיבה אחרת, אז תגיד לי כי אני גם צריך משהו כזה.

דרך אגב, איזה דיסק קשיח יש לך (חברה, גודל, ממשק, חוצץ, מהירות), ולאיזו טמפרטורה הוא מגיע בזמן עבודה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כל מה שאתה צריך זה מעביר ל5.25

קח כמה גומיות וסגרנו עניין

זול, מונע ויברציות

בכל מקרה הHDD לא מתחמם מי יודע מה אם יש לך זרימת אוויר טובה +

מה שיש לך בכל מקרה, אחרת לא הייתה יכול להשתמש בפסיבי כמו שצריך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...