מה כדאי לאכול בשביל ריח טוב בפה?? (זה קשור לביולוגיה) - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה כדאי לאכול בשביל ריח טוב בפה?? (זה קשור לביולוגיה)

tamir.fri

Recommended Posts

אגב חוקי הפורום:

1. אסור לצטט הודעה שמעל ההודעה שלך

את ה"חוק" הזה המצאת הרגע

2. ההודעה שלך לא קשורה לנושא ולכן היא ספאם טהור. :spam:

לא נורא, גם ככה לא סופרים פה הודעות

3. הודעות בפורום "כללי" לא נספרות

וילד, מהתגובות שלך שקראתי, ה200 ומשהו שלך גם לא אמורות להיחשב כהודעות ענייניות... תפסיק להספים! כולל תגובה למה שכתבתי עכשו שבטח תרצה לשלוח.

אתה ספאמר!! :pissed: תבדוק את ההודעות שכתבתי אחד אחד לפני שאתה מעליל עלי עלילות

חלב אם אני זוכר נכון גם חומצי לכן הוא לא אמור לנטרל את הריח (שנגרם בגלל הפרשת חומצה ע"י החיידקים...), מצד שני, הייתה לי מרצה פשוט סתומה בכימייה, אז יכול להיות שאני טועה...

חלב כאשר הוא לא מקולקל, הוא בסיס נוגד חומץ. ולדעתי המרצה הייתה טובה ודווקא התלמיד לא כל כך הקשיב

דריה: הריח של החרא הוא אותה חומצת קיבה, בתוספת חומצות אחרות שנפלטות בתהליך העיכול של המזונות השונים גם ע"י הגוף וגם ע"י החיידקים שבמערכת העיכול ::)

(למה לעזאזל אני יודע את הדברים המזעזעים האלה :s07:)

כנראה שהתנסית בבעיה הזאת אם אתה מבין כל כך טוב

לגבי הפטרוזיליה: היא הוגת את ריח החומצה, אבל demn, אתה רוצה ריח של פטרוזיליה כל היום? עדיף ללעוס קצת נענע :xyxthumbs:

הרגע ציטטתי את ההודעה שמעליי. אז אל תחרטט חוקים שהמצאת בזה הרגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

במסכת ברכות כתוב:

אכל כל מאכל ולא אכל מלח, שתה כל משקין ולא שתה מים, ביום ידאג מן ריח הפה.

במסכת שבת כתוב:

היו שמים פלפל או גרגירי מלח בתוך הפה, מפני ריח הפה.

הרמב"ם כותב:

האוכל עדשים כל יום, הרי זה קשה לריח הפה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכולם על ההודעות. פתרתי את הבעיה.

החלפתי את משחק השיניים ה"ג'נרית" שהייתה לי לColgate Herbal שכתוב בגדול מאחורה: "מכיל פלואוריד, סידן, תמצית קמומיל, מרווה, מור ואקליפטוס"

מהרגע שהמשחת שיניים נגעה לי בלשון הרגשתי רעננות שבחיים לא הייתי מרגיש עם המשחה הג'נרית הלבנה הקודמת (דרך אגב, המשחה היא לבנה עם פסים ירוקים).

אני מקריא מה שכתוב מאחורה: "קולגייט הרבל לשיניים ולחניכיים בריאים יותר. קולגייט הרבל בתוספת צמחים טבעיים שומרת על היגיינת הפה."

היום למדתי שיעור חשוב, לא רק המעבד מרגיש רענן וקריר יותר כשמחליפים לו את המשחה הג'נרית לMX-1, גם אני הרגשתי רענן וקריר יותר כשהחלפתי את המשחה הג'נרית לקולגייט הרבל עם הסלט ירקות.

סוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכולם על ההודעות. פתרתי את הבעיה.

החלפתי את משחק השיניים ה"ג'נרית" שהייתה לי לColgate Herbal שכתוב בגדול מאחורה: "מכיל פלואוריד, סידן, תמצית קמומיל, מרווה, מור ואקליפטוס"

מהרגע שהמשחת שיניים נגעה לי בלשון הרגשתי רעננות שבחיים לא הייתי מרגיש עם המשחה הג'נרית הלבנה הקודמת (דרך אגב, המשחה היא לבנה עם פסים ירוקים).

אני מקריא מה שכתוב מאחורה: "קולגייט הרבל לשיניים ולחניכיים בריאים יותר. קולגייט הרבל בתוספת צמחים טבעיים שומרת על היגיינת הפה."

היום למדתי שיעור חשוב, לא רק המעבד מרגיש רענן וקריר יותר כשמחליפים לו את המשחה הג'נרית לMX-1, גם אני הרגשתי רענן וקריר יותר כשהחלפתי את המשחה הג'נרית לקולגייט הרבל עם הסלט ירקות.

סוף.

תחשוב איך הוא ירגיש אחרי גז !!! :jump: במחשבה שנייה עשו את זה כבר והתוצאות לא היו טובות... :-X (המבין יבין)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם טיפשים?

הוא אומר לכם, שהוא רוצה להרוג את החיידיקים.

אתם מציעים מנטוס?

טיק טק?!?

זה 100% סוכר סעמק!

איףף, איזו תוקפנות.

שישתה אקנומיקה וזהו..

ואגב, הדפים האלה אי אפשר להשיג בארץ? הייתי בטוח שראיתי כמה פעמים את זה בסופר-פארם, מוזר.

בכל מקרה, הם אחלה של דבר, מגניבים.

ומזה כל המתכוני סבתא האלה לאכול פטרוזיליה, לגרגר חלב ומרוח סחוג על הלשון...

הכי טוב וטעים, לדעתי - תפוז. לא שאני אוכל אותו כדי לנטרל ריח רע. אבל הוא טעים והוא משאיר

טעם מתוק וכיף בפה. (כל עוד אין בו גרעינים... >:()

[אגב, פותח התארד, אל תיקח אותי רציני לגבי האקונומיקה. זה די מטומטם, אבל בכל זאת

אני לא רוצה להיות אשם אם באמת תיקח אותי רציני. מה אני חושב לעצמי לעזאזל?  :screwy:]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...