האם כדאי לעדכן את הביוס? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם כדאי לעדכן את הביוס?

WillieT

Recommended Posts

יש לי לוח אם -An8 Ultra nforce4Ultra. אני די בטוח שהביוס הנוכחי שלו הוא לא הכי חדש, כיוון שכשעולה המחשב יש כזה מסך של וזה מראה שהלוח לא תומך במעבדים כפולי (אין את האייקון) כרגע המחשב עובד בסדר גמור (טפו טפו טפו)

עם הלוח באה מעין תוכנה שמעדכנת את הביוס אוטומטית מהאתר של כך שלא צריך לעשות כלום חוץ מלאתחל בסוף.

האם כדאי לעדכן את הביוס או לעזוב אותו לנפשו? מה הסכנות בעידכון של הביוס בדרך הזאת? (שהבנתי שהיא חדשה יחסית)

*יצויין שאני לא עומד לקנות מעבד כפול בזמן הקרוב :D סתם שמעתי שעדכון ביוס יגרום ללוח לתמוך במעבדים אלו אז לקחתי זאת כסימן..

תודה על הקריאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כעקרון (כפי שנאמר כאן כבר פעמים רבות) אין צורך בעדכון , זה לא מוסיף ביצועים ולא עוזר אלה אם כן משהו לא עובד טוב (תמיכה בחומרה).

זהו תהליך שאינו נטול סיכון, יהיה קל לביצוע ככל שיהיה.

אם אין לך כפול ליבה וכל מה שהעדכון נותן זה תמיכה בכפולי ליבה אין צורך ולא מומלץ לעדכן .

אם וכאשר תרצה להתקין מעבד אחר או חומרה אחרת שלא נתמכת אז כדאי לך לעדכן.

וכדברי החכם הסיני: אם זה לא שבור אל תתקן את זה !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מסכים, ויש הרבה מקרים שבהם עדכון משפר ביצועים ואפילו משמעותית (הרי מה ההבדל בין לוחות אם שונים אם לא ה- BIOS).

אם הלוח באחריות, עדכן לפי הוראות היצרן ותהנה. שנגמרת האחריות, זה הופך להיות מעט מסוכן. למרות שהיום עם העזרים האוטומטיים שציינת זה כמו להוריד ולהתקים כל תוכנה. רק סגור את כל היישומים כולל אנטי וירוס לפני כן...

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...