האם ניתן לשים משחת arctic silver בכרטיס המסך ? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם ניתן לשים משחת arctic silver בכרטיס המסך ?

samtex

Recommended Posts

ברור שזה משפר... הורדת טמפרוטורות=לOC גבוה יותר (אם אתה רוצה)  :xyxthumbs:

לא ממש מדויק.. בכרטיסי מסך הOC מושפע מהמגבלות של הצ'יפ עצמו.. גם טמפרטורה היא פקטור, אבל קטן לעומת ההגבלה של הצ'יפ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמתי את המשחה אבל עכשיו יש לי בעייה אחרת זה שיפר את המהירות של העכבר יותר מידי ואני לא הוזה. עכשיו אני לא יכול לשחק unreal tournament 1 על מהירות 200 מרוב שהעכבר זז מהר מידי גם לאחר ששיחקתי בהגדרות וביטלתי האצה במשחקים. לאחר שעשיתי O.C דרך RIVATUNER לא הייתה לי כזאת לעכבר אני לא מבין את זה.זה נבע רק מהמשחה ,הורדתי אותה ומרחתי בחזרה את הסיליקון הלבנה הפשוטה ועכשיו יש פרופורציה והעכבר זז נורמלי עכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמתי את המשחה אבל עכשיו יש לי בעייה אחרת זה שיפר את המהירות של העכבר יותר מידי ואני לא הוזה. עכשיו אני לא יכול לשחק unreal tournament 1 על מהירות 200 מרוב שהעכבר זז מהר מידי גם לאחר ששיחקתי בהגדרות וביטלתי האצה במשחקים. לאחר שעשיתי O.C דרך RIVATUNER לא הייתה לי כזאת לעכבר אני לא מבין את זה.זה נבע רק מהמשחה ,הורדתי אותה ומרחתי בחזרה את הסיליקון הלבנה הפשוטה ועכשיו יש פרופורציה והעכבר זז נורמלי עכשיו.

אתה הוזה

מה הקשר בין מריחת AS למהירות העכבר? :screwy: :screwy: :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אומר לך ואני לא הוזה שום דבר ברגע ששמתי את הארקטיק סילבר מהירות סמן העכבר החלה לנוע הרבה יותר מהר במיוחד במשחק UNREAL TOURNAMENT והמשחק עבד מהר מידי עד כדי כך שלא יכולתי להתמקד ולשחק ואני משחק על מקסימום מהירות גם ככה אבל המשחה הזאת המהירה יותר מידי את המשחק וברגע שהסרתי אותה המשחק חזר לעבוד כמו שצריך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אומר לך ואני לא הוזה שום דבר ברגע ששמתי את הארקטיק סילבר מהירות סמן העכבר החלה לנוע הרבה יותר מהר במיוחד במשחק UNREAL TOURNAMENT והמשחק עבד מהר מידי עד כדי כך שלא יכולתי להתמקד ולשחק ואני משחק על מקסימום מהירות גם ככה אבל המשחה הזאת המהירה יותר מידי את המשחק וברגע שהסרתי אותה המשחק חזר לעבוד כמו שצריך

אתה כנראה העסת שם עם משו, כי אין שום, אבל שום קשר בין מריחת משחה טרמית על הכרטיס מסך למהירות העכבר. אתה הוזה או ששינית בטעות הגדרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחחחחחחחחחחח

יש לך בעיה קשה.... :evil_laughterperple: :la:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחה המהירה את העכבר? :screwy:

תעשה לי טובה שניה, תפתח את המארז, תעשה פו על הכרטיס מסך, ותגיד לי אם אולי המקלדת עכשיו כותבת לך 8 אותיות במקום 1?

אתה גם מוזמן לשים שפופרת ארקטיק סילבר על תחתית המארז, ולהגיד לי אם המעבד שלך מחליט לקפוץ ל 8 ג'יגה הרץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...