שלום אני רוצה להוסיף מאוורר למחשב אבל לא בטוח האם המערכת תחזיק... - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שלום אני רוצה להוסיף מאוורר למחשב אבל לא בטוח האם המערכת תחזיק...

the kooks

Recommended Posts

שלום הייתי רוצה להוסיף מאוור נוסף אחרי שכבר הוספתי מאוור אחד של 40m אני רוצה להוסיף עוד אחד של 80m חוץ מזה שיש לי גם מאוור של המעבד ושל כרטיס המסך יש לי ספק ג'מרי של 400W ותיראו את המפרט שלי אני חושב שהספק בפועל מיוצר בסביבות ה300W האם יחזיק את המערכת ומה הצריכה של מאוורר של 80M?

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי ספק של ENERMAX או משהו כזה עם 350W ...

יש לי 2 מאווררים ג'נריים מאחורה ואחד מקדימה .. ועוד אחד על הדלת ..

יש לי HSF על המעבד והוספתי Volacno 7 + מקדימה .. שיכניס אוויר .. הוא עובד על 6200~3000 RPM ..

רציתי להחליף את כל הג'נריים לthermaltake רגילים .. הכתומים האלה ... ולהוסיף עוד אחד למעלה בחלק העליון של המארז שיוצא אוויר חם החוצה ..

יש לי מארז Chieftec Dragon ... משהו גדול ומסיבי ..

כדאי לי להחליף לספק כוח 430 ? אני רוצה ספק שיהיו כבלים מעוגלים(עטופים) וכבל 24\20 פינים + 4 פינים ..

קניתי חדש .. ויש עליו מקום לספק כוח 24 פינים ו4 פינים ... ומאחר ולספק שלי יש רק 20 ועוד 4 .. אז בחיבור של ה24 פינים נשארו 4 מקומות ריקים :(

בשיא הרצינות זאת לא שאלה קטנה חשבת אולי לפתוח על זה תד'ר זה יותר הגינוי מאשר לספר את כל הסיפור הזאת..

מישהו אולי יודע מה צריכת החשמל של מאוור קטן של 80m וכמה סיבובים הוא עושה בדקה?

תודה מראש.

נ.ב אני באמת מבקש מימך או לפתוח ת'דר חדש או לפחות לערוך את ההודעה שלך ולקצר אותה יותר לעיניין..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחד מהמאוררים הג'נירים שלי היה כתוב עליו:

12 וולט,0.2 אמפר

בעיקרון כל מאורר צורך במקסימום 0.8 אמפר שזה כלום

לגבי כמה וואט זה גם כלום צריך לחשב לפי הנוסחא שאני לא ממש זוכר אבל אני בטוח שתוכל לחשב כי יודע לך הוולטים והאמפרים

ובכללי מאורר צורך מעט מאוד תויסף עוד 10 גם יעבוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

12 וולט,0.2 אמפר

לגבי כמה וואט זה גם כלום צריך לחשב לפי הנוסחא שאני לא ממש זוכר אבל אני בטוח שתוכל לחשב כי יודע לך הוולטים והאמפרים

מעולה, אני אעשה זאת עכשיו..

נקווה שהמאוור הנוסף ייורד את הטמפטורת שיש לי כאן..

טוב בכול אופן תודה רבה לכול מי שעזר במיוחד לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבקשה

והמלצה שלי(מניסון של אתמול בצוהריים) שים מאורר בקידמת המארז למטה שיכניס אויר ואחד מאחורה למעלה יותר שיוצא ככה תיהיה זרימה טובה-אצלי זה הוריד משהו כמו 10 מעלות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

12 וולט,0.2 אמפר

0.8A זה ממש לא כלום, מאורר 80ממ פשוט צורך בערך 0.15A, מאוררים מטורפים ובעיקר 120ממ יכולים להתקרב לנתון שציינת, סתם שתבין זה קרוב ל 10W צריכה מהספק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

0.8A זה ממש לא כלום, מאורר 80ממ פשוט צורך בערך 0.15A, מאוררים מטורפים ובעיקר 120ממ יכולים להתקרב לנתון שציינת, סתם שתבין זה קרוב ל 10W צריכה מהספק...

הבנתי טןוב תודה אני לא צריך יותר עזרה בקשר לזה נא לא להגיב יותר תודה לכולם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...