מה אתם חושבים על המפרט? ועל המחיר? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אתם חושבים על המפרט? ועל המחיר?

rani123

Recommended Posts

אלה אם כן יש לך צורך מיוחד ב-Raid עדיף הלוח 8K5A2.

או אפילו ה-Gigabye 7VRXP נמכר יותר בזול אני מאמין.

מעבד מספיק גם XP1800+.

ניתן למצוא את ה- 256mb PC3200 CL2 Rev1.1 המצויינים כנראה במחיר יותר טוב מהזכרונות האלה במפרט שלך (שבטח מבוססי DTL ולכן לא כאלה ביצועיסטים).

ההארד דיסק הוא 7200RPM.

ניתן לקחת גם את ה- Barracuda IV, מה שיותר זול בין השניים.

אני מאמין שיוצא בקרוב הפורטיסמו 3 במחיר דיי דומה ואמור להיות דווקא כרטיס קול מעולה.

הייתי מברר עוד על המסך..

עכבר - אם הוא הזה מהביקורת שבאתר הוא צריך להיות סביר.. לא יותר.

רמקולים - הממממ.. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחיר - לא רע בכלל

עדיף לך לקחת כרטיס עם 128 מגה אומנם עכשיו הכרטיס שבחרת יותר מהיר מרוב ה 4200 עם 128 אבל בעתיד תצתרך את הרוחב פס...

מאיפה אתה קונה? - תבדוק, אולי נשאר אצליהם איזה GF4 TI 4400 נחמד...

תתחדש ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחיר הזה לא נראה לי הגיוני כל כך

הזכרונות מעל 800 המעבד 800 הכרטיס מסך 1000, המסך אני לא מכיר את הדגם אבל אני מתאר שכ1500 ובכללי זה יוצא יותר מ5500

שאלה: איזה יתרון יש לאפוקס על הגי'גה בייט ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1900 בגלל שזה בנדל! עם 1800 יצא לי יותר יקר!

ואני שואל שוב, חוץ מהמחיר שהוא בסדר בגלל הבנדל יש חסרונות בחומרה הזאת לאומת אחרים ( ואני מדבר על הלוח המעבד והזכרונות)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

biodome מעניין לדעת למה אתה אומר לו ש-1800 זה מספיק אם לך בעצמך יש 1900 ????

אני חושב שזה בסדר.

כי בזמנו רציתי מעבד לאוברקלוק, וכיום אני יודע יותר טוב שאפילו AXP1600 מסטפינג טוב מספיק טוב (ולמעשה אפילו הזמנתי אחד היום לאיזה מחשב שאני בונה).

ת'שמע הזכרונות הם מצויינים, פשוט ציינתי שיש יותר טובים (ועכשיו לאחר ששינת שגם גם יותר יקרים באיזה 20 ש"ח).

אני לא מאמין שתגיע לפונטציאל המלא של הזכרונות בכל מקרה אלא אם כן אתה מתכוון לפתוח את המכפלה של המעבד.

ואם אתה לא מתכוון לעשות כן, גם זיכרון יותר פשוט יספיק לך.. (כמו , XtremeDDR PC3000, Mushkin PC3000, או אפילו Transcend PC2700).

ת'אמת אני לא מאמין שיש הרבה הבדל בין הלוח של לג'יגהבייט.

שניהם דיי טובים.

אני אישית הייתי מעדיף את האפוקס החדש, או האביט שגם ניתן להשיג במחיר מאוד דומה (לאו דווקא מהחנות שאתה קונה ממנה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה יהיה בעתיד יכול להיות שבעתיד אני ילמד איך לעשות .....בינתיים אני פשוט לא יודע.....

אפשר להגיד שיש לי 1900 שקל פלוס מינוס להשקיע בלוח ומעבד... מה הכי טוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ת'שמע הזכרונות קרוסאיר הם מצויינים, פשוט ציינתי שיש דגמים יותר טובים (ועכשיו לאחר ששינת שגם גם יותר יקרים באיזה 20 ש"ח).

אני לא מאמין שתגיע לפונטציאל המלא של הזכרונות בכל מקרה אלא אם כן אתה מתכוון לפתוח את המכפלה של המעבד.

ואם אתה לא מתכוון לעשות כן, גם זיכרון יותר פשוט יספיק לך.. (כמו , XtremeDDR PC3000, Mushkin PC3000, או אפילו Transcend PC2700).

ת'אמת אני לא מאמין שיש הרבה הבדל בין הלוח של לג'יגהבייט.

שניהם דיי טובים.

אני אישית הייתי מעדיף את האפוקס החדש, או האביט שגם ניתן להשיג במחיר מאוד דומה (לאו דווקא מהחנות שאתה קונה ממנה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...