Need For Speed : Most Wanted - הדיון הראשי - עמוד 34 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Need For Speed : Most Wanted - הדיון הראשי

stingeR-

Recommended Posts

שאלה:

לכל יש את המד המוכר של תאוצה, מהירות מקסימלית ואחיזת כביש. (acceleration, top speed, handling)

עכשיו יש שני סימנים, אחד bar בצבע תכלת שמסמל כמה מכל אחת מהתכונות האלה יש לרכב

אבל יש עוד סימן בצורת פס אנכי צהוב שנמצא איפושהו על ה bar אבל הם לא באותו מקום בדיוק, כלומר לפעמים הפס בא לפני סוף הbar לפעמים אחריו.

השאלה היא מי מהם קובע באמת את התכונות של הרכב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 922
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב הנה קצת עידכונים

עכשיו אני מקום 7

ד"א המשחק ממש קל אני לא מאמין !!! :s07: :s07:

הנה כמה של הmuscle !!!!

אני פשוט מת על המכונית הזאת ואני הולך לקנות אחת כזאת וזה יהיה בקרוב!

זאת התמונה שניצחתי את מספר 8 KAZE פשוט לא להאמין איזה קלות (10 שניות זה המון זמן)

nfsmw18uu.th.jpg

שאר התמונות זה של המכונית

nfsmw28tm.th.jpg

nfsmw33td.th.jpg

nfsmw48cn.th.jpg

nfsmw54fz.th.jpg

nfsmw61ue.th.jpg

nfsmw77ys.th.jpg

והנה הRAP SHEET

nfsmwrap7dc.th.jpg

ד"א למוסטנג יש אפשרות Supercharger

שנראה ככה זה נותן יותר acceleration וזה למכונית "muscle"

הנה התמונה

supercharger1fs.th.jpg

ד"א שימו לב איזה שליטה על המכונית ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ג'וני לא שאלתי אותך איך זה פועל שאלתי את HOLY :s07: אבל כלמקרה גם לי יש תקיעות פה ושם... המפרטים שלנו מאוד דומים בכוחות שלהם(כמובן ששלי לאחר ושלך לא אבל מזה משנה...)

עריכה : היה לי קצת זמן היום ובידיוק סיימתי את רוני... ואז קניתי לעצמי כמובן קררה GT נחמדה וגם שיפרתי קצת את הDB9 הסוסה שלו(אין לי כסף עדיין למנוע בגלל שהפורש משופרת עד הסוף אבל עדיין) בינתיים עדיין הויפר הכי טובה. הנה כמה נחמדות שהוצאתי :

speed20051126234659674it.th.jpg

speed20051126234718486fn.th.jpg

speed20051126234725683bi.th.jpg

ועוד תמונה נחמדה שתפסתי בידיוק בRIVAL הראשון של רוני... לדעתי מדהים חחחח :

ronnie8mf.th.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד לי אתה גמור!? למתחרה מספר 2 יש את הSLR! היית מנצח אותו ובסוף מקבל את הSLR בחינם ועוד משופרת כבר כמעט עד הסוף! זה ממש ממש מטומטם לקנות מכוניות שיש אותן למתחרים שאתה יכול לקבל מהם את המכוניות....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא כן... לדעתי פשוט תגבה כל פעם לפני שאתה מתחיל להתחרות נגד מתחרה מסויים ככה תרוויח את כל המכוניות ותחכה בסבלנות יתרה לSLR! זה לא כזה נורא... יש לך לפניה את הויפר ולמבורגיני גלארדו ומה לא! תחכה קצת... היא לא כזאתי יותר טובה מהם.

מה גם שבינתיים לעומת הקררה GT שקניתי הויפר יותר טוב לדעתי...

אבל הקררה ממש חמודה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Holy.... זה נראה ממש נחמד על הTI4200 בהתחשב ביכולות שלו... על איזה הגדרות אתה משחק ואיך זה עובד?

ה-TI4200 הלך לעולמו לפני שבועיים

זה 9600Pro

המפרט עודכן :)

אם זה עדיין מעניין אז 1024X768 על מדיום

טוב זה הרכב החדש שלי...

הייתי צריך למכור את כל המכוניות + כל הכסף שהיה לי... הלך לי קרוב למיליון בשביל לקנות ולשפר...

אבל היה שווה לא?  ;D

קניתי את הפורש GT מאפס עם כל השיפורים וזה ממש לא עלה מליון. יותר בכיוון של 400,000 ולא הייתי צריך למכור שום דבר בשביל זה

מישהו רוצה שמירה עם כל המכוניות של כל המתחרים עד למקום השלישי ב-Black list חוץ ממכונית אחת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי את הפורש GT מאפס עם כל השיפורים וזה ממש לא עלה מליון. יותר בכיוון של 400,000 ולא הייתי צריך למכור שום דבר בשביל זה

לא הבנתי מה הקשר?? זה אולי לא אותו רכב?? גם הרכב לא עולה אותו דבר וגם החלקים לא עולים אותו דבר אז איפה ההשוואה הכספית בדיוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוג של מגדש

מגדשים דוחפים יותר אויר לתוך המנוע ובכך משפרים את הביצועים (בערה = דלק + חמצן)

מגדש טורבו משיג את הכוח שלו מגזי הפליטה של המנוע, הגזים הנ"ל מסובבים טורבינה שמסתובבת טורבינה אחרת שדוחסת אויר לתוך המנוע.

מגדש על משיג את הכוח שלו מפולי המנוע, פולי המנוע מסובבים טורבינה שדוחסת אויר למנוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההשוואה היא שפשוט לא יכול להיות שרכב אחד יעלה 400 אלף ורכב שני בדיוק באותה רמה יעלה מליון

עובדה זאת עובדה! מה האינטרס שלי לשקר? :nixweiss: קנה את הרכב תשפר אותו למקסימום ותראה... אמרת שיש לך SAVEGAME מה יש לך להפסיד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...