Need For Speed : Most Wanted - הדיון הראשי - עמוד 32 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Need For Speed : Most Wanted - הדיון הראשי

stingeR-

Recommended Posts

• תגובות 922
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

איך האיכות של התמונה אצלי זה על ההגדרות הכי גבוהות ברזולוציה 1024X768 ??? (מדי פעם יש תקיעות ממש קטנות אני מקווה שיהיה בסדר המשחק המלא) :xyxthumbs:

המפרט שלי בצד ימין ודרך אגב זה הדמו את המלא אני יביא עוד כמה ימים...

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יווו איזה עצבים ... סיימתי את RAZOR הזה, קיצר אחרי שהמשטרה תופסת אותו

מתחיל אחרי מירוץ עם משטרה X6. אבל מה הבעיה - הדפוקים האלה רוצים שאני אברח מהמשטרה ב BMW M3 המעפנה הזאת שבקושי סוחבת 100MPH ...

זה פשוט בלתי אפשרי כל  התנגשות קטנה והמשטרה חוסמת אותי ובגלל שהאוטו איטי אז אני ישר נתקע ותופסים אותי זה פשוט מתיש ...

מי שעבר את המשחק יש לו אולי איזה טיפים ??

עריכה - לא משנה כבר סיימתי ת'משחק :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יווו איזה עצבים ... סיימתי את RAZOR הזה, קיצר אחרי שהמשטרה תופסת אותו

מתחיל אחרי מירוץ עם משטרה X6. אבל מה הבעיה - הדפוקים האלה רוצים שאני אברח מהמשטרה ב BMW M3 המעפנה הזאת שבקושי סוחבת 100MPH ...

זה פשוט בלתי אפשרי כל  התנגשות קטנה והמשטרה חוסמת אותי ובגלל שהאוטו איטי אז אני ישר נתקע ותופסים אותי זה פשוט מתיש ...

מי שעבר את המשחק יש לו אולי איזה טיפים ??

עריכה - לא משנה כבר סיימתי ת'משחק :)

אז אולי תזרוק לנו אתה איזה טיפ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שנה לו את הצבע, זה כבר יוריד 1.. וחוץ מזה, מחליפים ... תן לו לשבת בצד ועם הזמן ה-Heat שלו ירד..

יש לי בלי סוף רכבים, זו לא הבעיה. (ליתר דיוק יש לי את כל הרכבים של כל התמחרים עד הוויפר של הרביעי חוץ מאיזה פורש עלובה בדרך)

הבעיה היא שאני רוצה לעשות מרדף עם heat של 5 ובסוף לברוח להם ואני לא מצליח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום רב, יש לי את המשחק והוא חבל על הזמן, אבל יש כמה דברים שאני לא מבין ואשמח להסברים עליהם, אז ככה:

1. מסביב לעיגול של המפה יש קיבקובים כאלה ולידם כמו X1 וגם לפעמים X2, השאלה מה מציין ה X הזה ולמה הוא עולה כל פעם מ 1 ל 2.

2. במשחק יש אפשרות לחפש דגלים שהם בעצם משימות תחרות, אבל אם לוחצים על האות B במשחק נכנסים למין תפריט אישי של זה שאתה חייב לנצח אותו, שם יש כל מיני משימות, צריך לעשות את כולם ואז נפתחים השיפורים או שצריך לעשות את הדגלים בשביל לפתוח שיפורים ?

3. האם מומלץ לעשות את כל המשימות שציינתי בשאלה 2 (כשצריך לנצח את ההוא שאתה מתחרה איתו כרגע)

4. איפה אני יכול למצוא מדריך או חוברת הוראות של המשחק ?

תודה לכולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הגעתי ל-5 אבל אני יודע שנוספים עוד מסוקים

לא נוספים עןד מסוקים, פשוט המסוק ששולחים יותר אגרסיבי (הבן זונה אשכרה נחת עלי פעם אחת), ובמקום מכוניות מעפנות שולחים עליך קורבטים...

בקשר ללברוח ממרדף כזה, זה לא כזה קשה, האמת היא שלדעתי זה יותר קל לברוח מרמה 5 משאר לברוח מרמה 4, צריך רק לזכור כמה דברים:

1. תמיד לכוון לחלק האחורי של המכונית שחוסמת אותך (החלק האחורי יותר קל, בעיקר בקורבט עם המנוע הענק שלה)

2. מכיר את הקטע שאם אתם נוסעים על 200+ בכביש המהיר והמשטרה לא מצליחה להישאר עליך? שכח מזה, כדי לאבד את הקורבטים צריך להחזיק 300 ומעלה

3. אז איך לאבד את רוב הקורבטים לפני שמורידים את האחרון עם פרסוט ברייקר? אם אתם מספיק מהירים לכו לכביש המהיר, תעשו כמה סיבובים, אם לא - פניות, הרבה פניות, עדיף פניות במהירות גבוהה בשנייה האחרונה כשחלק מהמכוניות משטרה לפניכם, דרך מומלצת - התפצלויות של כבישים מהירים

4. את המכונית האחרונה מאבדים רק עם פרסוט ברייקר (כלומר, מפילים עליה איזה מגדל או משהו), המקומות הכי טובים זה התחנות דלק והאיצטדיון כי המחבוא נמצא ממש קרוב

ד"א, זה אמור להיות די ברור אבל אני יאמר את זה בכל זאת - לא להוריד את המכונית האחרונה כשיש מסוק כי מאוד קשה לברוח מהמסוק וסתם בזבזתם פרסוק ברייקר כי תבוא עוד מכונית, צריך לחכות שהמסוק ילך ואז להוריד אותה ולטוס למחבוא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...