Need For Speed : Most Wanted - הדיון הראשי - עמוד 29 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Need For Speed : Most Wanted - הדיון הראשי

stingeR-

Recommended Posts

• תגובות 922
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עכשיו הייתי נגד מספר 6 ברשימה, MING, והלמבורגיני שלו, אהם סליחה. שלי, מדהימה.

אבל עדיין אני אוהב יותר את האקליפס משום מה... שליטה יותר טובה ונוחה. מה גם שהנתונים של האקליפס יותר טובים משל הגלארדו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שדפוק במשחק הזה זה שכל המכוניות אותו דבר מלבד הצליל של המנוע ...

אני עדיין עם ה FIAT משופרת עד הסוף ואני מסדר איתה יפה מאוד. אני עכשיו נגד ה 2 ברשימה  (זה אמור להיות צבע זהב, אבל נראה כמו חרא  :kopfpatsch:).

קבלו גם את ה DB9 המדהימה !! יאמי :D (האוטו הזה פשוט שולטטט)

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אררררר

המישטרות ברמה 4 קוטלים אותי!

אני מנסה להגיע למיספר שמונה אם אני זוכר נכון (איזו אחת עם מוסטאנג) ואני עם האיוו של איזה אחד כמו שלקחתי אותה ממנו והם טוחנים אותי

אחרי שאני מסיים להיתנגש בהם והכל אני לא מצליח לאבד אותם וגם אם כן אז לשניה ואחרי זה הם באים ואיכשהו (כל פעם טריק אחר) סוגרים אותי מכל הכיוונים ואני לא זז יותר

הצעות?

בעיר הראשון כל העיר מוקפת בכביש ראשי

תעלה על הכביש הראשי ופשוט תטוס

תזהר רק ממחסומים ובעיקר ספייקים

תוך קצת זמן תתנער מהם

יש ג כמה מקומות שאפשר לרדת מהכביש הזה למלכודות כאלה שעוצרות את המשטרה ומקומות מסתור אחרי שאין כמעט משטרות עליך

עד עכשיו יש לי את כל המכוניות עד (כולל) הלמבורגיני חוץ מאיזה פורש עלובה שפספסתי בדרך

דרך אגב אתם יכולים לחזור על מרוץ שכבר עשיתם ולקבל עליו שוב כסף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן ניסיתי גם את זה אבל ברגע שהתיגבורת מגיע, לפני שאני מגיע לאחד הברייקרים (אני מכוון בעיקר לאיצטדיון), הם כבר עושים עליי איזה מהלך

זה בעיקר כי אני מושך אותם הרבה זמן עד שאני עושה את המשימה שלהם ואז בסוף אין לי זמן והם לוקחים אותי עם התיגבורת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאיצטדיון תיסע רק אחרי שניערת את כולם במהירות גבוה

ותסע לאט ליד האיצטדיון עד שהמעט ניידות שנשארות נצמות אליך ורק אז תפיל את הדבר הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...