מעבדים - לכל קוני המחשבים בזמן הקרוב !! טיפ !... - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעבדים - לכל קוני המחשבים בזמן הקרוב !! טיפ !...

asdasdasd

Recommended Posts

מה אתה רוצה ממני? האיש אמר שזה יהיה טוב בעוד שנה, אז למה להשקיע בזה היום? או שהטענה שלו שגוייה או שההיגיון שלו לקוי. אני הנחתי שהוא יודע על מה הוא מדבר.

בכל מקרה, הדיון היה על יתרונות מעבדים כפולי במשחקים. האם יש כיום משחקים שביצועיהם טובים יותר על כפולי ליבה?

במילה אחת לא!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 69
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

גם 64bit וגם DC זה בזבוז כסף עצבני.

אם אתה לא עובד ב photoshop או 3D-Studio וכו ... אין לכם מה לחפש בקונפיגורציה הזאת.

וכלל יסוד במחשבים:

תקנה מה שאתה צריך להיום לא לעוד שנה

כי עוד שנה הדברים יעלו 30% פחות.

חוץ מזה הימור שלי ...

VISTA תצא בקרוב ורוב המחשקים יהיו עסוקים בהתאמה לפלטפורמה החדשה אז גם עוד שנתיים לא תראו משחקים ל 64bit ו DC ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם 64bit  וגם DC  זה בזבוז כסף עצבני.

אם אתה לא עובד ב photoshop או 3D-Studio  וכו ... אין לכם מה לחפש בקונפיגורציה הזאת.

וכלל יסוד במחשבים:

חוץ מזה הימור שלי ...

VISTA תצא בקרוב ורוב המחשקים יהיו עסוקים בהתאמה לפלטפורמה החדשה אז גם עוד שנתיים לא תראו משחקים ל 64bit  ו DC ..

אני חושב שאתה טועה לדעתי יצאו משחקים בשנה הבאה כבר לדיואל קור בלי קשר לויסטה שתצא רק בסוף רבעון 4 של שנת 2006

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם 64bit  וגם DC  זה בזבוז כסף עצבני.

אם אתה לא עובד ב photoshop או 3D-Studio  וכו ... אין לכם מה לחפש בקונפיגורציה הזאת.

וכלל יסוד במחשבים:

חוץ מזה הימור שלי ...

VISTA תצא בקרוב ורוב המחשקים יהיו עסוקים בהתאמה לפלטפורמה החדשה אז גם עוד שנתיים לא תראו משחקים ל 64bit  ו DC ..

מסכים בהחלט.

זה מזכיר לי שלפני שנה ואפילו יותר אנשים פה רצו לקנות מעבד 64BIT כי הם היו בטוחים שהם ינצלו אותו בקרוב.

בינתיים המעבדים האלה קיימים בשוק כבר המון זמן ואף אחד לא מנצל אותם. אני אפילו בטוח שחלקם כבר הספיקו לשדרג מאז את המעבד..

יש לי הרגשה שאותו סיפור יהיה עם DC .

כל אלה שרצים לקנות אותו היום למטרת משחקים ופעולות סטנדרטיות ( למעט PS ותוכנות גרפיות שבאמת דורשות אותו )

זרקו את הכסף שלהם. היה הרבה יותר נכון להשקיע במאיץ גרפי חזק יותר עם מעבד חד 3200 / 3500 שעולים היום 20-30% פחות.

השאלה המתבקשת שאני אשמח לקבל תשובה עליה מבעלי DC היא :

האם קיים הבדל כאשר משחקים עם תוכנה שיתוף כמו EMULE או BITTORENT ברקע ?

אני בטוח שהרבה אנשים פה כמוני אוהבים לשחק אבל מתבאסים שהתוכנות שיתוף ברקע מכבידות על המעבד.

מדובר כמובן במשחקים כבדים כמו FEAR וכדומה לא כאלה שאין השפעה.

אם פה מרגישים הבדל בולט עם DC זה מהווה מבחינתי יתרון ענק שמצדיק אולי קנייה שלו , אבל במידה ואין יתרון מורגש אז באמת חבל על הכסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש DC וכן יש שיפור במשחקים והורדה במקביל שיפור ענק...

בקשר למשחקים, אנשים אתם ממש ממש מגזימים כיום רואים יותר ויותר משחקים שתומכים ב 64 ביט...

לדוגמא FARCRY לדוגמא B.O.S ויש רשימה מרשימה נוספת...יש לי אותם בבית ואתם מוזמנים לחפש לבד באינטרנט בשביל להוכיח את דברי,

חוץ מזה רוב המשחקים שיוצאים היום גם תומכים ב64 ביט כך שאנחנו רואים התחלה של תהליך המעבר...אותו דבר יהייה גם עם DC...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אם נשווה בין 64 ביט ל DC יש יתרון ברור ל - DC במיוחד אם יש 1 גיגה ביט ויותר (ולהרבה אנשים יש 1 גיגה) עקב ניצול נכון של משאבים וחוסר תמיכה ב 64 ביט אז אם צריך לשדרג עדיף ל DC

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש DC וכן יש שיפור במשחקים והורדה במקביל שיפור ענק...

בקשר למשחקים, אנשים אתם ממש ממש מגזימים כיום רואים יותר ויותר משחקים שתומכים ב 64 ביט...

לדוגמא FARCRY לדוגמא B.O.S ויש רשימה מרשימה נוספת...יש לי אותם בבית ואתם מוזמנים לחפש לבד באינטרנט בשביל להוכיח את דברי,

חוץ מזה רוב המשחקים שיוצאים היום גם תומכים ב64 ביט כך שאנחנו רואים התחלה של תהליך המעבר...אותו דבר יהייה גם עם DC...

אוקיי אני מסכים שיש פה ושם משחקים או תוכנות שכבר נותנים תמיכה ב 64BIT . השאלה המתבקשת היא למה עד היום

לא הוכח שום שיפור משמעותי ? :nixweiss:

אפילו 64 עושה עדיין הרבה בעיות ולפי ביקורות ברשת כרגע הוא רק גורע בביצועים מאשר ה 32 BIT

זה שרשום 64BIT זה לא נותן לנו שום דבר בחיים..

אני מאמין שיבוא היום שהמעבר ל 64 יהיה הכרחי. אבל עד שיגיע היום הזה יכול להיות שנחליף כבר מעבד אחד או שניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

tom_k85

מדובר על SLI אם לא שמת לב

וזה עדיין לא עושה את זה נכון

חוץ מזה שאני לא רואה שום ביסוס לזה בגרפים

Rinkadink ו tom_k85

תרגיעו לפני ששניכם תקבלו אזהרות

שלף שלף אבל הוא דיי צודק

רבע 3 2006 להזכירך אינטל כבר בונים על מרובעי ליבות והפסקת ייצור חדי ליבות

שוק התוכנה יהיה חייב להתאים את עצמו בין אם הוא רוצה או לא

זה עוד בלי לציין שיש עשרות אלפי תוכנות שכבר מותאמות לריבוי נימים (בצורת ריבוי מעבדים, אבל זה לא משנה כי גם ריבוי ליבות מנצל את זה באותה צורה)

ועוד יוצאות מדי יום

אבל, כאשר מדובר בכרטיס כל כך מהיר, המעבד כבר מתחיל להגביל אותו. בחלק ממבחני הביצועים, ניתן לראות כי החלפה בין מעבדים שונים מביאה לתוספת של מאות נקודות ב-3DMARK05

זה כתוב לכם באתר:

http://hwzone.co.il/archive.php?file=newsid1132010464,1011,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מוזן לזרוק את הבולשיט שלך לפח אתה סתם מטעה אנשים:

http://www.guru3d.com/article/Videocards/285/28/

עוד אחד שבמקום לנסות לקרוא בין השורות קפץ ישר לעמוד האחרון של הכתבה, ה-CONCLUSION, FINAL WORDS, WHATEVER

מתי אנשים יבינו שכשאומרים "המעבד יגביל את הכרטיס מסך" הסיבה היא פוליטית נטו.

בכלל, בכתבה הזו בדקו רק את החדי ליבה הכי מכאיבים בכיס, ולא נתנו מבחן של איזה 3200 או 3000

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=145611.msg1228407#msg1228407

הסיבה שfiringsquad כתבו בסוף המאמר שעם כרטיס חזק אתה צריך מעבד חזק היא פוליטית נטו. הם לא רוצים להסתכסך עם יצרני המעבדים, מה גם שהם ממזמן הפסיקו להיות אתר מגניב ועצמאי ונהפכו להיות חלק מIGN או השד-יודע-איזה-תאגיד-מדיה. ככאלו, הם חייבים תקינות פוליטית.

בכלל, לא תראו הרבה דברים מקבלים אצלם ביקורת שלילית. אז הם פשוט העלו את הגרפים, ונותו לקורא להתאמץ מעט ולקרוא בין השורות.

זה אמנם לא מתייחס אל הכתבה, אבל הפואנטה אותו דבר.

בקשר ל- ושאר שיט סינתטי - המבחנים האלה פשוט מודדים את הכרטיס ואת המעבד בנפרד, לכן אם יש לך מעבד יותר חזק אז מן הסתם תקבל BOOST מספק לנקודות, אבל לכמות הפריימים בשנייה במשחקים זה לא יעזור משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד אחד שבמקום לנסות לקרוא בין השורות קפץ ישר לעמוד האחרון של הכתבה, ה-CONCLUSION, FINAL WORDS, WHATEVER

מתי אנשים יבינו שכשאומרים "המעבד יגביל את הכרטיס מסך" הסיבה היא פוליטית נטו.

בכלל, בכתבה הזו בדקו רק את החדי הכי מכאיבים בכיס, ולא נתנו מבחן של איזה 3200 או 3000

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=145611.msg1228407#msg1228407זה אמנם לא מתייחס אל הכתבה, אבל הפואנטה אותו דבר.

בקשר ל- ושאר שיט סינתטי - המבחנים האלה פשוט מודדים את הכרטיס ואת המעבד בנפרד, לכן אם יש לך מעבד יותר חזק אז מן הסתם תקבל BOOST מספק לנקודות, אבל לכמות הפריימים בשנייה במשחקים זה לא יעזור משהו.

תנסה לחפש מבחן של 7800GTX 512MB עם מעבד כמו 3000+ שיהיה לך בהצלחה בחיפוש :xyxthumbs::lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הריבים המטמטמים שלכם, שמרו לעצמכם. אתם ממש עולים על העצבים. (אם איזה מנהל עובד פה ויכול לשים לזה קץ: חסימת צינון ל3 ימים נניח, זה יהיה ממש נחמד מצידו)

הכל מקרה אני קניתי DC לפני איזה חודש וחצי, ואני ממש מרוצה. שאתם מנסים לחשוב מה משתמש ביתי יעשה עם DC אתם אומרים שכלום...

אבל בפועל כאשר יש לך את המעבד ואתה עובד בעבודה שוטפת אתה מוצא שימושים רבים מאוד ל DC שלך. לדוגמא עשיתי RIP לאיזה דיסק מוזיקה באיכות 320KBPS, דבר שטוחן לך את המעבד לחלוטין ובאותו זמן גם שיחקתי FIFA06. אני רוצה לראות מעבד חד ליבתי היום, שיכול לעשות דבר כזה!

בנוסף תוכנות השיתוף, שיש מקרים שהם ממש מכבידות על המעבד, כבר לא מזיזות לתפעול השוטף של המחשב, וגם לא במשחקים.

ועוד משו קטן אני לעיתים רחוקות (פעם ב 3 חודשים משהו כזה) מקודד לעצמי איזה סרט ל . שהמחשב מקודד בחד , ואתה תנסה להפעיל את האקספלורר, זה יתקע לך את האימא של המחשב. עם DC אתה יכול גם לשחק FEAR ולא יקרה כלום.

אז, אני את השימושים שלי מצאתי לDC שלי, ואני בטוח שכל מי שקנה DC ימצא לעצמו את השימושים שלו. את הטיפים שלך שמור לעצמך ואם לא ניסית, פשוט תשתוק ואל תטעה משתמשים אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Rinkadink קיבלת אזהרה ראשונה

tom_k85 קיבלת אזהרה שנייה

3 אזהרות זה הרחקה / השתקה

קחו לתשומת לבכם

סתם פיסת מידע סוררת

tom_k85

אתה שולח אותו לחפש מבחנים של 7800GTX 512MB עם Venice 3000 כשבקושי יש עליו מבחנים בכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...