AMD + קירור ג'נרי = 24 מעלות IDLE :) - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

AMD + קירור ג'נרי = 24 מעלות IDLE :)

Athlon-WINGS

Recommended Posts

חזרתי עכשיו מחבר...בדקתי טמפרטורה של המעבד כי זה עיניין אותי..

AMD Sempron 2400+

עם אוויר ג'נרי שמקבלים עם המעבד (הקירור בא עם המעבד..BOX...לא שומעים אותו בכלל!)

החלון בחדר פתוח, אני חושב שהטמפרטורה כרגע בחדר היא 15 מעלות.

יש רק מאוורר אחד במארז שעובד (מוציא אוויר).

על IDLE המעבד 24 מעלות עם ג'נרי!.

ולא, הטמפרטורה לא מזייפת. בדקתי גם בביוס (הביוס מעודכן) ובכמה תוכנות (CPUCOOL, EVEREST). הכל אותו הדבר

וזאת הוכחה שקירורי מים שווים לתחת !!!!!!!! אוויר גם יכול להגיע לתוצאות מדהימות! בלי לקנות איזה VOLCANO ב200 שקל

בקיץ הטמפרטורה היא 10 מעלות יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חזרתי עכשיו מחבר...בדקתי טמפרטורה של המעבד כי זה עיניין אותי..

AMD Sempron 2400+

עם אוויר ג'נרי שמקבלים עם המעבד (הקירור בא עם המעבד..BOX...לא שומעים אותו בכלל!)

החלון בחדר פתוח, אני חושב שהטמפרטורה כרגע בחדר היא 15 מעלות.

יש רק מאוורר אחד במארז שעובד (מוציא אוויר).

על IDLE המעבד 24 מעלות עם ג'נרי!.

ולא, הטמפרטורה לא מזייפת. בדקתי גם בביוס (הביוס מעודכן) ובכמה תוכנות (CPUCOOL, EVEREST). הכל אותו הדבר

וזאת הוכחה שקירורי מים שווים לתחת !!!!!!!! אוויר גם יכול להגיע לתוצאות מדהימות! בלי לקנות איזה VOLCANO ב200 שקל

בקיץ הטמפרטורה היא 10 מעלות יותר

קירור מים יכול להיות ביזבוז לעיתים... אבל טמפרטורה בחורף לא נחשבת... וגם אם בקיץ הוא יקבל 35 מים יביא לו 25-30..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה יש אוברקלוקינג וקירור ??????? פיצלו את הפורום ?? פיי אני לא מעודכן

וואי חשבתי שאני היחידי עם טמפרטורה כזאת עם מאוורר ג'נרי...פשוט מדהים...אני לא רואה צורך בלהשקיע איזה 200 שקל במאוורר ZALMAN ל ....תמיד התלוננו שAMD רותחים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה יש אוברקלוקינג וקירור ??????? פיצלו את הפורום ?? פיי אני לא מעודכן

וואי חשבתי שאני היחידי עם טמפרטורה כזאת עם מאוורר ג'נרי...פשוט מדהים...אני לא רואה צורך בלהשקיע איזה 200 שקל במאוורר ZALMAN ל ....תמיד התלוננו שAMD רותחים.

מה שאמרת זה כבר שייך להיסטורייה. הAMD הישנים היו מתחממים הרבה, החדשים הם מאוד קרירים.

חוץ מזה המעבד שלך לא כזה חזק שהוא ייצר כל כך הרבה חום, סך הכל סמפרון2800, הוא לא אמור להיות חם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קירור מים לא מראה תוצאות במנוחה, במאמץ זה איפה שרואים את ההבדל, הרי מים מחממים פחות מהר מאוויר ותסיף לזה את משאבה חזקה ומוליכות גבוה של הבלוק עם ראדיאטור טוב ומאורר סבבה ואתה מקבל קיצוני - תעשה OC למעבד שלך, תשווה את זה מול מערכת מים אפילו הכי פשוטה ותראה שאין מה להשוות, במאמץ הטמפ' של המים תהיה נמוכה בהרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי יותר נמוך

יש לי ווינצסטר

וה22 זה המעבד (פשוט זה בישביל DFI ולכן יש תא הבלאגן)

וזה לא זיוף זה גם בתוכנה של הלוח ובביוס

זה באמצע הלילה שירד גשם וחלון פתוח

קירור גנרי עם מאורר על 1300 רק!

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה כיף....חורף חורף חורף הגיע חורף חורף

טיפ טיפ טיפ טיפ טף כאן טיפות הגשםםםםםם

החורף הגיעה ואיתו האוברקלוקינג !!!

ולקודם...AMD Athlon64 3000+, לא AXP 3000+. כשהמעבד 64 ביט לAMD הראשון יצא. עד לשם אני מעודכן...מעבר לזה אין לי מושג מה זה SEMPRON סתם קניתי ובדקתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...