שני חיבורים נפרדים (כבלים + ADSL), עם ספק אחד.. מישהו ניסה ? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שני חיבורים נפרדים (כבלים + ADSL), עם ספק אחד.. מישהו ניסה ?

Milford Cubicle

Recommended Posts

היי

יש לי כרגע בכבלים דרך 012.

בקרוב אני מתקין ב-ADSL בדירה נפרדת (נפרדת לחלוטין, זה למה.. כמו חיבור נפרד לגמרי, אין טעם לדבר על רשת עם שיתופי וכו' כי זה אפילו לא באותו יישוב..).

בקשר לספק, רציתי לדעת אם מישהו כבר ניסה פעם לפתוח שני חשבונות (במיוחד כשמדובר באחד לכבלים ואחד ל-ADSL) באותו ספק (וספציפית, 012).

לא בא לי לשלם להם פשוט פעמיים, כי:

א. ככה

ב. יש שם הרבה דברים שכביכול "כלולים במחיר" שאני לא צריך ולא רוצה פעמיים (אימייל, דקות שיחה חינם וחו"ל, וכו')

ג. ככה...

ברור שאני לא מצפה לקבל כאן תשובה רישמית (בשביל זה יש טלפון לשירות לקוחות של 012...), אבל אני רוצה להגיע אליהם מוכן..

אז - אם מישהו פעם עשה משהו כזה, או משהו דומה, ויכול לשפוך קצת אור על העניין - זה יהיה נחמד.. :)

חשבתי פשוט לנסות להתחבר על אותו חיבור בלי להגיד שום דבר ל-012 (מי יודע, אולי זה יעבוד..), אבל החיבור הנוכחי שלי בכבלים הוא כלל ללא חייגן, כך שאני לא ממש יודע איך לעשות את זה (ב-ADSL זה תמיד עם חייגן מעצבן, נכון?).. יש למישהו רעיון ?

בברכת אלי עסוס,

:xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ניסתי להתבחר משני מחשבים שונים כול אחד עם חיבור לכלבים על אותו שם מתשמש אצל ואצל ברק וזה לא נתן

פעם עם על החשבון בברק ופעם על החשבון בבזק לפי מה שהבנתי אי אפשר להיות פעמיים מחובר לאותו חשבון אלה עם כן תחבר את שניהם באותו זמן

ששניהם באותו זמן יתחברו הבנה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני ניסתי את זה, זה לא נתן. גם לי יש ברק.

כאשר עברתי לכבלים והייתי עדיין מוגדר בברק על ADSL, חשבתי שזה לא משנה מהי התשתית, אבל התברר שזה משנה ועוד איך, הייתי צריך להתקשר לברק ולהגיד להם שעברתי תשתית.

אין לי מושג איך זה אצל 012, אבל אני מתאר לעצמי שהם צריכים לשנות משהו בחיבור בהתאם לתשתית שתוכל לגלוש.  :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ניסתי להתבחר משני מחשבים שונים כול אחד עם חיבור לכלבים על אותו שם מתשמש אצל בזק ואצל ברק וזה לא נתן

פעם עם על החשבון בברק ופעם על החשבון בבזק לפי מה שהבנתי אי אפשר להיות פעמיים מחובר לאותו חשבון אלה עם כן תחבר את שניהם באותו זמן

ששניהם באותו זמן יתחברו הבנה ?

אתה בטוח ? כי אני חיברתי את המודם שלי לשני מחשבים אחד ביציאת ואחד ביציאת , התקנתי בשניהם את החייגן של הכבלים (ברק) וזה פעל, כלומר מאותו USERNAME שלי בברק קיבלתי שני IP שונים, ברק לא מגבילים אותך בקטע הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחבר אותו יוזר על שתי תשתיות לא תוכל בחיים , כי הספקיות לא יאפשרו לך את זה .

אתה צריך שהיוזר שלך יוגדר אצלהם שיכול להתחבר פעמיים

בייחוד בגלל שיש לך חייגן.

הקומבינה היחידה שאתה יכול לעשות אבל יכולים לעלות עליך (וגם לא בטוח יעבוד)זה אם יש לך שתי מחשבים מאותו איזור פרישה של כבלים ואחד מתחבר MPLS - כלומר ללא חייגן . ועם השני תבצע חיוג . זה מאוד תלוי מי הספק שלך כי יש ספקיות שיכולות לעקוב אחרי חיבורים ללא חייגן ויש ספקיות שלא . בהצלחה.

בכול אופן אם תפנה לאחת מהחברות הם יגידו לך שלא ניתן לעשות את זה ועליך לפתוח עוד יוזר אצלהם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:-\

אני אנסה קודם כל ליצור חייגן ל-ADSL עם החשבון הנוכחי שלי ב-012 (למרות שאני מאוד בספק..), ואם לא אז לא תהיה לי ברירה אלא לשלם פעמיים.. :/

the thing is שאם 012 האלה לא יתנו לי מחיר זול יותר לשני חשבונות (אני הרי לא צריך את כל מה שמסביב פעמיים, ולמעשה החיבור הנוכחי [הישן] בקושי יהיה בשימוש) אני לא בטוח בכלל שאני ארצה לעשות חיבור דווקא דרכם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה הולך להשתמש בחייגנים

אם ?

ב-ADSL יש לי ברירה אחרת ?

בכבלים כרגע אני ללא חייגן

עוד נקודה למחשבה:

נניח ואתם מתעלמים מ-"חיבור פעמיים על אותו חשבון", ומדברים בתיאוריה על מצב שבו רק אחד מהמחשבים יהיה מחובר בכל פעם (כל פעם אחד אחר, אף פעם לא בייחד), האם זה בכלל אפשרי טכנית - כאשר אחד הוא דרך כבלים (ללא חייגן כאמור) והשני הוא ב-ADSL ? מישהו ניסה משהו כזה פעם ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלתי אפשרי ברוב הספקיות אני מאמין, אצלנו (NV) אני יודע שזה לא אפשרי, אלא אם כן מוסיפים לך אופציה כזו על היוזר

והאפשרות הזו, בהחלט קיימת, שיוסיפו לך cable=1 או adsl=1 (בהתאם למה שיש לך במקור)

האופציה זאת אופציה ממש פצפונת שצריכים להוסיף ליוזר שלך , זה לא שהספקיות מוגבלות מבחינה טכנולוגית בהקשר הזה, זה הקלדה וקליק וחצי , וזהו -

אופציה במסד הנתונים שקשור לרדיוס, וזה הכל.

אבל לא באינטרנס של אף ספקית לעשות את זה, נראה לי.

שוב, האפשרות קיימת טכנולוגית, אבל אין לי מושג איך משיגים, אולי צריך לשלם על זה קצת יותר, אולי לצעוק ולטעון שיודעים שיש כזה דבר

ראיתי מעט מאוד כאלה, (בשנה וחצי כמעט, של תמיכה טכנית) אני מניח שאם תתאמץ בדיבורים, אולי תצליח להשיג - שווה לך לנסות

הרבה "טכנאים" רוצים כזאת הרשאה, כדי שיוכלו להתחבר מבתים של לקוחות שלהם על היוזר של עצמם, בטכנולוגיות השונות, להראות ללקוח שהאיטרנט עובד.

עכשיו, מה שמאוד חשוב לדעת בקשר לזה -

גם אם נותנים לך את האפשרות להתחבר ב ADSL ובכבלים על אותו יוזר, זה לא אומר שזה בו-זמנית, אלא רק כשהמחשב השני מנותק.

אז אם כבר התאמצת וצעקת או ביקשת הרשאה להתחבר ב-2 הטכנולוגיות, עדיין תוכל לעשות את זה רק ממחשב אחד בזמן נתון, השני חייב להיות מנותק.

באופן כללי לא ניתן להתחבר על אותו יוזר פעמיים - לא משנה באיזה .

אלא אם כן, כמו שאמרו כמה הודעות מעלי - יש לך חיבור כבלים ללא חייגן וחיבור כבלים נוסף עם חייגן, הללא חייגן יעבוד כרגיל, ותוכל להתחבר גם בחייגן ממחשב אחר על שם המשתמש והססמא שלך.

זה גם אפשרי בדרך אחרת : (כלומר, להתחבר פעמיים על אותו יוזר, בלי קשר לסוגיית התשתית השונה, שעליה עניתי למעלה)

(לא מנסיון אישי בשום אופן)

אם יש לך חבר בתמיכה של הספקית שלך, שיעשה לך UNLOCK מהרדיוס פעם בכמה זמן, או שידאג להודעה אוטומטית שתנחה תומכים אחרים לעשות את זה על היוזר שלך (כשאתה מתקשר, פעם בחודש בערך) בלי לשאול שאלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באופן כללי לא ניתן להתחבר על אותו יוזר פעמיים - לא משנה באיזה טכנולוגיה

רק להבין באופן כללי (הנושא זה מעניין אותי) אם אני וחבר שלי מחוברים בכבלים לאותו ספק(עם חייגן) אתה אומר שאם שנינו נכניס את אותו USERNAME וסיסמה לתוך החייגן וננסה להתחבר זה לא יעבוד ? כלומר השני שינסה להתחבר לא יוכל ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתאוריה זה אפשרי גם ב ADSL פשוט צריך להגדיר ליוזר שיש לו את האופציה להתחבר פעמיים ( וברור שב ADSL צריך חייגן)

אני פשוט אומר בתור עובד של אחת הספקיות הגדולות שאין מצב שיתנו לך הרשאה לבצע פעמיים לוגין על אותו יוזר זה לא משתלם להם כלכלית.

אלא עם כן אתה לקוח עיסקי חשוב או צעקן טוב .

וישנה גם את האופציה שאתה תהיה מחובר דרך כבלים ללא חייגן ו ADSL במקביל . (רק עם בעבר היית משתמש כבלים והיום אתה משתמש ADSL ולא מחקו לך את ההרשאה של חיבור כבלים. )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...