תסתכלו על הכתבה הבאה, פשוט מזעזע - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תסתכלו על הכתבה הבאה, פשוט מזעזע

skyline

Recommended Posts

• תגובות 103
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כאילו שלא מטרידים אותי במילא.

המטרה היא לנסות לדבר איתן בצורה היפה ביותר, להסביר להן שמהלך החשיבה שלהן רקוב מהיסוד.

עכשיו את בטח תגידי: "אבל זה לא יעזור"

אבל מה יש לי להפסיד? מנסיון אי אפשר להפסיד כלום, אפשר רק להרוויח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה, סליחה, זה התחביר שלך שהטעה אותי. ;D

אבל למה לשים את זה שם? נראה לך הן יסתכלו על זה? הת'רד הזה ישן כמו היבלת על הבוהן של סבתא שלי. אחרי שהלהקה אמרה להן למצוא חיים הן הבינו את המסר והסתלקו (מה שאנשים אחרים פה לא מבינים...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Vitnir זה דיי ברור שהוא פונה אליהן , אם הוא היה מזדהה בשמן אז מן הסתם הוא היה שם את השמות שלהם בסוף המשפט

skyline אם הם באמת ייפנו אלייך תעשה log ותעלה לפה ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה, סליחה, זה התחביר שלך שהטעה אותי.  ;D

אבל למה לשים את זה שם? נראה לך הן יסתכלו על זה? הת'רד הזה ישן כמו היבלת על הבוהן של סבתא שלי. אחרי שהלהקה אמרה להן למצוא חיים הן הבינו את המסר והסתלקו (מה שאנשים אחרים פה לא מבינים...).

כמו שאמרתי, מנסיון אי אפשר להפסיד כלום.

מה רע בתחביר של? :)

skyline אם הם באמת ייפנו אלייך תעשה log ותעלה לפה

סבבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בספק שזה יקרה כי רוב האנשים בארה"ב משתמשים ב-AIM, , YAHOO! אבל לא ב- ואני חושבת שילדות בנות 13 נעלבות בקלות ואחרי שהן קראו רק את התגובות של הלהקה הן רצו מהר לבכות לאמא שאמרה להן, "אל תבכו, הסוטים השמנים האלו מנורווגיה בטח אוהבים יהודים יותר. בואו, אני אאפה לכן עוגיות בצורת צלב קרס...". ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני חושבת שילדות בנות 13 נעלבות בקלות ואחרי שהן קראו רק את התגובות של הלהקה הן רצו מהר לבכות לאמא שאמרה להן, "אל תבכו, הסוטים השמנים האלו מנורווגיה בטח אוהבים יהודים יותר. בואו, אני אאפה לכן עוגיות בצורת צלב קרס...".

:lol:

ועדיין, אין לי מה להפסיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה להדביק את הקוד בחלון חדש.

פאק! זה ה-Hammer Festival ששמעתי עליו? יא, איזה עלוב... מה זה הבמה זבל המתפרקת הזאתי?? בטח יש שם גם "רדנק ג'קוזי" מאחורה... חחח!  נו, מה אמרתי? כל הנאצים האלו סתם סמרטוטים, "עם נכחד". מעין אנשים שמתקדמים אחורה בתהליך האבולוציוני. בקרוב תראו אותם מטפסים על עצים.  :lol:

שניה, מצאתי תמונה של האמא המאושרת של ה-2:

659276-redneck-jacuzzi.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...